Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska
Dziewczęta (11-12 lat)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Buczyńska Ewa Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP 4 Starogard Gdański opłacono on-line
2 Wodzińska Julia Szpęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) PSP Rywałd opłacono on-line
3 Jażdżewska Michalina Lębork Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
4 Prabucka Weronika Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
5 Sabiniarz Maria Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
6 ĆWIKLIŃSKA ZOFIA Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) Publiczna Szkoła podstawowa nr2 opłacono on-line
7 Konefał Oliwia Warszawa Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
8 Mokwa Monika Lubichowo Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
9 Szarmach Aleksandra Lubichowo Dziewczęta (11-12 lat) opłacono on-line
10 Kozaczuk Roksana Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 3
11 Gliniecka Aleksandra Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
12 Gołuńska Julia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
13 Wałaszewska Natalia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
14 Dembek Amelia Kaliska Dziewczęta (11-12 lat) ZSP Kaliska
15 Murawska Nicola Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 3 opłacono on-line
16 Górecka Maria Starogard gdanski Dziewczęta (11-12 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
17 Teska Patrycja Gdynia Dziewczęta (11-12 lat)
18 Bartkowska Agata Kokoszkowy Dziewczęta (11-12 lat) PSP Kokoszkowy opłacono on-line
19 Ratajczak Marta Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP 3 Starogard Gdański opłacono on-line
20 Blonka Hanna Kokoszkowy Dziewczęta (11-12 lat) Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
21 Gemba Kasia Dąbrówka Dziewczęta (11-12 lat) PSP Dąbrówka opłacono on-line
22 cybula Dominika Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) szkoła podstawowa nr 1 Starogard gdański opłacono on-line
23 Kiedrowska Monika Pogódki Dziewczęta (11-12 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
24 Kiedrowska Marta Pogódki Dziewczęta (11-12 lat) PSP Pogódki opłacono on-line
25 Banaszewska Maja Grudziądz Dziewczęta (11-12 lat) SP 20 Grudziądz opłacono on-line
26 Kełpin Monika Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat)
27 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team
28 Figura Oliwia Kolincz Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
29 Haase Jana Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
30 Haase Hanna Szęgawsk Dziewczęta (11-12 lat) Chrześcijańska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
31 Wesołowska Marta Rokocin Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team/ PSP 1 Starogard Gdański opłacono
32 Wąsek Aleksandra Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) Polpharma Run Team opłacono
33 Pouch Martyna Reda Dziewczęta (11-12 lat) SP 3 Reda
34 Rysiewska Klaudia Starogard Gdański Dziewczęta (11-12 lat) PSP nr 4 w Starogardzie Gd opłacono on-line
35 Muchowska Amelia Nowa Wieś Rzeczna Dziewczęta (11-12 lat) UKS8/PSP1 opłacono on-line


Wyświetleń: 13889

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ