Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 szmuda sandra pomieczyno Słoneczne popołudnie - 22 km+ 130.00 PLN
2 Sazon Inesa Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 230.00 PLN
3 Weiland Karina Weiland Sopot Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
4 SZUSTEK ADAM Tuchom W blasku księżyca – 100 km+ SZUSTY TEAM :-) opłacono on-line
5 Szpilman Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Elite Team 120.00 PLN
6 Marczewski Sławomir Złotów Poranek na plaży – 160 km+ Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów 240.00 PLN
7 madej anna katowice Rześki ranek – 50 km+ Vege Runners 160.00 PLN
8 Zawadzki Przemek Jabłonna Rześki ranek – 50 km+ Biegam Na Tarchominie 160.00 PLN
9 Grodoń Marcin Skoczów Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
10 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
11 Wawerko Katarzyna Banino Bieg dla 10 - 10 km+ Szalony Gdańsk Biega 100.00 PLN
12 Pugowska Izabela Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ 170.00 PLN
13 Mierzwa Łukasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
14 Pusdrowski Michał Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
15 Buszmann Tomasz Reda Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA opłacono on-line
16 Zalewska Kamila Pszczółki Poranek na plaży – 160 km+ SUT - Straszyn Ultra Team opłacono
17 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Poranek na plaży – 160 km+ Niemiłość Sparta 230.00 PLN
18 Nowakowski Norbert Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ 310.00 PLN
19 WOJCIESZAK KLAUDIA WOJCIESZAK Legionowo Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
20 Małecki Jacek kalisz W blasku księżyca – 100 km+ Dzikie Borsuki opłacono on-line
21 Golabowski Maciej Warszawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
22 Boza Beata Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Padł Na Ryj Team 80.00 PLN
23 Chabowski Tomasz Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
24 Milewczyk Rafał Wejherowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
25 Konkol Kazimierz Somonino W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
26 Serafin Dorota Rokitki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew / Thales opłacono on-line
27 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
28 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński Rześki ranek – 50 km+ Nika Runner Dog opłacono on-line
29 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Poranek na plaży – 160 km+ SUT opłacono on-line
30 Kańtoch Weronika Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Team Kreft / Runeda opłacono on-line
31 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
32 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Invicta Power Team opłacono on-line
33 Jarzab Agata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
34 Franche Julien Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
35 Opiela Maria Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
36 Harbaszewska Katarzyna Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
37 Markowski Szymon Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Thales / Biegający Tczew opłacono on-line
38 Owczarek Jacek Kosakowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
39 Owczarek Katarzyna Kosakowo Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
40 Trusiak Agnieszka Słupsk Rześki ranek – 50 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners SŁUPSK opłacono on-line
41 Nowak Katarzyna Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
42 Zimna Agnieszka Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
43 PIETKUN Sławomir Koleczkowo Rześki ranek – 50 km+ Pietkun Team opłacono on-line
44 Olejko Radosław Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ Step by Step opłacono on-line
45 Dorawa Zbyszek Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
46 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
47 Krzyśko Krzysztof Banino Rześki ranek – 50 km+ Kujawscy Runners opłacono on-line
48 Konarzewski Krzysztof Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ Rumia biega opłacono on-line
49 Kalinka Beata Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
50 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Rześki ranek – 50 km+ Motywatornia Team opłacono on-line
51 Szachniuk Marzena Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Jak Zawsze opłacono on-line
52 sosnowski grzegorz Łeba Bieg dla 10 - 10 km+ Republika FC Łeba opłacono on-line
53 Hamrol MAŁGORZATA Kaźmierz Słoneczne popołudnie - 22 km+ Sportowy Kaźmierz opłacono on-line
54 Steinke Michael Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
55 Narloch Tomasz Starogard Gdanski Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
56 Eliasz Michał Starogard Gdanski Słoneczne popołudnie - 22 km+ Dovista Active Team opłacono on-line
57 Dydak Dawid Nadarzyn W blasku księżyca – 100 km+ Team Deaf Running opłacono on-line
58 Anolik Monika Gdansk Bieg dla 10 - 10 km+ Aktywuj się w maratonie opłacono on-line
59 Bulenda Agnieszka Łężyce-Głodówko Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
60 Banaczyk Sabina Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
61 Grajewska Wioleta Torun Bieg dla 10 - 10 km+ Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
62 Balcerowicz Maciej Gdynia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
63 Sadowski Grzegorz Gdansk Rześki ranek – 50 km+ Na wybiegu opłacono on-line
64 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg dla 10 - 10 km+ 80.00 PLN
65 Chalecka JOLANTA Braniewo Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
66 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 120.00 PLN
67 kropidłowska Magda Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 130.00 PLN
68 Trzeciakowski Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
69 Lipka Jakub Reda W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
70 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew W blasku księżyca – 100 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
71 Nowak Grzegorz Tczew Rześki ranek – 50 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
72 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Rześki ranek – 50 km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono on-line
73 Zimna Anna Tczewskie Łąki Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono on-line
74 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
75 Katana Katarzyna Pruszków Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
76 Rokosz Robert Głowno Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
77 Markowska Dorota Reguły Słoneczne popołudnie - 22 km+ Rozbiegany Piastów opłacono on-line
78 Noga Krzysztof Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ the Nogas opłacono on-line
79 Mejer Adam Rumia Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
80 Dybuk Agnieszka Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
81 Czapa Magdalena Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
82 Starsierski Tomasz Kielno Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
83 Woźniak Marcin Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN
84 Fornell Tomasz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Grupa biegowa 65 opłacono on-line
85 Degórski Marcin Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ Runeda / D3G opłacono on-line
86 Mazalon Marcin Toruń Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
87 Śmigaj Mirosław Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ MIŚ biega opłacono
88 Zięba Beata Kościerzyna Rześki ranek – 50 km+ Endure Team opłacono on-line
89 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
90 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
91 Rzezak Aleksandra Reda Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
92 Saldana Cristian Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
93 Cichowski Grzegorz Gdynia Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
94 Cichowska Joanna Gdańsk W blasku księżyca – 100 km+ S4A opłacono on-line
95 Chambers Christopher Berlin Rześki ranek – 50 km+ LG Mauerweg Berlin e.V. opłacono on-line
96 Kohnke Tomasz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL Gdańsk opłacono on-line
97 Kempczyński Piotr Reda Rześki ranek – 50 km+ Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk 160.00 PLN
98 GRYGIEL Dariusz Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ DALEKO JESZCZE opłacono on-line
99 Zachary Mariusz Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ DALEKO JESZCZE opłacono on-line
100 Poss Marcin Warszawa Rześki ranek – 50 km+ 160.00 PLN


Wyświetleń: 27395

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ