Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 blt | |||||||||
1 | Groszkowski Marcin | Malbork | 5000m | 22 blt | |||||
1970 | |||||||||
2 | Toporek Aleksandra | Gdynia | 1500m | 1970 | |||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
3 | Wądołowska Alicja | Braniewo | 3000m | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||
Invictus3city | |||||||||
4 | Stangenberg Magdalena | Tczew | 1500m | Invictus3city | |||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
5 | Panek Aneta | Gdynia | 3000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
Samrun Stg | |||||||||
6 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | 5000m | Samrun Stg | |||||
Sapiące Gazele | |||||||||
7 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | 3000m | Sapiące Gazele | |||||
8 | Saluk Izabela | Juszkowo | 3000m | Sapiące Gazele | |||||
9 | Latawiec Anna | Kamela | 3000m | Sapiące Gazele | |||||
Traktor Team Gmina | |||||||||
10 | Koralewska Irena | Sadlinki | 5000m | Traktor Team Gmina | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
11 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | 5000m | ||||||
12 | Kosecka Ewelina | Boręty | 5000m | ||||||
13 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | 5000m | ||||||
14 | Szklarska Alicja | Elbląg | 5000m | ||||||
15 | Weredycka Monika | Elbląg | 5000m | ||||||
16 | Andrysz Magdalena | Gdansk | 3000m | ||||||
17 | Kozłowska Agnieszka | Gdańsk | 3000m | ||||||
18 | Krulikowska Magdalena | Gdańsk | 3000m | ||||||
19 | Küchler Małgorzata | Gdynia | 3000m | ||||||
20 | Czoska Anna | Gdynia | 3000m | ||||||
21 | JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA | GRUDZIĄDZ | 5000m | ||||||
22 | Sobieraj Magdalena | Grudziądz | 5000m | ||||||
23 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | 5000m | ||||||
24 | Kosecka Aleksandra | Kwidzyn | 5000m | ||||||
25 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | 5000m | ||||||
26 | Markowicz Paulina | Malbork | 5000m | ||||||
27 | Ulatowska Weronika | Malbork | 5000m | ||||||
28 | Podlasinska Dorota | Malbork | 3000m | ||||||
29 | Rudek Małgorzata | Rumia | 1500m | ||||||
30 | Karlak Hanna | Stare Pole | 5000m | ||||||
31 | Karlak Marlena | Stare Pole | 5000m | ||||||
32 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | 5000m | ||||||
33 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 5000m | ||||||
drużyna szpiku | |||||||||
34 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | 1500m | drużyna szpiku |
Wyświetleń: 7682