Mały Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mikulski Miłosz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
2 Gadaj Michał Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m
3 Ossowski Antoni Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
4 Augustyniak Aleks Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
5 Gadaj Krzysztof Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m
6 Zieliński Kacper Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
7 Jeleniewska Julia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
8 Tryba Hania ELBLĄG Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
9 Jeleniewska Magdalena Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
10 Iwaszkiewicz Nadia Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono
11 Zommer Magdalena Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
12 Szabat Mateusz Braniewo Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
13 PIETRZYK ania ELBLĄG Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
14 Kowalski Remigiusz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
15 Giżka- Orzeł Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
16 Kwiatkowska Agata Elblag Start biegu dzieci 14-15 lat 600m opłacono on-line
17 Jaskuła Mateusz ELBLĄG Start biegu dzieci 14-15 lat 600m opłacono on-line
18 Saryk Samuel Błotnica Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
19 Śniecikowski-Orzeł Wiktor Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
20 Becmer Mateusz Brodnica Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
21 Leśniak Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
22 Matlewski Wojciech Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m
23 Becmer Monika Brodnica Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
24 Becmer Krzysztof Brodnica Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
25 Miłaszewska Alicja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
26 Miłaszewski Piotr Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
27 Adamczyk Igor Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
28 Jeziorski Antoni Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
29 Barański Aleksander Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
30 Fedorowska Wiktoria Toruń Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
31 Jurewicz Michał Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
32 Strawińska Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
33 Tomkowicz Maja Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
34 Serafin Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
35 Makowska Maria Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
36 Serafin Leon Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
37 Borkowski Michał Olsztyn Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
38 Jurewicz Agata Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
39 Kosińska Lena Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
40 Tomkowicz Apolonia Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
41 Surdykowska Martyna Sopot Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
42 Borkowski Miłosz Olsztyn Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
43 Raniszewska Nina Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
44 Dudek Vanessa Janowo Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
45 Buła Matylda Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
46 Brodzik Paulina Gronowo Elbląskie Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
47 Siekierko Malina Tolkmicko Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
48 Mroziński Franciszek Gdańsk Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
49 Kochanowski Paweł Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
50 Paruszewski Jakub Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
51 Trzos Dawid Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
52 Żydanowicz Nadia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
53 Żydanowicz Borys Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
54 WAŚNIEWSKI ŁUKASZ ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
55 Jasiński Franciszek Elblag Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
56 Janósz Adaś Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
57 Gajewska Maria Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
58 Łotocki Stanisław Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
59 Papiernik Laura Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
60 Korzeniewski Łukasz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
61 DOŁKOWSKI Szymon Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
62 Sawicka Olivia Stare Pole Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
63 Sawicka Kinga Stare Pole Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
64 DEAKI AURELIUSZ GDAŃSK Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
65 Błaszkiewicz Adam Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m
66 Skrobotun Aleks Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
67 BREKAU Amelia elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
68 Filipiuk Teodor Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
69 DOROSZKIEWICZ ALEKSANDRA ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
70 Sąsiadek Ignacy Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m
71 Żak Marika Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
72 Pietryka Oliwia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
73 Waga Borys Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono
74 Dobrowolska Natasza Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
75 KOT AMELIA ELBLĄG Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
76 Barański Stanisław Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
77 Godlewska Anna Janówek Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m
78 Godlewska Helena Janówek Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
79 Oleniacz Małgorzata Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
80 Godlewski Aleksander Janówek Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
81 Wiśniewski Natan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
82 Gałecka Maria ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
83 Gałecka Gabriela ELBLĄG Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
84 Frankowska Marcelina Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
85 Milewska Alicja Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
86 Sałahub Milena Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
87 Szakiewicz Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono
88 Szakiewicz Dominika Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono
89 Kalkowski Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
90 Szelska Aleksandra Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono
91 Markiewicz Alicja Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m
92 Wróbel Antoni Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
93 Bartyś Fabian Powodowo Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
94 Biedrzycki Dominik Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono
95 Sawicka Oliwia Dzierzgoń Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
96 Grynis Piotr Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
97 Pocałujko Hanna Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
98 Cybulski Wojciech Malbork Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
99 Junker Tymoteusz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
100 Szatewicz Nancy Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line


Wyświetleń: 11066

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ