Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Rześki ranek – 50 km+
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cygański Tomasz Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Są Wolniejsi / CSiR Susz opłacono on-line
2 Worzala Wojciech Gdynia Rześki ranek – 50 km+ 280.00 PLN
3 Baraniak Beata Daszewice Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono
4 Pudełko Rafał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Leśne czwartki ;) opłacono
5 ŻABIEŁOWICZ ADAM REDA Rześki ranek – 50 km+ opłacono
6 Dudziński Przemysław Obłotne Rześki ranek – 50 km+ Lece Pendze 200.00 PLN
7 Postupalski Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ IHS Markit opłacono
8 Fajgier Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #RunningOnKeto opłacono
9 Ostaszewski Mariusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono
10 Duda Patryk Duda Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ #almostrunning opłacono
11 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
12 Rybka Tomek Kłodzko Rześki ranek – 50 km+ opłacono
13 Jakubiec Aleksandra Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Navimart Run opłacono
14 Piesik Patryk Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono
15 Ruczyński Maciej Rumia Rześki ranek – 50 km+ Parkrun Rumia opłacono
16 Mierzwa Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono
17 Szostek Marek Barcin Rześki ranek – 50 km+ opłacono
18 Jankowski Marcin Elbląg Rześki ranek – 50 km+ Nordic Walking Pasłęk 210.00 PLN
19 Chwalisz Michalina Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Vege Runners 200.00 PLN
20 Bolewski Adam Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Foto Web Adam Bolewski opłacono on-line
21 Boguszewski Rafał Warszawa Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
22 KIERSKI DARIUSZ PSZCZYNA Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
23 Krajewska-Kłoda Katarzyna Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
24 Kłoda Dariusz Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
25 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ opłacono
26 Bąkowski Rafał Aleksandrów Łódzki Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
27 Federowicz Grzegorz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ WATAHA GRUPA TRENINGOWA opłacono on-line
28 madej anna katowice Rześki ranek – 50 km+ Vege Runners 200.00 PLN
29 Zawadzki Przemek Jabłonna Rześki ranek – 50 km+ Biegam Na Tarchominie opłacono
30 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
31 Mierzwa Łukasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
32 Pusdrowski Michał Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
33 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
34 WOJCIESZAK KLAUDIA WOJCIESZAK Legionowo Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
35 Golabowski Maciej Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
36 Milewczyk Rafał Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
37 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ Nika Runner Dog opłacono on-line
38 Owczarek Jacek Kosakowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
39 Owczarek Katarzyna Kosakowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
40 Trusiak Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners SŁUPSK opłacono on-line
41 PIETKUN Sławomir Koleczkowo Rześki ranek – 50 km+ Pietkun Team opłacono on-line
42 Krzyśko Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
43 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Rześki ranek – 50 km+ Motywatornia Team opłacono on-line
44 Steinke Michael Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
45 Banaczyk Sabina Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
46 Balcerowicz Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
47 Sadowski Grzegorz Gdansk Rześki ranek – 50 km+ Na wybiegu opłacono on-line
48 Trzeciakowski Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
49 Nowak Grzegorz Tczew Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
50 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Rześki ranek – 50 km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono on-line
51 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
52 Rokosz Robert Głowno Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
53 Mejer Adam Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
54 Woźniak Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
55 Zięba Beata Kościerzyna Rześki ranek – 50 km+ Endure Team opłacono on-line
56 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
57 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
58 Kohnke Tomasz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL Gdańsk opłacono on-line
59 Kempczyński Piotr Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk 200.00 PLN
60 Poss Marcin Warszawa Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
61 Jakubowska Anna Piaseczno Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
62 Rembacz Agnieszka Rumia Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
63 Kołodziejczyk Danuta Biesowice Rześki ranek – 50 km+ ProRunning Promotion opłacono on-line
64 SZCZEGÓLSKI MARCIN REDA Rześki ranek – 50 km+ Runeda opłacono on-line
65 Zientkiewicz Aga Banino Rześki ranek – 50 km+ ESJA Team opłacono on-line
66 Szymańska Roksana Poznań Rześki ranek – 50 km+ Biegam Dobrze 300.00 PLN
67 Kożyczkowski Marcin Mosty Rześki ranek – 50 km+ 42,2 opłacono on-line
68 Grzywinski Bartosz Toruń Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
69 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ Kołobrzeg Biega opłacono on-line
70 Szeler Joanna Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Biegająca z psami/Wolavet opłacono on-line
71 Twardowski Tomasz Wrocław Rześki ranek – 50 km+ Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera opłacono on-line
72 Nalewajko Tomasz Rumia Rześki ranek – 50 km+ PracaDlaBiegacza.pl opłacono on-line
73 Grzywiński Wojtek Torun Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
74 Matejczyk-Waletko Dorota Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Virtual Runner Club opłacono on-line
75 Sikorska Agnieszka Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #BBKTS opłacono on-line
76 Dawidziuk Adrian Rumia Rześki ranek – 50 km+ ParkRun Rumia opłacono on-line
77 Czoska Przemysław Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
78 Krzepkowski Radosław Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
79 Sul Marcin Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Słony Cukier opłacono on-line
80 Nowakowski Łukasz Gdynia Rześki ranek – 50 km+ LOTOS Team/Sobczak Team opłacono on-line
81 Zduńska Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
82 Wasiak Marta Stary Kraszew ul Gościniec 7 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
83 Górniak Jarosław Pogórze Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
84 Küchler Paweł Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
85 BOJKE MIROSŁAW CHEŁMNO Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
86 Kazimierczak Filip Tarnowo Podgórne Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
87 Pieterek Bartosz Kicin Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono on-line
88 ORZADA ANNA SŁUPSK Rześki ranek – 50 km+ STOPA SŁUPSK opłacono on-line
89 Adryan Adam Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
90 Zielonka Mariusz Poznań Rześki ranek – 50 km+ CSWLąd Poznań opłacono on-line
91 Grachel Darek Słupsk Rześki ranek – 50 km+ John _Runner_Rambo opłacono on-line
92 Olejczuk Karolina Straszyn Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
93 Dziewiatowska Agnieszka Złotów Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
94 Kroczyńska Kinga Kroczynska Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
95 Ohler Ola Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
96 Bogumiłow Marcin Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk 200.00 PLN
97 Łącki Jarosław Gołubie Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
98 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
99 Klimek Katarzyna Gorzów Wlkp. Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
100 Kotowski Marek Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Kriss Coaching opłacono on-line


Wyświetleń: 36712

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ