Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Kulczyk Marcin Gdynia Rześki ranek – 50 km+ BiegaMy opłacono on-line
302 Kulczyk Ewa Gdynia Rześki ranek – 50 km+ BiegaMy opłacono on-line
303 Stokarska Beata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegowi Wariaci opłacono on-line
304 Korduła Zbigniew Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ biegowyswiat.pl opłacono
305 Wasilewski Marcin Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono
306 Radzieńska Kamila Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
307 Jagoda Anna Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team 140.00 PLN
308 Bartsch Aleksandra Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
309 Marszałek Sebastian Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
310 Kleina Dorota Bojano Słoneczne popołudnie - 22 km+ Bojano Biega 220.00 PLN
311 Nawrocki Jacek Bojano Bieg dla 10 - 10 km+ Bojano Biega 110.00 PLN
312 Mazur Andrzej Bojano Poranek na plaży – 160 km+ Bojano Biega / Zantyr Sztum opłacono on-line
313 WOJDAN Miroslaw GDYNIA Rześki ranek – 50 km+ Boot Camp Polska Gdynia 280.00 PLN
314 Jasińska Patrycja Warszawa Rześki ranek – 50 km+ Bractwo Biegowe BGK opłacono on-line
315 Obradović Paweł Czeladź W blasku księżyca – 100 km+ Brembo 330.00 PLN
316 Żak Paweł Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Browery Team opłacono on-line
317 Kołodziejski Krzysztof Brzeg Rześki ranek – 50 km+ BRZEG 200.00 PLN
318 Grudziński Ernest Zambrów Rześki ranek – 50 km+ Burzyn-Bierza Team opłacono on-line
319 Kucharski Radosław Słupsk Rześki ranek – 50 km+ CKB Supsk opłacono on-line
320 Zielonka Mariusz Poznań Rześki ranek – 50 km+ CSWLąd Poznań opłacono on-line
321 Czernia Jerzy Straszyn Rześki ranek – 50 km+ CZERNIA TEAM opłacono on-line
322 Stańczak Piotr Koziegłowy Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono
323 Pieterek Bartosz Kicin Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono on-line
324 Broniszewski Jarosław Miekowo Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono on-line
325 Zachary Mariusz Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ DALEKO JESZCZE opłacono on-line
326 GRYGIEL Dariusz Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ DALEKO JESZCZE opłacono on-line
327 Tiahnybok Paweł Kalety W blasku księżyca – 100 km+ Decathlon CAR Gliwice opłacono on-line
328 Bogumiłow Marcin Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk 200.00 PLN
329 Bancewicz Radek Bukówka Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
330 Sidor Mariusz Słupsk Rześki ranek – 50 km+ Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
331 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Diverse Extreme Team / Osowa opłacono on-line
332 Mizgajska-Kępa Katarzyna Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
333 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono on-line
334 Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
335 Kreft Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Dream Tri Team opłacono on-line
336 Kuźniar Wojciech Rumia W blasku księżyca – 100 km+ Dream Tri Team opłacono on-line
337 łuchniak kuba Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Droga Do Ultra 300.00 PLN
338 łuchniak kuba Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Droga Do Ultra opłacono on-line
339 Kowalczyk Anna Czarny Las Słoneczne popołudnie - 22 km+ Drużyna ML opłacono on-line
340 Baraniak Beata Daszewice Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono
341 Kłoda Dariusz Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
342 Krajewska-Kłoda Katarzyna Czapury Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono on-line
343 Meller Joanna Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
344 Meller Wojciech Dywity Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Wilka opłacono on-line
345 Małecki Jacek kalisz W blasku księżyca – 100 km+ Dzikie Borsuki opłacono on-line
346 Chwiałkowski Wiesław Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ EiW opłacono on-line
347 Chwiałkowska Ewa Toruń Bieg dla 10 - 10 km+ EiW opłacono on-line
348 Szpilman Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team 140.00 PLN
349 Zięba Beata Kościerzyna Rześki ranek – 50 km+ Endure Team opłacono on-line
350 Zientkiewicz Aga Banino Rześki ranek – 50 km+ ESJA Team opłacono on-line
351 Zientkiewicz Witold Banino Słoneczne popołudnie - 22 km+ ESJA Team opłacono on-line
352 Piotrowski Michał Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Face Nordic Walking Team opłacono on-line
353 Kutniewska Maria Żukowo Bieg dla 10 - 10 km+ Face Nordic Walking Team opłacono on-line
354 Tyczyński Sławomir Leszno W blasku księżyca – 100 km+ Filgrosoil opłacono on-line
355 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Poranek na plaży – 160 km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
356 Klimczewski Marek Łódź W blasku księżyca – 100 km+ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ opłacono on-line
357 Bolewski Adam Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Foto Web Adam Bolewski opłacono on-line
358 Tymiński Jarosław Reda Bieg dla 10 - 10 km+ FOX opłacono on-line
359 JAGODA ADAM CHORZÓW W blasku księżyca – 100 km+ FUCHS OIL TEAM 240.00 PLN
360 Frybes Agnieszka Białystok W blasku księżyca – 100 km+ Fundacja Kierunek Ultra opłacono on-line
361 Fornell Tomasz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Grupa biegowa 65 opłacono on-line
362 Remlajn Adam Malbork Poranek na plaży – 160 km+ Grupa Malbork opłacono on-line
363 Frankiewicz Maciej Malbork Poranek na plaży – 160 km+ GRUPA MALBORK opłacono on-line
364 Galasiński Andrzej Luboń Rześki ranek – 50 km+ Grupa Sigmeo opłacono on-line
365 Torłop Przemysław Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
366 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Bieg dla 10 - 10 km+ Grupa Trójmiasto opłacono on-line
367 Pobłocki Jan Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
368 Artemiuk Eugenia Hajnówka Rześki ranek – 50 km+ Hajnówka Biega opłacono on-line
369 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka Rześki ranek – 50 km+ Hajnówka Biega opłacono on-line
370 Skweres Adriana PELPLIN W blasku księżyca – 100 km+ Hania i Zosia 240.00 PLN
371 Postupalski Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ IHS Markit opłacono
372 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Invicta Power Team opłacono on-line
373 Piasecka Agata Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Iron Team opłacono on-line
374 Strosin Tomasz rumia Rześki ranek – 50 km+ JAGODA-team opłacono on-line
375 Szachniuk Marzena Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Jak Zawsze opłacono on-line
376 Küchler Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ JARBUD opłacono on-line
377 Küchler Paweł Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
378 Górniak Jarosław Pogórze Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
379 Czoska Przemysław Gdynia Rześki ranek – 50 km+ JARBUD opłacono on-line
380 Norwa Sylwester Patków W blasku księżyca – 100 km+ JET SET 330.00 PLN
381 Grachel Darek Słupsk Rześki ranek – 50 km+ John _Runner_Rambo opłacono on-line
382 ZABOROWSKA URSZULA Borzytuchom Poranek na plaży – 160 km+ kb GOCH Bytów opłacono
383 Laburda Kinga Kraków Nowa Huta Rześki ranek – 50 km+ KLIfornia TRI opłacono on-line
384 Chomicz Tomasz Suwałki Poranek na plaży – 160 km+ KLIMAT SUWAŁKI 310.00 PLN
385 Fudała Patrycjusz Katowice Poranek na plaży – 160 km+ KM PSP w Katowicach 300.00 PLN
386 Stoltmann Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Kobiety w Biegu opłacono on-line
387 Podczarska Izabela Kolbudy Poranek na plaży – 160 km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
388 Podczarski Tomasz Kolbudy Rześki ranek – 50 km+ KOLBUDY TEAM opłacono on-line
389 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Rześki ranek – 50 km+ Kołobrzeg Biega opłacono on-line
390 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie W blasku księżyca – 100 km+ Kołobrzeg Biega opłacono
391 Szubert Marcin Ustronie Morskie Poranek na plaży – 160 km+ Kołobrzeg Biega opłacono
392 MALINOWSKI ZBIGNIEW KOŁOBRZEG W blasku księżyca – 100 km+ KOŁOBRZEG MORZEM DOBROCI opłacono
393 Kotowski Marek Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Kriss Coaching opłacono on-line
394 Mazur Filip Suwałki W blasku księżyca – 100 km+ Krystek Team 240.00 PLN
395 Bonecki Sylwester Rybnik Rześki ranek – 50 km+ KS M. E. T. A. opłacono on-line
396 Rumpel Krzysztof Czyżowice (Gmina: Gorzyce) Rześki ranek – 50 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
397 Rumpel Maria Czyżowice (Gmina: Gorzyce) Rześki ranek – 50 km+ KS M.E.T.A. opłacono on-line
398 Krzyśko Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
399 Mierzwa Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono
400 Marciniak Izabela Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line


Wyświetleń: 39529

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ