„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mieńkowska - Witczuk Agnieszka Rzeszów Marsz NW na 5 km
2 Nosek Łukasz Łańcut Marsz NW na 10 km
3 Kluz Anna Handzlówka Marsz NW na 5 km
4 Szpunar Mariusz Sonina Marsz NW na 5 km
5 Gwizdak Marcin Markowa Bieg Przełajowy na 10 km
6 Cwynar Marcin Handzlówka Bieg Przełajowy na 10 km
7 Kuźniar Anna Wysoka Bieg Przełajowy na 10 km
8 Filipinski Bartosz Łańcut Bieg Przełajowy na 10 km
9 Probachta Beata Kraczkowa Marsz NW na 5 km
10 Rejman-Dziok Ewa Kraczkowa Marsz NW na 5 km
11 Piątek Robert Ostrów Bieg Przełajowy na 10 km
12 Lasocińska Ewa Leżajsk Marsz NW na 5 km
13 Liwocz Dominik Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
14 Balawender Jadwiga Handzlówka Marsz NW na 5 km
15 Buczyńska Agnieszka Świerzowa Polska Marsz NW na 10 km
16 KRAWCZYK Jakub IWONICZ Marsz NW na 10 km
17 Blajer Elżbieta Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
18 Blajer Maciej Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
19 Świst Stanisław Wyręby Bieg Przełajowy na 10 km
20 Pasierb Marek Rzeszów Marsz NW na 5 km
21 Sprengel Magda Borkowo Marsz NW na 5 km
22 Międlar Aleksander Sonina Marsz NW na 10 km
23 Witczuk Mateusz Rzeszów Marsz NW na 5 km
24 Walat Adrian Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp
25 Konik Katarzyna Usyrzyki Dolne Marsz NW na 10 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking
26 Mazur Sławek Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km Cyklopedia.cc
27 jezierska jolanta kwidzyn Marsz NW na 5 km dwa kije bez nart
28 jezierski adam kwidzyn Marsz NW na 5 km dwa kije bez nart
29 Te Andrzej Tarnobrzeg Marsz NW na 5 km Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking
30 Lew Beata Cierpisz Bieg Przełajowy na 10 km Fart Cierpisz
31 Dzierżak Edward Cierpisz Bieg Przełajowy na 10 km Fart Cierpisz
32 Cwynar Iwona Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
33 Kisała Stanisława Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
34 Hawro Renata Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
35 Kisała Marcin Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
36 Kisała Agnieszka Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
37 Czarnota Andrzej Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
38 Rajzer Elżbieta Albigowa Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
39 Lenar Barbara Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
40 Socha Bogusław Socha Jarosław Bieg Przełajowy na 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
41 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz NW na 10 km KKNW Kolbuszowa
42 KuźmaLasocińska Ewa Leżajsk Marsz NW na 5 km Klub NW
43 Trętowicz Beata Kolbuszowa Marsz NW na 10 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
44 Trętowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz NW na 5 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
45 Lubera Teresa Kolbuszowa Niepełnosprawny - Marsz NW na 5 km Kolbuszowski Klub NW
46 Kordowski Piotr Kraków Marsz NW na 10 km Lux Torpeda Małopolska
47 Kordowska Bogusława Kraków Marsz NW na 5 km Lux Torpeda Małopolska
48 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Marsz NW na 10 km Marsz Po Zdrowie/NWPL
49 Kowalczyk Mateusz Studzian Bieg Przełajowy na 10 km Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa
50 Kacprzak Sławek Justynów Marsz NW na 10 km NWPL/ LZS Justynow
51 Wójcik Barbara Krzczonów Marsz NW na 10 km NWPL/Luki Team Siedlce
52 Motyl ANNA Belchatow Marsz NW na 5 km NWPL/NW Bełchatów
53 Skurnica Marcin Bełchatów Marsz NW na 5 km NWPL/NW Bełchatów
54 Marczak Krzysztof Bełchatów Marsz NW na 10 km NWPL/NW Bełchatów
55 Szymska Małgorzata Szczecin Marsz NW na 5 km NWPL/Szczecin
56 Kuźniar Aneta Wysoka Marsz NW na 5 km OK Głuchów
57 Busz Jacek Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km OSTR
58 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska Bieg Przełajowy na 10 km Planeta Nisko
59 Spirała Janusz Spirała Rzeszów Marsz NW na 5 km Rzeszowski Klub Sopelek
60 Musialik Magdalena Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy
61 Sołtysiak Krystyna Sołtysiak Jawornik Bieg Przełajowy na 10 km Spartan Training Group Rzeszów
62 Hadam Ewa Hadam Dynów Bieg Przełajowy na 10 km Spartan Training Group Rzeszów
63 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Niepełnosprawny - Marsz NW na 5 km Tarnogórskie Łazęgi
64 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Marsz NW na 10 km TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
65 Balawejder Nikola Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
66 Kądziołka Julia Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
67 Wyczarska Amelia Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
68 Brożbar Wioletta Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
69 Tonia Jakub Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
70 Rak Maciej Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
71 Bar Weronika Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
72 Słowik JAN Hermanowa Marsz NW na 10 km Wybiegamy w przyszłość
73 Wiater Jerzy Hermanowa Marsz NW na 10 km Wybiegamy w przyszłość
74 Wiglusz Krzysztof Gać Bieg Przełajowy na 10 km Wycieczki Biegowe Gać i okolice
75 Kruk Zbigniew Gać Marsz NW na 5 km Wydry Galicja


Wyświetleń: 9700

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ