Mały Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dorsz Szymon elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP Nr 12 opłacono on-line
2 Stolarska Antonina Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP Nr 12 opłacono on-line
3 Cybulski Mikołaj Malbork Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
4 Saryk Samuel Błotnica Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
5 Pogorzelski Kuba Nowinka Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m MKS Truso Elbląg opłacono on-line
6 Sapiński MACIEJ Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 6 Elbląg opłacono on-line
7 Breczko Hubert Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła nr 12 opłacono on-line
8 Belka Fabian Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 12 Elbląg opłacono on-line
9 Skowroński Janek Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg opłacono on-line
10 Ptaszczuk Natalia ELBLĄG Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 15 w Elblagu opłacono on-line
11 Radzikowska Karolina Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 18 Elbląg opłacono on-line
12 Gutfrański Stanisław Gronowo Górne Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
13 Gruchalski Oliwier Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 25 Elbląg opłacono on-line
14 SANGOWSKI Jakub Tolkmicko Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa w Tolkmicku opłacono on-line
15 Talaśka Bartłomiej Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 15 Elbląg opłacono on-line
16 Tomankiewicz Dorian Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła imienia polskich olimpijczyków nr 3 opłacono on-line
17 Brzeski Dominik Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP11 Elbląg opłacono on-line
18 Stromski Karol Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono on-line
19 Karoliński Karol Braniewo Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
20 Godzieba Adam ELBLĄG Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Klub Sportowy HART opłacono on-line
21 Cwaliński Piotr Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp4, Tomita Elbląg opłacono on-line
22 CIEPŁUCHA NIKITA Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu opłacono on-line
23 Falkowska Oliwia Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa Nr 12 w Elblągu opłacono on-line
24 Bortnowski Mateusz Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 15 Elbląg opłacono on-line
25 Zieliński Daniel Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu opłacono on-line
26 Dudek Vanessa Janowo Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
27 Więckiewicz Julia Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono
28 Chwesiuk Kacper Bruk Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
29 Tomczak Hubert Bruk Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
30 Karpiuk Kornelia Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 16 Elbląg opłacono on-line
31 Wroński Adam Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 15 Elbląg opłacono on-line
32 Nowakowski Szymon Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła podstawowa nr 6 opłacono on-line
33 Trochimczuk Milena Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP1 Elbląg opłacono
34 Tomkowicz Maja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
35 Boguslawski Aleksay Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SPSK Elblag opłacono on-line
36 Boguslawska Lexssandra Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SPSK opłacono on-line
37 Ćwiklińska Maja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg opłacono on-line
38 Jakubowska Agata Nowiny Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła podstawowa nr 2 w Pasłęku opłacono on-line
39 Ziemińska Adrianna Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
40 Cielesz Izabela ELBLĄG Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 1 - MKS TRUSO ELBLĄG opłacono on-line
41 Falęcki Filip Komorowo Żuławskie Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp19 opłacono on-line
42 Gołaś Natalia Gdynia Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Sportowa nr 7 w Sopocie opłacono on-line
43 Kozłowska Aleksandra Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła podstawowa nr 18
44 Siemaszko Borys Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono on-line
45 Kruba Michał Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP12 opłacono on-line
46 Raulin Paweł Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 12 Elbląg opłacono on-line
47 Piechniak Kacper Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg opłacono on-line
48 Częczek Szymon Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg opłacono on-line
49 Borkowska Kinga Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa Nr 11 opłacono on-line
50 Grzywacz Jakub Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 12 Elbląg opłacono on-line
51 Sokołowski Oskar Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg opłacono on-line
52 Opęchowska Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 25 Elbląg opłacono on-line
53 Adamczyk Kacper Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
54 Zalewski Hubert Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 15 Elbląg opłacono on-line
55 Paluchowski Nikodem ELBLĄG Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp21 Elbląg opłacono on-line
56 Gołębiewski Wiktor Wikrowo Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp nr 1 Elbląg opłacono on-line
57 Godlewska Anna Janówek Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m
58 Wiklińska Patrycja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 6 Elbląg opłacono on-line
59 Jędrzejak Alan Powodowo Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP Rychliki opłacono on-line
60 Pięta Jagoda Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Regent opłacono on-line
61 Perucki Filip Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m MKS Truso Elbląg opłacono on-line
62 Maciejczyk Kamil Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 1 Elbląg opłacono on-line
63 Broczkowski Antoni Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 21 opłacono on-line
64 Lic Tymoteusz Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp4, Tomita Elbląg opłacono on-line
65 Becmer Krzysztof Brodnica Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
66 Jabłonka Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 19 opłacono on-line
67 Papiernik Laura Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
68 Miłaszewska Alicja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
69 Bałdyga Kornelia Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 18 Elbląg opłacono on-line
70 Tonga Maksymilian Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 18 Elbląg opłacono on-line
71 Sadowska Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 15 Elbląg opłacono on-line
72 Rocka Victoria Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
73 Ciszek Marta Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła podstawowa nr 12 opłacono on-line
74 ZĘBALA Marcel ELBLĄG Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP nr 6 opłacono on-line
75 Dudzińska Magdalena Gronowo-Górne Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line


Wyświetleń: 11032

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ