Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 | |||||||||
1 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 | |||||
42.195 Wejherowo | |||||||||
2 | Borski Adam | Wejherowo | Poranek na plaży – 160 km+ | 42.195 Wejherowo | |||||
AGB TORFY | |||||||||
3 | Suski Józef | łódz | Poranek na plaży – 160 km+ | AGB TORFY | |||||
Akademia Biegania Grudziądz | |||||||||
4 | 16 | Janowski Mariusz | Grudziądz | Poranek na plaży – 160 km+ | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line | |||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
5 | 27 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Poranek na plaży – 160 km+ | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | |||
BBL Ostrołęka Dark Side | |||||||||
6 | 4 | Bukowski Michał | Ostrołęka | Poranek na plaży – 160 km+ | BBL Ostrołęka Dark Side | opłacono on-line | |||
Bart Team | |||||||||
7 | Golec Tomasz | GDAŃSK | Poranek na plaży – 160 km+ | Bart Team | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
8 | 13 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Poranek na plaży – 160 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
9 | 35 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Poranek na plaży – 160 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
Bojano Biega / Zantyr Sztum | |||||||||
10 | 36 | Mazur Andrzej | Bojano | Poranek na plaży – 160 km+ | Bojano Biega / Zantyr Sztum | opłacono on-line | |||
Diverse Extreme Team / Osowa | |||||||||
11 | 17 | Jodko-Narkiewicz Adam | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | Diverse Extreme Team / Osowa | opłacono on-line | |||
Droga Do Ultra | |||||||||
12 | 32 | łuchniak kuba | Łódź | Poranek na plaży – 160 km+ | Droga Do Ultra | opłacono on-line | |||
13 | łuchniak kuba | Łódź | Poranek na plaży – 160 km+ | Droga Do Ultra | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
14 | 43 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |||
Forever Young Łódź | |||||||||
15 | 23 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Poranek na plaży – 160 km+ | Forever Young Łódź | opłacono on-line | |||
GRUPA MALBORK | |||||||||
16 | 10 | Frankiewicz Maciej | Malbork | Poranek na plaży – 160 km+ | GRUPA MALBORK | opłacono on-line | |||
Grupa Malbork | |||||||||
17 | 50 | Remlajn Adam | Malbork | Poranek na plaży – 160 km+ | Grupa Malbork | opłacono on-line | |||
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | |||||||||
18 | 44 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono | |||
KLIMAT SUWAŁKI | |||||||||
19 | Chomicz Tomasz | Suwałki | Poranek na plaży – 160 km+ | KLIMAT SUWAŁKI | |||||
KM PSP w Katowicach | |||||||||
20 | Fudała Patrycjusz | Katowice | Poranek na plaży – 160 km+ | KM PSP w Katowicach | |||||
KOLBUDY TEAM | |||||||||
21 | 45 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Poranek na plaży – 160 km+ | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line | |||
Kołobrzeg Biega | |||||||||
22 | 57 | Szubert Marcin | Ustronie Morskie | Poranek na plaży – 160 km+ | Kołobrzeg Biega | opłacono | |||
Kościan Team | |||||||||
23 | 40 | Nowaczyk Tomasz | Kościan | Poranek na plaży – 160 km+ | Kościan Team | opłacono on-line | |||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
24 | Karczewski Grzegorz | Hel | Poranek na plaży – 160 km+ | LKS Błękitni Żeglce | |||||
MKB Dreptak | |||||||||
25 | 61 | WIŚNIEWSKI IRENEUSZ | MIŃSK MAZOWIECKI | Poranek na plaży – 160 km+ | MKB Dreptak | opłacono | |||
Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa | |||||||||
26 | Kowalczyk Mateusz | Przeworsk | Poranek na plaży – 160 km+ | Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa | |||||
Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka | |||||||||
27 | Będźkowski Marek | Ostrołęka | Poranek na plaży – 160 km+ | Morsy Ostrołęka/BBL Ostrołęka | |||||
Muay running team / Ultra Way | |||||||||
28 | 20 | Karolak Ania | Słupsk | Poranek na plaży – 160 km+ | Muay running team / Ultra Way | opłacono | |||
NiechBiega | |||||||||
29 | 60 | Warzocha Paweł | Niechobrz | Poranek na plaży – 160 km+ | NiechBiega | opłacono on-line | |||
PARKRUN RUMIA | |||||||||
30 | 64 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Poranek na plaży – 160 km+ | PARKRUN RUMIA | opłacono on-line | |||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | |||||||||
31 | 46 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Poranek na plaży – 160 km+ | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | |||
ParkRun Rumia | |||||||||
32 | 37 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Poranek na plaży – 160 km+ | ParkRun Rumia | opłacono on-line | |||
Psia Kość | |||||||||
33 | 38 | Mystkiwski Grzegorz | Lubichowo | Poranek na plaży – 160 km+ | Psia Kość | opłacono on-line | |||
ROAD TO ULTRA MANUMISSION | |||||||||
34 | 41 | Oleszczyk Rafał | Goleniów | Poranek na plaży – 160 km+ | ROAD TO ULTRA MANUMISSION | opłacono on-line | |||
RUNEDA | |||||||||
35 | Kęsicka Agnieszka | Gdynia | Poranek na plaży – 160 km+ | RUNEDA | |||||
Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie | |||||||||
36 | Grabowski Dariusz | Bratian | Poranek na plaży – 160 km+ | Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie | |||||
Rumia biega | |||||||||
37 | 24 | Konarzewski Jacek | Rumia | Poranek na plaży – 160 km+ | Rumia biega | opłacono on-line | |||
Runners Team Kętrzyn | |||||||||
38 | 33 | Łyczko Sławomir | Kętrzyn | Poranek na plaży – 160 km+ | Runners Team Kętrzyn | opłacono on-line | |||
SPORTOWY KAŹMIERZ | |||||||||
39 | 30 | Kuśnierz Paweł | Kaźmierz | Poranek na plaży – 160 km+ | SPORTOWY KAŹMIERZ | opłacono | |||
SUT | |||||||||
40 | 2 | Bolek Daniel | Pruszcz Gdański | Poranek na plaży – 160 km+ | SUT | opłacono on-line | |||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
41 | 29 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Poranek na plaży – 160 km+ | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | |||
42 | 65 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Poranek na plaży – 160 km+ | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono | |||
43 | 34 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Poranek na plaży – 160 km+ | SUT - Straszyn Ultra Team | opłacono | |||
Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |||||||||
44 | 55 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Poranek na plaży – 160 km+ | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono | |||
Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów | |||||||||
45 | Marczewski Sławomir | Złotów | Poranek na plaży – 160 km+ | Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów | |||||
Suwalski Klub Karate | |||||||||
46 | Rusiński Radosław | Suwałki | Poranek na plaży – 160 km+ | Suwalski Klub Karate | |||||
Szwagier Team | |||||||||
47 | 54 | Sych Robert | Lublin | Poranek na plaży – 160 km+ | Szwagier Team | opłacono on-line | |||
Są Wolniejsi | |||||||||
48 | 39 | Nojman Rafał | Dobre Miasto | Poranek na plaży – 160 km+ | Są Wolniejsi | opłacono on-line | |||
Trochę już biegam ;) | |||||||||
49 | 48 | Ratajczak Konrad | Rumia | Poranek na plaży – 160 km+ | Trochę już biegam ;) | opłacono on-line | |||
Tumbo Team Fundacja Hospicyjna | |||||||||
50 | 15 | Jabłoński Robert | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | Tumbo Team Fundacja Hospicyjna | opłacono on-line | |||
Ultra Run Biskupice | |||||||||
51 | 31 | Lic Janusz | Zabrze | Poranek na plaży – 160 km+ | Ultra Run Biskupice | opłacono on-line | |||
UltraRunner.Gdynia | |||||||||
52 | 1 | Bieszke Michał | Gdynia | Poranek na plaży – 160 km+ | UltraRunner.Gdynia | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team | |||||||||
53 | 7 | Ferszt Piotr | Olsztyn | Poranek na plaży – 160 km+ | Ultra Way Team | opłacono | |||
Ultrakrew | |||||||||
54 | Brzeziński Mariusz | Olsztyn | Poranek na plaży – 160 km+ | Ultrakrew | |||||
WPRunning Pruszków | |||||||||
55 | 6 | Falandysz Damian | Pruszków | Poranek na plaży – 160 km+ | WPRunning Pruszków | opłacono on-line | |||
WiRan AstMa Team | |||||||||
56 | 21 | Klarecki Adrian | Reda | Poranek na plaży – 160 km+ | WiRan AstMa Team | opłacono on-line | |||
Wicht and Wicher | |||||||||
57 | 9 | Flissikowski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | Poranek na plaży – 160 km+ | Wicht and Wicher | opłacono | |||
ZajacTeeam | |||||||||
58 | 28 | KOWAL Piotr | Zabrze | Poranek na plaży – 160 km+ | ZajacTeeam | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
59 | 18 | Kalinka Beata | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
60 | 5 | Cichowski Grzegorz | Gdynia | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
61 | Kwiecień Michał | Bierutów | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
62 | Bartkowski Mariusz | Mszanowo | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
63 | Słapczyński Maciej | Opole | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
64 | Jan Michal | Opole | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
65 | Kołodziej Marcin | Opole | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
66 | 8 | FIJAŁKOWSKI WALDEMAR | TRZEBNICA | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
67 | 53 | smaruj igor | zielona góra | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
68 | 58 | Szyszkowski Marcin | Kocioł Duży | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
69 | 51 | Rożek Paulina Rożek | Kaliska | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
70 | Mazerski Grzegorz | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
71 | CZAJA ŁUKASZ | BYTONIA | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
72 | 56 | Szczepaniak Witold | Ostrów Wlkp. | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
73 | 47 | Radziszewska Marlena | Dobre Miasto | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
74 | 22 | Klebba Mariusz | Mrzezino | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono | ||||
75 | 14 | Hatłas Adam | Gdynia | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono | ||||
76 | 42 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono | ||||
77 | Lewandowski Filip | Bydgoszcz | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
78 | 52 | Sazon Inesa | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono | ||||
79 | 62 | Wojdasiewicz Tadeusz | Kępice | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
80 | 12 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Sobącz | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
81 | 3 | Borowski Adam | Inowrocław | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
82 | 49 | Rawa Marcin | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
83 | Stepak Włodzimierz | Rudzica | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
84 | 19 | Kamecka Sonia | Gdansk | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
85 | 25 | Kondratiuk Renata | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
86 | 59 | SZYSZKOWSKI RAFAL | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
87 | 11 | Gajauskas Augustas | Kaunas | Poranek na plaży – 160 km+ | opłacono on-line | ||||
88 | Tazbir Grzegorz | Będzin | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
89 | Ferenc Adrian | Pisz | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
90 | Rojek Andrzej | Olsztyn | Poranek na plaży – 160 km+ | ||||||
biegowyswiat.pl | |||||||||
91 | 26 | Korduła Zbigniew | Gdańsk | Poranek na plaży – 160 km+ | biegowyswiat.pl | opłacono | |||
kb GOCH Bytów | |||||||||
92 | 63 | ZABOROWSKA URSZULA | Borzytuchom | Poranek na plaży – 160 km+ | kb GOCH Bytów | opłacono | |||
swiebodzinskibiegacz.pl | |||||||||
93 | 66 | Żurek Grzegorz | Świebodzin | Poranek na plaży – 160 km+ | swiebodzinskibiegacz.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 88662