Festiwal Biegowy ULTRA WAY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiliński Tomasz Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Labosport 200.00 PLN
2 Worzala Wojciech Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
3 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ 100.00 PLN
4 Deska Leszek Nowa Iwiczna Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
5 Skumiał Oskar Ustka Rześki ranek – 50 km+ USB Ustka opłacono
6 Wilgat Adam Ząbki / Siemiatycze Rześki ranek – 50 km+ Warsaw Run Club 200.00 PLN
7 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia Bieg dla 10 - 10 km+ Runpassion.pl TEAM opłacono
8 Nowaczyk Tomasz Kościan Poranek na plaży – 160 km+ Kościan Team opłacono on-line
9 Janas Dariusz Czerwonak Rześki ranek – 50 km+ Czerwonak Biega opłacono
10 Manias Michał Pruszcz Gdański Poranek na plaży – 160 km+ SUT - Straszyn Ultra Team 300.00 PLN
11 Markowska Aleksandra Tczew Słoneczne popołudnie - 22 km+ Biegający Tczew opłacono
12 Grynis Paweł Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
13 Bęgowski Marek Kamień Pomorski Rześki ranek – 50 km+ Biegórki 200.00 PLN
14 Orchowska Małgorzata Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
15 Puchniarz Artur Nawra Słoneczne popołudnie - 22 km+ 150.00 PLN
16 Dordzik Małgorzata Elbląg Słoneczne popołudnie - 22 km+ 150.00 PLN
17 Ossowski Arkadiusz Rumia Rześki ranek – 50 km+ RUNEDA 280.00 PLN
18 Wara-Wąsowski Maciej Łódź Słoneczne popołudnie - 22 km+ 220.00 PLN
19 Sowiński Patryk Tczew W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
20 Bollin Ilona Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Sportevo opłacono on-line
21 Hryniewicka Monika Rumia Rześki ranek – 50 km+ Zoeller Tech 200.00 PLN
22 Rudnicki Dariusz Pogórze Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
23 Ołów Kamila Dubeninki Słoneczne popołudnie - 22 km+ DD Running Team 140.00 PLN
24 Pallach Piotr Wejherowo W blasku księżyca – 100 km+ Nocny Turysta opłacono on-line
25 Zieliński Michał Piastów Bieg dla 10 - 10 km+ Spartanie Dzieciom 100.00 PLN
26 Markiewicz-Zielińska Daria Piastów Bieg dla 10 - 10 km+ Spartanie Dzieciom 100.00 PLN
27 Szymańska Agata Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
28 Michałkiewicz-Hansen Katarzyna Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ 110.00 PLN
29 Baranowski Krzysztof Siwiałka Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
30 Szczepaniak Jakub Ostrów Wlkp. Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
31 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Gdyńskie dziewuchy 140.00 PLN
32 ŚWITAŁA MARCIN WEJHEROWO W blasku księżyca – 100 km+ MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
33 Szeleżyński Kamil Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
34 Seroka Paweł Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
35 Rożek Paulina Rożek Kaliska Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
36 Kujawiński Artur Poznań W blasku księżyca – 100 km+ 240.00 PLN
37 Sawicki Maciej Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
38 Mazerski Grzegorz Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ 400.00 PLN
39 Walczak Paweł Koszalin Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
40 Walczak Paweł Walczak Koszalin Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
41 Kumor Malwina Bielsko-Biała Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
42 Muszyńska Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ RUNEDA opłacono
43 Bojański Zbigniew Września W blasku księżyca – 100 km+ 260.00 PLN
44 Miąsek Ryszard Szpęgawa Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
45 Krzykanowski Marcin Bydgoszcz Rześki ranek – 50 km+ opłacono on-line
46 Skorupka Radek Bydgoszcz Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
47 CZAJA ŁUKASZ BYTONIA Poranek na plaży – 160 km+ 300.00 PLN
48 Urbańska Katarzyna Warszawa Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
49 Kosno Piotr warszawa Rześki ranek – 50 km+ 290.00 PLN
50 Bieganska Sandra Gdansk Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
51 Śmigielska Danuta Czerwonak W blasku księżyca – 100 km+ 240.00 PLN
52 Marszałkowski Radosław Marszałkowski Czarne Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
53 Różańska Magdalena Warszawa Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
54 Gredke Robert Anielin Bieg dla 10 - 10 km+ Team ZabieganeDni 100.00 PLN
55 Szczepaniak Witold Ostrów Wlkp. Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
56 Machnikowski Marek Gdańsk Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
57 Radziszewska Marlena Dobre Miasto Poranek na plaży – 160 km+ opłacono on-line
58 Cygański Tomasz Olsztyn Rześki ranek – 50 km+ Są Wolniejsi / CSiR Susz opłacono on-line
59 Korduła Zbigniew Gdańsk Poranek na plaży – 160 km+ biegowyswiat.pl opłacono
60 Nojman Rafał Dobre Miasto Poranek na plaży – 160 km+ Są Wolniejsi opłacono on-line
61 Weiland Adrian Słupsk W blasku księżyca – 100 km+ NIGHT WOLVES Ultra Runners opłacono on-line
62 Borski Adam Wejherowo Poranek na plaży – 160 km+ 42.195 Wejherowo 300.00 PLN
63 Szklarska Marta Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
64 Stefaniak Marcin Łęczyce W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
65 Bereżański Bartłomiej Reda W blasku księżyca – 100 km+ Runeda opłacono on-line
66 Kaźmierska Aleksandra Rumia Bieg dla 10 - 10 km+ opłacono on-line
67 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ WieWiór Team opłacono on-line
68 de Rosier Marek Gdynia W blasku księżyca – 100 km+ opłacono on-line
69 Szreder Henryk Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono on-line
70 Chomicz Tomasz Suwałki Poranek na plaży – 160 km+ KLIMAT SUWAŁKI 310.00 PLN
71 Gałka Grzegorz Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
72 Baraniak Beata Daszewice Rześki ranek – 50 km+ Drużyna Szpiku opłacono
73 Pudełko Rafał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ Leśne czwartki ;) opłacono
74 Siudzińska Anna Toruń W blasku księżyca – 100 km+ Biegaj Za Miastem 240.00 PLN
75 ŻABIEŁOWICZ ADAM REDA Rześki ranek – 50 km+ opłacono
76 Dudziński Przemysław Obłotne Rześki ranek – 50 km+ Lece Pendze 200.00 PLN
77 Postupalski Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ IHS Markit opłacono
78 Lipnicka Marta Jelenia Góra W blasku księżyca – 100 km+ 250.00 PLN
79 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ MOTYWATORNIA TEAM 140.00 PLN
80 Wojciechowska-Hrycyk Agata Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
81 Łangowska Iwona Kołobrzeg W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
82 Szubert Marcin Ustronie Morskie Poranek na plaży – 160 km+ Kołobrzeg Biega opłacono
83 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie W blasku księżyca – 100 km+ Kołobrzeg Biega opłacono
84 Dębowski Michał Gdańsk Słoneczne popołudnie - 22 km+ Podatki to kradzież opłacono
85 Krysztofiak Damian Braniewo W blasku księżyca – 100 km+ Azyl Biegacza opłacono
86 Fajgier Michał Gdynia Rześki ranek – 50 km+ #RunningOnKeto opłacono
87 Armatyńska Małgorzata Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ Motywatornia Team opłacono
88 Orłowski Piotr Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
89 Kaszuba Andrzej JANOWICE W blasku księżyca – 100 km+ TRITON KONIN opłacono
90 Saulewicz Robert Skowarcz Bieg dla 10 - 10 km+ LOTOS RUNNING TEAM opłacono
91 Kycia Piotr Rawicz W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
92 Ostaszewski Mariusz Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ opłacono
93 Duda Patryk Duda Gdańsk Rześki ranek – 50 km+ #almostrunning opłacono
94 Osmański Damian Pacółtowo Słoneczne popołudnie - 22 km+ opłacono
95 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Rześki ranek – 50 km+ 200.00 PLN
96 Rybaczek Pawel Rumia Słoneczne popołudnie - 22 km+ 140.00 PLN
97 NASKRĘT SŁAWOMIR Grzybowo W blasku księżyca – 100 km+ #biegajzeslawkiem 240.00 PLN
98 Wasilewski Marcin Gdynia Słoneczne popołudnie - 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono
99 Zwoliński Tomasz Mosty W blasku księżyca – 100 km+ opłacono
100 Mazur Filip Suwałki W blasku księżyca – 100 km+ Krystek Team 240.00 PLN


Wyświetleń: 44900

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ