Bieg oraz marsz Nordic walking Halloweenowy

5km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 120 OSSOWSKI JAKUB M 1 M 20-29 1 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 5km Bieg 0:17:26 17.21 [km/h] 11:29 [min/km]
2 28 FABIAŃSKI ŁUKASZ M 2 M 20-29 2 MIĘDZYCHÓD PSE / REHABALANCE TEAM 5km Bieg 0:17:32 17.11 [km/h] 11:30 [min/km]
3 175 TATROCKI DANIEL M 3 M 40-49 1 GDYNIA ELODANIELO 5km Bieg 0:18:05 16.59 [km/h] 11:37 [min/km]
4 46 HAPKE TOMASZ M 4 M 40-49 2 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 5km Bieg 0:18:52 15.90 [km/h] 11:46 [min/km]
5 102 MUSIAŁ ŁUKASZ M 5 M 20-29 3 SŁOŃSK RUNNERS SŁOŃSK 5km Bieg 0:19:02 15.76 [km/h] 11:48 [min/km]
6 38 GRETKOWSKI JACEK M 6 M 20-29 4 KWIDZYN 5km Bieg 0:19:29 15.40 [km/h] 11:54 [min/km]
7 149 SIENIEK KRZYSZTOF M 7 M 40-49 3 LICZE 5km Bieg 0:20:07 14.91 [km/h] 11:01 [min/km]
8 146 SATKIEWICZ PIOTR M 8 M 20-29 5 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 5km Bieg 0:20:07 14.91 [km/h] 11:01 [min/km]
9 169 SZWEDA MAREK M 9 M 40-49 4 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5km Bieg 0:20:26 14.68 [km/h] 11:05 [min/km]
10 48 HUMEN DARIUSZ M 10 M 30-39 1 BRANIEWO 5km Bieg 0:20:30 14.63 [km/h] 11:06 [min/km]
11 127 POKOJSKI ANDRZEJ M 11 M 30-39 2 BRANIEWO KROPELKA 5km Bieg 0:20:36 14.56 [km/h] 11:07 [min/km]
12 97 MIECZKOWSKI TOMASZ M 12 M 40-49 5 PASŁĘK 5km Bieg 0:20:38 14.54 [km/h] 11:08 [min/km]
13 140 RUDZKI ADAM M 13 M 30-39 3 SZTUM 5km Bieg 0:20:44 14.47 [km/h] 11:09 [min/km]
14 210 WALENDZIAK JAN M 14 M 0-19 1 0 0 5km Bieg 0:20:51 14.39 [km/h] 11:10 [min/km]
15 90 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 15 M 60-69 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km Bieg 0:20:54 14.35 [km/h] 11:11 [min/km]
16 44 GUZ ROBERT M 16 M 40-49 6 TCZEW 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5km Bieg 0:20:58 14.31 [km/h] 11:12 [min/km]
17 194 WNUK STANISŁAW M 17 M 50-59 1 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 5km Bieg 0:20:58 14.31 [km/h] 11:12 [min/km]
18 216 MARNIK JANUSZ M 18 M 40-49 7 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 5km Bieg 0:21:00 14.29 [km/h] 11:12 [min/km]
19 186 WALKIEWICZ ZBIGNIEW M 19 M 30-39 4 BĄDKI 5km Bieg 0:21:09 14.18 [km/h] 11:14 [min/km]
20 107 NIERZWICKI GRZEGORZ M 20 M 40-49 8 MALBORK GRUPA MALBORK 5km Bieg 0:21:12 14.15 [km/h] 11:14 [min/km]
21 208 GÓRKA WOJCIECH M 21 M 20-29 6 ELBLĄG GUJAN TEAM 5km Bieg 0:21:12 14.15 [km/h] 11:14 [min/km]
22 200 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 22 M 50-59 2 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 5km Bieg 0:21:13 14.14 [km/h] 11:15 [min/km]
23 214 SZARKO MACIEJ M 23 M 40-49 9 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5km Bieg 0:21:24 14.02 [km/h] 11:17 [min/km]
24 117 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 24 M 30-39 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km Bieg 0:21:43 13.81 [km/h] 11:21 [min/km]
25 45 GUZ SZYMON M 25 M 0-19 2 TCZEW 5km Bieg 0:21:46 13.78 [km/h] 11:21 [min/km]
26 106 NIERZWICKI KACPER M 26 M 0-19 3 STAROGARD GDAŃSKI PSP 6 STAROGARD GDAŃSKI 5km Bieg 0:21:52 13.72 [km/h] 11:22 [min/km]
27 141 RUMINSKI DANIEL M 27 M 0-19 4 GROBELNO 5km Bieg 0:22:16 13.47 [km/h] 11:27 [min/km]
28 196 WYCZÓŁKOWSKI JAKUB M 28 M 20-29 7 MALBORK 5km Bieg 0:22:19 13.44 [km/h] 11:28 [min/km]
29 30 GAŁĄZKA KRZYSZTOF M 29 M 40-49 10 MALBORK 5km Bieg 0:22:20 13.43 [km/h] 11:28 [min/km]
30 183 WAJERSKI DAWID M 30 M 30-39 6 TCZEW RUN-LOG.COM 5km Bieg 0:22:22 13.41 [km/h] 11:28 [min/km]
31 128 PONIATOWSKI DAWID M 31 M 0-19 5 PASŁĘK 5km Bieg 0:22:23 13.40 [km/h] 11:29 [min/km]
32 176 TOKARSKI KRZYSZTOF M 32 M 60-69 2 GDAŃSK S...K...S 5km Bieg 0:22:58 13.06 [km/h] 11:36 [min/km]
33 195 WOLANIN JAKUB M 33 M 30-39 7 MALBORK GK MALBORK 5km Bieg 0:23:08 12.97 [km/h] 11:38 [min/km]
34 18 CUDNOCH ARKADIUSZ M 34 M 30-39 8 BRANIEWO 5km Bieg 0:23:08 12.97 [km/h] 11:38 [min/km]
35 41 GRYNIS PAWEŁ M 35 M 30-39 9 ELBLĄG 5km Bieg 0:23:08 12.97 [km/h] 11:38 [min/km]
36 77 KRYSZCZUK PIOTR M 36 M 30-39 10 PASŁĘK 5km Bieg 0:23:08 12.97 [km/h] 11:38 [min/km]
37 147 SAWICKI RADOSŁAW M 37 M 30-39 11 STARE POLE 5km Bieg 0:23:10 12.95 [km/h] 11:38 [min/km]
38 201 ZYCH DAWID M 38 M 40-49 11 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5km Bieg 0:23:20 12.86 [km/h] 11:40 [min/km]
39 26 DRZEWIECKI DOMINIK M 39 M 0-19 6 PASŁĘK 5km Bieg 0:23:23 12.83 [km/h] 11:41 [min/km]
40 121 PARTYKA ROBERT M 40 M 40-49 12 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 5km Bieg 0:23:25 12.81 [km/h] 11:41 [min/km]
41 150 SKOREK ARKADIUSZ M 41 M 30-39 12 KOŃCZEWICE MIŁORUN 5km Bieg 0:23:34 12.73 [km/h] 11:43 [min/km]
42 25 DORSZEWSKI RAFAŁ M 42 M 40-49 13 MALBORK RUN FOR FUN 5km Bieg 0:23:36 12.71 [km/h] 11:43 [min/km]
43 62 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 1 K 40-49 1 SZTUTOWO 5km Bieg 0:23:39 12.68 [km/h] 11:44 [min/km]
44 43 GRZYWACZ MAGDALENA K 2 K 30-39 1 GDAŃSK 5km Bieg 0:23:40 12.68 [km/h] 11:44 [min/km]
45 177 TUMIŁOWICZ JERZY M 43 M 60-69 3 LICZE 5km Bieg 0:23:46 12.62 [km/h] 11:45 [min/km]
46 21 CZAPLA NATALIA K 3 K 20-29 1 MALBORK 5km Bieg 0:23:52 12.57 [km/h] 11:46 [min/km]
47 123 PIASECKI KAMIL M 44 M 20-29 8 GRONOWO GÓRNE 5km Bieg 0:23:59 12.51 [km/h] 11:48 [min/km]
48 115 OKOŃSKI PIOTR M 45 M 30-39 13 GRUDZIADZ 5km Bieg 0:24:04 12.47 [km/h] 11:49 [min/km]
49 100 MORAWSKI MATEUSZ M 46 M 0-19 7 GRUDZIĄDZ 5km Bieg 0:24:07 12.44 [km/h] 11:49 [min/km]
50 179 TYBURSKA ANIELA K 4 K 30-39 2 SZTUM 5km Bieg 0:24:09 12.42 [km/h] 11:50 [min/km]
51 188 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 47 M 40-49 14 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 5km Bieg 0:24:13 12.39 [km/h] 11:51 [min/km]
52 60 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 48 M 50-59 3 GDAŃSK 5km Bieg 0:24:19 12.34 [km/h] 11:52 [min/km]
53 217 BUKOWSKI FABIAN M 49 M 0-19 8 ROŻENTAL 5km Bieg 0:24:23 12.30 [km/h] 11:53 [min/km]
54 136 RAKOCZY PAWEŁ M 50 M 50-59 4 GDYNIA 5km Bieg 0:24:24 12.30 [km/h] 11:53 [min/km]
55 86 LONERT MARCIN M 51 M 30-39 14 GRUDZIADZ 5km Bieg 0:24:28 12.26 [km/h] 11:54 [min/km]
56 39 GROSZKOWSKI MARCIN M 52 M 30-39 15 MALBORK 22 BLT 5km Bieg 0:24:34 12.21 [km/h] 11:55 [min/km]
57 82 KURKUS MARCIN M 53 M 30-39 16 MALBORK WOLNE TRUPY 5km Bieg 0:24:34 12.21 [km/h] 11:55 [min/km]
58 59 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 54 M 40-49 15 SZTUTOWO 5km Bieg 0:24:47 12.10 [km/h] 11:57 [min/km]
59 76 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 55 M 40-49 16 SZTUM THALES 5km Bieg 0:24:47 12.10 [km/h] 11:57 [min/km]
60 203 ŻARCZYŃSKI BŁAŻEJ M 56 M 30-39 17 UZDOWO BIEGAM U KOLESI 5km Bieg 0:24:51 12.07 [km/h] 11:58 [min/km]
61 72 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 57 M 50-59 5 MALBORK 5km Bieg 0:24:54 12.05 [km/h] 11:59 [min/km]
62 79 KÜCHLER PAWEŁ M 58 M 20-29 9 GDYNIA 5km Bieg 0:25:05 11.96 [km/h] 11:01 [min/km]
63 85 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 5 K 30-39 3 STAROGARD GDAŃSKI PUMA STAROGARD 5km Bieg 0:25:06 11.95 [km/h] 11:01 [min/km]
64 27 DUBIELA DAWID M 59 M 0-19 9 TCZEW 5km Bieg 0:25:07 11.94 [km/h] 11:01 [min/km]
65 109 NOWACKI TOMASZ M 60 M 20-29 10 NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km Bieg 0:25:07 11.94 [km/h] 11:01 [min/km]
66 165 SZKLARSKI ANDRZEJ M 61 M 40-49 17 ELBLĄG 5km Bieg 0:25:09 11.93 [km/h] 11:02 [min/km]
67 192 WIKTORSKI ŁUKASZ M 62 M 20-29 11 MALBORK 5km Bieg 0:25:11 11.91 [km/h] 11:02 [min/km]
68 7 BAKALARZ ŁUKASZ M 63 M 20-29 12 MALBORK 5km Bieg 0:25:12 11.90 [km/h] 11:02 [min/km]
69 105 NIEDŹWIECKI MARCIN M 64 M 30-39 18 MALBORK 5km Bieg 0:25:15 11.88 [km/h] 11:03 [min/km]
70 118 ORZECHOWSKI PIOTR M 65 M 30-39 19 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG 5km Bieg 0:25:18 11.86 [km/h] 11:04 [min/km]
71 55 JANKOWSKA BEATA K 6 K 40-49 2 STARE POLE 5km Bieg 0:25:21 11.83 [km/h] 11:04 [min/km]
72 10 BOGALECKI MAREK M 66 M 60-69 4 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 5km Bieg 0:25:29 11.77 [km/h] 11:06 [min/km]
73 99 MILEWSKA MARTA K 7 K 0-19 1 SUSZ ZSSIO GDAŃSK 5km Bieg 0:25:33 11.74 [km/h] 11:07 [min/km]
74 80 KÜCHLER PATRYK M 67 M 0-19 10 GDYNIA 5km Bieg 0:25:38 11.70 [km/h] 11:08 [min/km]
75 137 ROGOWSKA JULIA K 8 K 0-19 2 MALBORK SP NR 3 MALBORK 5km Bieg 0:25:41 11.68 [km/h] 11:08 [min/km]
76 138 ROGOWSKI MARIUSZ M 68 M 40-49 18 MALBORK 22.BLT 5km Bieg 0:25:42 11.67 [km/h] 11:08 [min/km]
77 11 BOSCHKE MAGDALENA K 9 K 20-29 2 PELPLIN 5km Bieg 0:25:45 11.65 [km/h] 11:09 [min/km]
78 148 SIEBERT MONIKA K 10 K 30-39 4 SZTUTOWO 5km Bieg 0:25:50 11.61 [km/h] 11:10 [min/km]
79 162 SZCZURASZEK JAROSŁAW M 69 M 50-59 6 MALBORK 5km Bieg 0:26:01 11.53 [km/h] 11:12 [min/km]
80 74 KRASODOMSKA SANDRA K 11 K 20-29 3 DRULITY 5km Bieg 0:26:03 11.52 [km/h] 11:13 [min/km]
81 49 ILJIN MIROSŁAW M 70 M 40-49 19 KWIDZYN PARKRUN GRUDZIĄDZ 5km Bieg 0:26:04 11.51 [km/h] 11:13 [min/km]
82 129 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 71 M 40-49 20 PASŁĘK 5km Bieg 0:26:10 11.46 [km/h] 11:14 [min/km]
83 119 OSSOWSKA EWA K 12 K 60-69 1 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5km Bieg 0:26:12 11.45 [km/h] 11:14 [min/km]
84 22 CZERNIAK ANNA K 13 K 30-39 5 PRABUTY 5km Bieg 0:26:16 11.42 [km/h] 11:15 [min/km]
85 3 ANTONIEWICZ MARCIN M 72 M 40-49 21 ELBLĄG 5km Bieg 0:26:20 11.39 [km/h] 11:16 [min/km]
86 29 GAŁĄZKA MAGDALENA K 14 K 0-19 3 MALBORK 5km Bieg 0:26:23 11.37 [km/h] 11:17 [min/km]
87 125 PIOTROWICZ PIOTR M 73 M 20-29 13 OLSZTYN WOLNE TRUPY 5km Bieg 0:26:36 11.28 [km/h] 11:19 [min/km]
88 184 WALCZAK ROBERT M 74 M 40-49 22 BRANIEWO 49BLOT 5km Bieg 0:26:37 11.27 [km/h] 11:19 [min/km]
89 6 BACZEWSKI ROBERT M 75 M 40-49 23 TCZEW 5km Bieg 0:26:47 11.20 [km/h] 11:21 [min/km]
90 133 PTAK MAREK M 76 M 40-49 24 BRANIEWO 5km Bieg 0:26:51 11.17 [km/h] 11:22 [min/km]
91 172 SZYMONIAK JACEK M 77 M 40-49 25 GDAŃSK 5km Bieg 0:26:55 11.15 [km/h] 11:23 [min/km]
92 95 MATYSKIEL ANITA K 15 K 40-49 3 GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km Bieg 0:26:56 11.14 [km/h] 11:23 [min/km]
93 16 CHODUKIEWICZ MONIKA K 16 K 0-19 4 KWIDZYN 5km Bieg 0:27:00 11.11 [km/h] 11:24 [min/km]
94 4 BABALSKI KRYSTIAN M 78 M 30-39 20 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 5km Bieg 0:27:01 11.10 [km/h] 11:24 [min/km]
95 63 KIRZENIEWSKI ADRIAN M 79 M 20-29 14 KURZĘTNIK TEAM SALCESON 5km Bieg 0:27:01 11.10 [km/h] 11:24 [min/km]
96 17 CICHOŃ TOMASZ M 80 M 30-39 21 ELBLĄG 5km Bieg 0:27:04 11.08 [km/h] 11:25 [min/km]
97 161 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 81 M 50-59 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5km Bieg 0:27:10 11.04 [km/h] 11:26 [min/km]
98 1 ANDRYSZ MAGDALENA K 17 K 40-49 4 GDANSK 5km Bieg 0:27:15 11.01 [km/h] 11:27 [min/km]
99 47 HOŁUB TOMASZ M 82 M 40-49 26 MALBORK MROŻONKI MALBORK 5km Bieg 0:27:15 11.01 [km/h] 11:27 [min/km]
100 101 MOSZOŃSKA MAŁGORZATA K 18 K 40-49 5 MALBORK 5km Bieg 0:27:19 10.98 [km/h] 11:28 [min/km]
101 35 GOS JAN M 83 M 40-49 27 MALBORK 5km Bieg 0:27:20 10.98 [km/h] 11:28 [min/km]
102 135 RADACKI PRZEMYSŁAW M 84 M 30-39 22 GRUDZIĄDZ 5km Bieg 0:27:27 10.93 [km/h] 11:29 [min/km]
103 13 BROCKI ARTUR M 85 M 50-59 8 KWIDZYN 5km Bieg 0:27:31 10.90 [km/h] 11:30 [min/km]
104 212 KARLAK MARLENA K 19 K 20-29 4 STARE POLE 5km Bieg 0:27:37 10.86 [km/h] 11:31 [min/km]
105 8 BINISZKIEWICZ MARCIN M 86 M 40-49 28 TCZEW 5km Bieg 0:27:41 10.84 [km/h] 11:32 [min/km]
106 209 BONIECKA PAULINA K 20 K 20-29 5 ELBLĄG GUJAN 5km Bieg 0:27:45 10.81 [km/h] 11:33 [min/km]
107 64 KLAWIKOWSKI MICHAŁ M 87 M 20-29 15 BRANIEWO 5km Bieg 0:27:47 10.80 [km/h] 11:33 [min/km]
108 126 PODLASINSKA DOROTA K 21 K 20-29 6 MALBORK 5km Bieg 0:27:48 10.79 [km/h] 11:34 [min/km]
109 116 OKOŃSKI ADRIAN M 88 M 0-19 11 GRUDZIADZ 5km Bieg 0:27:49 10.78 [km/h] 11:34 [min/km]
110 134 PUCHALSKI MARCIN M 89 M 30-39 23 MALBORK 5km Bieg 0:27:51 10.77 [km/h] 11:34 [min/km]
111 187 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 22 K 0-19 5 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY 5km Bieg 0:27:59 10.72 [km/h] 11:36 [min/km]
112 83 LATAWIEC ANNA K 23 K 50-59 1 KAMELA SAPIĄCE GAZELE 5km Bieg 0:28:07 10.67 [km/h] 11:37 [min/km]
113 53 JANKA MACIEJ M 90 M 30-39 24 PELPLIN 5km Bieg 0:28:07 10.67 [km/h] 11:37 [min/km]
114 42 GRZEGORZEWSKI MARCIN M 91 M 20-29 16 OTŁOWIEC 5km Bieg 0:28:08 10.66 [km/h] 11:38 [min/km]
115 114 OKOŃSKA ŻANETA K 24 K 30-39 6 GRUDZIADZ 5km Bieg 0:28:13 10.63 [km/h] 11:39 [min/km]
116 33 GNYP DANIEL M 92 M 40-49 29 RÓŻYNY WKURW_TEAM 5km Bieg 0:28:16 10.61 [km/h] 11:39 [min/km]
117 193 WIŚNIEWSKI JERZY M 93 M 50-59 9 KWIDZYN KLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEK 5km Bieg 0:28:21 10.58 [km/h] 11:40 [min/km]
118 202 ZYGAROWSKA EWELINA K 25 K 30-39 7 SZTUTOWO 5km Bieg 0:28:23 10.57 [km/h] 11:41 [min/km]
119 156 SMOLIŃSKA ANNA K 26 K 30-39 8 KWIDZYN 5km Bieg 0:28:24 10.56 [km/h] 11:41 [min/km]
120 75 KRULIKOWSKA MAGDALENA K 27 K 30-39 9 GDAŃSK 5km Bieg 0:28:25 10.56 [km/h] 11:41 [min/km]
121 185 WALKIEWICZ AGNIESZKA K 28 K 30-39 10 KWIDZYN 5km Bieg 0:28:27 10.54 [km/h] 11:41 [min/km]
122 52 JANIK-NAZOREK EWA K 29 K 30-39 11 KWIDZYN 5km Bieg 0:28:27 10.54 [km/h] 11:41 [min/km]
123 205 ŻYWICKA KINGA K 30 K 0-19 6 SARNOWY REGATTA -KOŚCIERZYNA 5km Bieg 0:28:35 10.50 [km/h] 11:43 [min/km]
124 20 CYBULSKI KAROL M 94 M 30-39 25 MALBORK NYBORG-MAWENT 5km Bieg 0:28:35 10.50 [km/h] 11:43 [min/km]
125 167 SZULIMA ROBERT M 95 M 40-49 30 MARKUSY 5km Bieg 0:28:40 10.47 [km/h] 11:44 [min/km]
126 178 TUŃSKA EDYTA K 31 K 40-49 6 MALBORK LEWA WOLNA... 5km Bieg 0:28:44 10.44 [km/h] 11:45 [min/km]
127 168 SZUTIAK EWA K 32 K 40-49 7 MALBORK LEWA WOLNA... 5km Bieg 0:28:44 10.44 [km/h] 11:45 [min/km]
128 204 ŻYWICKA ROMA K 33 K 30-39 12 SARNOWY REGATTA -KOŚCIERZYNA 5km Bieg 0:28:45 10.43 [km/h] 11:45 [min/km]
129 207 x x M 96 M 30-39 26 0 0 5km Bieg 0:28:46 10.43 [km/h] 11:45 [min/km]
130 37 GRABKOWSKI ANDRZEJ M 97 M 70+ 1 IŁAWA 5km Bieg 0:28:48 10.42 [km/h] 11:46 [min/km]
131 88 ŁĘGOWSKA ANIA K 34 K 40-49 8 KWIDZYN 5km Bieg 0:28:48 10.42 [km/h] 11:46 [min/km]
132 163 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 35 K 60-69 2 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5km Bieg 0:28:52 10.39 [km/h] 11:46 [min/km]
133 197 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 36 K 40-49 9 MALBORK KIJOWY FOLK 5km Bieg 0:28:53 10.39 [km/h] 11:47 [min/km]
134 139 RUCHLEWICZ URSZULA K 37 K 50-59 2 SZTUM 5km Bieg 0:28:54 10.38 [km/h] 11:47 [min/km]
135 113 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 38 K 60-69 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km Bieg 0:28:55 10.37 [km/h] 11:47 [min/km]
136 215 SIDOROWICZ ANNA K 39 K 60-69 4 STOGI 5km Bieg 0:28:57 10.36 [km/h] 11:47 [min/km]
137 93 MAKOWSKI MARCIN M 98 M 40-49 31 ELBLĄG 5km Bieg 0:29:07 10.30 [km/h] 11:49 [min/km]
138 142 RYCHCIK IZA K 40 K 30-39 13 FROMBORK OSP FROMBORK 5km Bieg 0:29:18 10.24 [km/h] 11:52 [min/km]
139 211 CHICERSKA PAULINA K 41 K 30-39 14 5km Bieg 0:29:19 10.23 [km/h] 11:52 [min/km]
140 181 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 99 M 50-59 10 MALBORK 5km Bieg 0:29:20 10.23 [km/h] 11:52 [min/km]
141 14 CEBIENKO-ŻACZEK EUGENIA K 42 K 30-39 15 BALDRAM 5km Bieg 0:29:23 10.21 [km/h] 11:53 [min/km]
142 124 PIOTROWICZ MAGDALENA K 43 K 20-29 7 OLSZTYN WOLNE TRUPY 5km Bieg 0:29:28 10.18 [km/h] 11:54 [min/km]
143 143 SADOWSKA MONIKA K 44 K 20-29 8 MALBORK WOLNE TRUPY 5km Bieg 0:29:28 10.18 [km/h] 11:54 [min/km]
144 190 WEREDYCKA ALEKSANDRA K 45 K 0-19 7 ELBLĄG 5km Bieg 0:29:29 10.18 [km/h] 11:54 [min/km]
145 182 ULATOWSKA WERONIKA K 46 K 20-29 9 MALBORK 5km Bieg 0:29:30 10.17 [km/h] 11:54 [min/km]
146 153 SKWARŁO DOROTA K 47 K 30-39 16 GDAŃSK 5km Bieg 0:29:32 10.16 [km/h] 11:54 [min/km]
147 81 KULESZA MONIKA K 48 K 20-29 10 KONIECBÓR NOWICKI TEAM 5km Bieg 0:29:33 10.15 [km/h] 11:55 [min/km]
148 89 ŁOŚ TADEUSZ M 100 M 60-69 5 KWIDZYN 5km Bieg 0:29:33 10.15 [km/h] 11:55 [min/km]
149 111 NOWICKI MICHAŁ M 101 M 20-29 17 RACZKI NOWICKI TEAM 5km Bieg 0:29:34 10.15 [km/h] 11:55 [min/km]
150 154 SKWARŁO PAWEŁ M 102 M 30-39 27 GDAŃSK 5km Bieg 0:29:36 10.14 [km/h] 11:55 [min/km]
151 166 SZULIMA MAGDALENA K 49 K 40-49 10 MARKUSY 5km Bieg 0:29:37 10.13 [km/h] 11:55 [min/km]
152 122 PĘKALSKA MONIKA K 50 K 40-49 11 ELBLĄG 5km Bieg 0:29:38 10.12 [km/h] 11:56 [min/km]
153 91 MAGNUSKI RAFAŁ M 103 M 40-49 32 MALBORK 5km Bieg 0:30:02 9.99 [km/h] 11:00 [min/km]
154 40 GRYGLEWSKI KACPER M 104 M 20-29 18 MIŁORADZ 5km Bieg 0:30:10 9.94 [km/h] 11:02 [min/km]
155 152 SKRZYPCZAK JULIETA K 51 K 40-49 12 ZBLEWO 5km Bieg 0:30:13 9.93 [km/h] 11:03 [min/km]
156 151 SKRZYPCZAK RAFAŁ M 105 M 40-49 33 ZBLEWO AQ BIEGA/MORSY ZBLEWO 5km Bieg 0:30:13 9.93 [km/h] 11:03 [min/km]
157 2 ANDRZEJCZAK WOJTEK M 106 M 40-49 34 GRUDZIĄDZ ZITADELLE 5km Bieg 0:30:16 9.91 [km/h] 11:03 [min/km]
158 174 TAŁUĆ ŁUKASZ M 107 M 30-39 28 ELBLĄG 5km Bieg 0:30:34 9.81 [km/h] 11:07 [min/km]
159 57 JENDRZEJCZAK LESZEK M 108 M 50-59 11 GRUDZIĄDZ ZITADELLE 5km Bieg 0:30:35 9.81 [km/h] 11:07 [min/km]
160 12 BROCKA JOANNA K 52 K 30-39 17 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km Bieg 0:30:38 9.79 [km/h] 11:08 [min/km]
161 96 MIECHOWSKA IWONA K 53 K 40-49 13 MALBORK 5km Bieg 0:30:40 9.78 [km/h] 11:08 [min/km]
162 84 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 109 M 60-69 6 BĄDKI 5km Bieg 0:30:45 9.76 [km/h] 11:09 [min/km]
163 110 NOWICKA AGNIESZKA K 54 K 40-49 14 MALBORK 5km Bieg 0:30:51 9.72 [km/h] 11:10 [min/km]
164 68 KOWALSKA ANNA K 55 K 40-49 15 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km Bieg 0:30:51 9.72 [km/h] 11:10 [min/km]
165 155 SŁAWSKA GABRIELA K 56 K 40-49 16 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5km Bieg 0:30:51 9.72 [km/h] 11:10 [min/km]
166 5 BABICKI PAWEŁ M 110 M 30-39 29 BRANIEWO 5km Bieg 0:31:02 9.67 [km/h] 11:12 [min/km]
167 160 STOJ NATALIA K 57 K 30-39 18 MALBORK 5km Bieg 0:31:26 9.54 [km/h] 11:17 [min/km]
168 58 KAMIŃSKI JANUSZ M 111 M 50-59 12 ELBLĄG 5km Bieg 0:31:46 9.44 [km/h] 11:21 [min/km]
169 171 SZYMAŃSKI WOJCIECH M 112 M 40-49 35 KWIDZYN 5km Bieg 0:32:45 9.16 [km/h] 11:33 [min/km]
170 34 GODLEWSKI MAREK M 113 M 30-39 30 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 5km Bieg 0:32:56 9.11 [km/h] 11:35 [min/km]
171 213 KARLAK HANNA K 58 K 20-29 11 STARE POLE 5km Bieg 0:33:01 9.09 [km/h] 11:36 [min/km]
172 198 ZALEWSKA KAROLINA K 59 K 40-49 17 STAROGARD GDAŃSKI 5km Bieg 0:33:05 9.07 [km/h] 11:37 [min/km]
173 50 JANCZYNSKA MARIA K 60 K 60-69 5 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 5km Bieg 0:33:13 9.03 [km/h] 11:39 [min/km]
174 51 JANCZYNSKI KAROL M 114 M 30-39 31 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 5km Bieg 0:33:13 9.03 [km/h] 11:39 [min/km]
175 78 KUCHLER MAŁGORZATA K 61 K 40-49 18 GDYNIA 5km Bieg 0:33:43 8.90 [km/h] 11:45 [min/km]
176 103 NAUMCZYK TOMASZ M 115 M 30-39 32 MALBORK NYBORG-MAWENT 5km Bieg 0:33:45 8.89 [km/h] 11:45 [min/km]
177 66 KMITA SYLWIA K 62 K 40-49 19 ELBLĄG 5km Bieg 0:33:46 8.88 [km/h] 11:45 [min/km]
178 173 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 116 M 40-49 36 ELBLĄG 5km Bieg 0:33:46 8.88 [km/h] 11:45 [min/km]
179 19 CYBULSKA URSZULA K 63 K 30-39 19 MALBORK NYBORG-MAWENT 5km Bieg 0:33:52 8.86 [km/h] 11:46 [min/km]
180 130 POPOWICZ TOMASZ M 117 M 30-39 33 JANÓWKA NYBORG-MAWENT 5km Bieg 0:33:53 8.85 [km/h] 11:47 [min/km]
181 170 SZYMAŃSKA BEATA K 64 K 40-49 20 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5km Bieg 0:34:01 8.82 [km/h] 11:48 [min/km]
182 164 SZKLARSKA ALICJA K 65 K 40-49 21 ELBLĄG 5km Bieg 0:34:46 8.63 [km/h] 11:57 [min/km]
183 199 ZARZYCKI PIOTR M 118 M 30-39 34 WARSZAWA 5km Bieg 0:34:47 8.62 [km/h] 11:57 [min/km]
184 36 GÓRNIAK JAROSŁAW M 119 M 30-39 35 POGÓRZE 5km Bieg 0:34:53 8.60 [km/h] 11:59 [min/km]
185 73 KOZŁOWSKI PATRYK M 120 M 20-29 19 MALBORK 5km Bieg 0:35:15 8.51 [km/h] 11:03 [min/km]
186 70 KOZŁOWSKA ANNA K 66 K 40-49 22 MALBORK 5km Bieg 0:35:16 8.51 [km/h] 11:03 [min/km]
187 92 MAJEWSKA AGNIESZKA K 67 K 30-39 20 ELBLĄG 5km Bieg 0:35:27 8.46 [km/h] 11:05 [min/km]
188 9 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA K 68 K 40-49 23 GDAŃSK SAPIĄCE GAZELE 5km Bieg 0:35:29 8.45 [km/h] 11:06 [min/km]
189 94 MALISZEWSKA MARIANNA K 69 K 50-59 3 ELBLĄG 5km Bieg 0:35:36 8.43 [km/h] 11:07 [min/km]
190 15 CELIOWSKA-NIETRZEBKA ANNA K 70 K 30-39 21 MIŁORADZ 5km Bieg 0:35:58 8.34 [km/h] 11:12 [min/km]
191 71 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA K 71 K 30-39 22 MALBORK 5km Bieg 0:36:01 8.33 [km/h] 11:12 [min/km]
192 145 SALUK IZABELA K 72 K 30-39 23 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5km Bieg 0:36:07 8.31 [km/h] 11:13 [min/km]
193 189 WEREDYCKA MONIKA K 73 K 40-49 24 ELBLĄG 5km Bieg 0:36:18 8.26 [km/h] 11:16 [min/km]
194 131 PROKOP ANNA K 74 K 40-49 25 ELBLĄG 5km Bieg 0:38:19 7.83 [km/h] 11:40 [min/km]
195 132 PROKOP MARIUSZ M 121 M 40-49 37 ELBLĄG PROKOPKI 5km Bieg 0:38:21 7.82 [km/h] 11:40 [min/km]
196 24 CZOSKA ANNA K 75 K 30-39 24 POGÓRZE 5km Bieg 0:38:32 7.79 [km/h] 11:42 [min/km]
197 23 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 122 M 30-39 36 GDYNIA 5km Bieg 0:38:33 7.78 [km/h] 11:43 [min/km]
198 144 SADOWSKA DOROTA K 76 K 50-59 4 MALBORK WOLNE TRUPY 5km Bieg 0:40:34 7.40 [km/h] 11:07 [min/km]
199 112 NOWOSIELSKI EUGENIUSZ M 123 M 50-59 13 MALBORK WOLNE TRUPY 5km Bieg 0:40:36 7.39 [km/h] 11:07 [min/km]
200 67 KORALEWSKA IRENA K 77 K 50-59 5 SADLINKI 5km Bieg 0:40:40 7.38 [km/h] 11:08 [min/km]
201 32 GŁOWACKA ANNA K 78 K 40-49 26 ELBLĄG 5km Bieg 0:40:54 7.33 [km/h] 11:11 [min/km]
202 158 SOWA RENATA K 79 K 40-49 27 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km Bieg 0:40:55 7.33 [km/h] 11:11 [min/km]
203 159 SOWA SYLWESTER M 124 M 40-49 38 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km Bieg 0:40:55 7.33 [km/h] 11:11 [min/km]
204 69 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 80 K 50-59 6 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5km Bieg 0:41:27 7.24 [km/h] 11:17 [min/km]
- 31 GIERSZEWSKA ANNA K - K 30-39 - MALBORK NYBORG-MAWENT 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 54 JANKA WIKTOR M - M 20-29 - PELPLIN DOVISTA ACTIVE TEAM 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 56 JEGIERSKA ANNA K - K 30-39 - GRUDZIĄDZ AMATORKA 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 61 KASZUBOWSKI ZENON M - M 50-59 - MALBORK ACTIVE MALBORK 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 65 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M - M 50-59 - MALBORK 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 87 LUBOWIECKA ALICJA K - K 30-39 - WEJHEROWO 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 98 MIELEWCZYK JUSTYNA K - K 30-39 - REDA ZMOTYWOWANI 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 104 NAUMCZYK KATARZYNA K - K 30-39 - MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 108 NIETRZEBKA ROBERT M - M 30-39 - MIŁORADZ 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 157 SOBIERAJ MAGDALENA K - K 40-49 - GRUDZIĄDZ 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 180 TYMIŃSKI SZYMON M - M 30-39 - KWIDZYN 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 191 WĘGRZYNOWSKI GRZEGORZ M - M 40-49 - ELBLĄG 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]

5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 223 ŚCISŁOWSKI BOGAN M 1 M OPEN 1 0 0 5km NW 0:32:54 9.12 [km/h] 11:35 [min/km]
2 247 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 2 M OPEN 2 PASŁĘK 5km NW 0:33:35 8.93 [km/h] 11:43 [min/km]
3 281 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 3 M OPEN 3 LASOWICE WIELKIE 5km NW 0:33:51 8.86 [km/h] 11:46 [min/km]
4 291 CZOPEK JAROSLAW M 4 M OPEN 4 EŁK MARATONKA 5km NW 0:34:20 8.74 [km/h] 11:52 [min/km]
5 246 STAŃCZAK EDWARD M 5 M OPEN 5 MALBORK 5km NW 0:34:30 8.70 [km/h] 11:54 [min/km]
6 254 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 6 M OPEN 6 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:34:32 8.69 [km/h] 11:54 [min/km]
7 218 BŁĄDEK RAFAŁ M 7 M OPEN 7 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 5km NW 0:34:46 8.63 [km/h] 11:57 [min/km]
8 293 BUJNICKI MARCIN M 8 M OPEN 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:35:45 8.39 [km/h] 11:09 [min/km]
9 224 AB ŁUKASZ M 9 M OPEN 9 GDAŃSK ELITE \ 5km NW 0:36:04 8.32 [km/h] 11:13 [min/km]
10 273 ŁĘCKI JAN M 10 M OPEN 10 GDYNIA . ELITE TEAM 5km NW 0:36:11 8.29 [km/h] 11:14 [min/km]
11 229 ZALEWSKI PRZEMYSŁAW M 11 M OPEN 11 STAROGARD GDAŃSKI 5km NW 0:36:29 8.22 [km/h] 11:18 [min/km]
12 277 LANGMESSER DANUTA K 1 K OPEN 1 PINCZYN MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5km NW 0:36:34 8.20 [km/h] 11:19 [min/km]
13 222 WARZYNIK ANNA K 2 K OPEN 2 GDYNIA POLIFARCK TEAMGWE 5km NW 0:37:07 8.08 [km/h] 11:25 [min/km]
14 297 BELECKI SŁAWOMIR M 12 M OPEN 12 TCZEW 5km NW 0:37:31 8.00 [km/h] 11:30 [min/km]
15 282 KOSIANOWSKA MONIKA K 3 K OPEN 3 MALBORK GRUPA MALBORK/ MALBORSKIE MORSY 5km NW 0:37:33 7.99 [km/h] 11:31 [min/km]
16 266 MIESZKUNIEC WOJCIECH M 13 M OPEN 13 MALBORK 5km NW 0:37:47 7.94 [km/h] 11:33 [min/km]
17 264 NIEMCZYK KRZYSZTOF M 14 M OPEN 14 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5km NW 0:38:43 7.75 [km/h] 11:45 [min/km]
18 275 LEWANDOWSKI ROMAN M 15 M OPEN 15 KWIDZYN 5km NW 0:38:44 7.75 [km/h] 11:45 [min/km]
19 263 NIERZWICKA PATRYCJA K 4 K OPEN 4 STAROGARD GDAŃSKI 5km NW 0:38:52 7.72 [km/h] 11:46 [min/km]
20 228 ZIELIŃSKI JACEK M 16 M OPEN 16 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:39:18 7.63 [km/h] 11:52 [min/km]
21 288 FISZER JUSTYNA K 5 K OPEN 5 MIKOSZEWO 5km NW 0:39:29 7.60 [km/h] 11:54 [min/km]
22 232 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 17 M OPEN 17 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5km NW 0:39:50 7.53 [km/h] 11:58 [min/km]
23 278 KWAPISIEWICZ JOANNA K 6 K OPEN 6 MIKOSZEWO 5km NW 0:39:53 7.52 [km/h] 11:59 [min/km]
24 245 STAŃCZAK KAROLINA K 7 K OPEN 7 MALBORK TECHNIKUM 5km NW 0:40:06 7.48 [km/h] 11:01 [min/km]
25 267 MIĄSKOWSKI ZBIGNIEW M 18 M OPEN 18 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5km NW 0:40:12 7.46 [km/h] 11:02 [min/km]
26 227 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 19 M OPEN 19 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:40:34 7.40 [km/h] 11:07 [min/km]
27 260 PANEK ANETA K 8 K OPEN 8 GDYNIA STEP BY STEP TROJMIASTO 5km NW 0:40:34 7.40 [km/h] 11:07 [min/km]
28 287 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 9 K OPEN 9 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:40:37 7.39 [km/h] 11:07 [min/km]
29 289 CZYSZEJUK IZABELA K 10 K OPEN 10 PASŁĘK 5km NW 0:40:39 7.38 [km/h] 11:08 [min/km]
30 271 MALECKA GRAŻYNA K 11 K OPEN 11 STAROGARD GDAŃSKI 5km NW 0:40:41 7.37 [km/h] 11:08 [min/km]
31 280 KOZŁOWSKA ANNA K 12 K OPEN 12 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:41:00 7.32 [km/h] 11:12 [min/km]
32 239 SZWEDA GRAŻYNA K 13 K OPEN 13 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5km NW 0:41:10 7.29 [km/h] 11:14 [min/km]
33 262 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 14 K OPEN 14 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:41:27 7.24 [km/h] 11:17 [min/km]
34 294 BUJNICKA MAGDALENA K 15 K OPEN 15 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:41:28 7.23 [km/h] 11:18 [min/km]
35 261 OSSOWSKA MARZENA K 16 K OPEN 16 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5km NW 0:41:55 7.16 [km/h] 11:23 [min/km]
36 300 BACA KATARZYNA K 17 K OPEN 17 GNIEWOWO 5km NW 0:42:15 7.10 [km/h] 11:27 [min/km]
37 298 BELECKA KATARZYNA K 18 K OPEN 18 TCZEW 5km NW 0:42:20 7.09 [km/h] 11:28 [min/km]
38 283 KOPYCIŃSKA KATARZYNA K 19 K OPEN 19 MALBORK 5km NW 0:42:49 7.01 [km/h] 11:34 [min/km]
39 295 BUDZISZ JOANNA K 20 K OPEN 20 KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:43:02 6.97 [km/h] 11:36 [min/km]
40 296 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 21 K OPEN 21 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:43:20 6.92 [km/h] 11:40 [min/km]
41 285 GÓRA BEATA K 22 K OPEN 22 GDAŃSK STEP BY STEP TROJMIASTO 5km NW 0:43:39 6.87 [km/h] 11:44 [min/km]
42 272 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 23 K OPEN 23 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:43:55 6.83 [km/h] 11:47 [min/km]
43 251 ROGULSKI MATEUSZ M 20 M OPEN 20 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:43:55 6.83 [km/h] 11:47 [min/km]
44 252 ROGULSKA ANNA K 24 K OPEN 24 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:43:58 6.82 [km/h] 11:48 [min/km]
45 235 UCIECHOWSKA MAŁGORZATA K 25 K OPEN 25 MALBORK 5km NW 0:44:05 6.81 [km/h] 11:49 [min/km]
46 226 ZIENTKIEWICZ AGA K 26 K OPEN 26 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:44:10 6.79 [km/h] 11:50 [min/km]
47 265 MORGLIN-ŻURALSKA BEATA K 27 K OPEN 27 RYWAŁD 5km NW 0:44:19 6.77 [km/h] 11:52 [min/km]
48 299 BALICKA WIOLETTA K 28 K OPEN 28 RĘBIECHOWO RYCZĄCE CZTERDZIESTKI 5km NW 0:44:33 6.73 [km/h] 11:55 [min/km]
49 241 STUDNIARZ ELŻBIETA K 29 K OPEN 29 GDAŃSK RYCZĄCE CZTERDZIESTKI 5km NW 0:44:33 6.73 [km/h] 11:55 [min/km]
50 270 MALISZEWSKI MAREK M 21 M OPEN 21 ELBLĄG 5km NW 0:44:44 6.71 [km/h] 11:57 [min/km]
51 258 PRZYBYŁO KRYSTYNA K 30 K OPEN 30 MALBORK PIEKARNIA KOSZYKOWA 5km NW 0:44:47 6.70 [km/h] 11:57 [min/km]
52 269 MAŚLANKA JACEK M 22 M OPEN 22 MALBORK PIEKARNIA KOSZYKOWA 5km NW 0:45:40 6.57 [km/h] 11:08 [min/km]
53 237 TROJANOWSKI JAREK M 23 M OPEN 23 MALBORK PIEKARNIA KOSZYKOWA 5km NW 0:45:46 6.55 [km/h] 11:09 [min/km]
54 244 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 31 K OPEN 31 MALBORK 5km NW 0:46:09 6.50 [km/h] 11:14 [min/km]
55 249 ROZEK MARIOLA K 32 K OPEN 32 FRANK MORSY ZBLEWO 5km NW 0:46:18 6.48 [km/h] 11:16 [min/km]
56 286 GOS ELŻBIETA K 33 K OPEN 33 MALBORK 5km NW 0:47:11 6.36 [km/h] 11:26 [min/km]
57 242 STATKIEWICZ GRAŻYNA K 34 K OPEN 34 MALBORK PIEKARNIA KOSZYKOWA 5km NW 0:47:21 6.34 [km/h] 11:28 [min/km]
58 238 ŚWISŁOCKA EWA K 35 K OPEN 35 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:47:26 6.32 [km/h] 11:29 [min/km]
59 233 WIADERSKA GRAŻYNA K 36 K OPEN 36 ELBLĄG 5km NW 0:47:26 6.32 [km/h] 11:29 [min/km]
60 279 KULCZYCKI JAN M 24 M OPEN 24 GDAŃSK 5km NW 0:47:26 6.32 [km/h] 11:29 [min/km]
61 274 LISOWSKA JOANNA K 37 K OPEN 37 GDAŃSK 5km NW 0:47:42 6.29 [km/h] 11:32 [min/km]
62 253 RAULAND MAŁGORZATA K 38 K OPEN 38 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:47:42 6.29 [km/h] 11:32 [min/km]
63 221 SZTALKA KATARZYNA K 39 K OPEN 39 TCZEW 5km NW 0:48:11 6.23 [km/h] 11:38 [min/km]
64 290 CZUBIŃSKA ANNA K 40 K OPEN 40 MALBORK 5km NW 0:48:12 6.22 [km/h] 11:38 [min/km]
65 276 LERCH MAGDALENA K 41 K OPEN 41 MALBORK 5km NW 0:50:39 5.92 [km/h] 11:08 [min/km]
66 230 WOLANIN ANNA K 42 K OPEN 42 MALBORK 5km NW 0:50:39 5.92 [km/h] 11:08 [min/km]
67 284 JONATOWSKI ZYGMUNT M 25 M OPEN 25 MALBORK GK MALBORK 5km NW 0:50:40 5.92 [km/h] 11:08 [min/km]
68 236 TUMIŁOWICZ WIESŁAWA K 43 K OPEN 43 LICZE 5km NW 0:52:28 5.72 [km/h] 11:30 [min/km]
69 240 SZUSTEK KATARZYNA K 44 K OPEN 44 ELBLĄG 5km NW 0:52:35 5.71 [km/h] 11:31 [min/km]
70 234 WALKOWSKA WIOLA K 45 K OPEN 45 TCZEW 5km NW 0:52:38 5.70 [km/h] 11:32 [min/km]
71 255 PRZYGODA MARIANNA K 46 K OPEN 46 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:52:50 5.68 [km/h] 11:34 [min/km]
72 256 PRZYGODA AGNIESZKA K 47 K OPEN 47 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:52:51 5.68 [km/h] 11:34 [min/km]
73 268 MAZUR RENATA K 48 K OPEN 48 WROCŁAW 5km NW 0:53:00 5.66 [km/h] 11:36 [min/km]
74 248 ROZEWICZ BOGUMILA K 49 K OPEN 49 SOPOT BMW WLADCY PÓLNOCY 5km NW 0:53:00 5.66 [km/h] 11:36 [min/km]
75 250 ROGULSKI TOMASZ M 26 M OPEN 26 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:53:07 5.65 [km/h] 11:37 [min/km]
76 257 PRZYGODA MARIUSZ M 27 M OPEN 27 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:53:08 5.65 [km/h] 11:38 [min/km]
- 231 WŁODARCZYK GRZEGORZ M - M OPEN - MALBORK MROŻONKI MALBORK 5km NW 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 243 STASZYŃSKA ANNA K - K OPEN - STARYNIA II LO MALBORK,GOKIS LICHNOWY 5km NW 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 259 PIERZCHAŁA MARTA K - K OPEN - ELBLAG 5km NW 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 292 BURY LILIANA K - K OPEN - REDA ZMOTYWOWANI 5km NW 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ