5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewandowski Norbert Książenice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
2 Jagielski Natan Brwinów 1 km
3 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
4 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
5 Korach Tadeusz Odrano-Wola 1 km UKS MELO Błonie opłacono
6 Korach Joanna Odrano-Wola 1 km SP2 Podkowa Leśna opłacono
7 Kleczewski Piotr Warszawa 1 km UKS FILIPIDES TERSIN
8 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
9 Szot Franciszek Warszawa 1 km opłacono
10 Małecka Dominika Radziejowice 1 km córcia tatusia opłacono
11 Małecki Mateusz Radziejowice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
12 Strzelecki Dariusz Żyrardów 1 km opłacono
13 Strzelecki Kuba Żyrardów 1 km opłacono
14 Magryta Natalia Milanówek 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
15 Samul Jan Warszawa 1 km UKS La Basket Warszawa opłacono
16 Lodkowski Franciszek Osowiec 200 m opłacono
17 Czarnecki Bartosz Oddział 200 m opłacono
18 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m Dobrze Nam Idzie
19 Szumilas Kuba Podkowa Leśna 200 m opłacono
20 Wedral Julka Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
21 Oleszczuk Olgierd Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
22 Gruszka Tadeusz Warszawa 200 m Przedszkole nr 366 w Warszawie opłacono
23 Gruszka Aniela Warszawa 200 m opłacono
24 Krutow Adrian Pruszków 200 m opłacono
25 Niewczas Tobiasz Szczęsne 200 m opłacono
26 Szot Zoja Warszawa 200 m Przedszkole nr 351 w Warszawie opłacono
27 Pfeifer Zuzanna Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
28 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m
29 Lutomirska Asia Łomianki 400 m AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki
30 Lodkowska Julita Osowiec 400 m Sp Adamowizna opłacono
31 Kosmala Adam Grodzisk Mazowecki 400 m LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
32 Niewczas Miłosz Szczęsne 400 m Sp Adamowizna opłacono
33 Duraj Lena Ząbki 400 m
34 Duraj Blanka Ząbki 400 m
35 Wedral Lenka Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
36 Korach Helena Odrano-Wola 400 m SP2 Podkowa Leśna opłacono
37 Gruszka Grzegorz Warszawa 400 m Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie opłacono
38 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO Nieborów opłacono
39 Lazarowicz Antoni Raszyn 400 m opłacono
40 Krutow Dawid Pruszków 400 m opłacono
41 Szot Fryderyk Warszawa 400 m opłacono
42 Pfeifer Antoni Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
43 MAŁKIEWICZ JULIA WARSZAWA 400 m opłacono
44 KOSIERKIEWICZ ZOSIA WARSZAWA 400 m opłacono
45 Małecki Marcel Radziejowice 400 m Marcel Radziejowice-Parcel opłacono
46 Szymaniak Krystian Grodzisk Maz 400 m opłacono
47 Borkowski Jacek Warszawa 5 km opłacono
48 Żukowski Aleksander Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
49 Reid Magdalena Kozery Nowe 5 km opłacono
50 Ciesielski Mariusz Kałęczyn 5 km DOGOŃ Grodzisk Maz.
51 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
52 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie
53 Terlikowski Wojciech Grodzisk Mazowiecki 5 km Cyberarché opłacono
54 Kuchnio Katarzyna Pruszków 5 km opłacono
55 Kuchnio Dorota Pruszków 5 km KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW opłacono
56 Olewniczak-Oleszczuk Edyta Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
57 Romanowicz Katarzyna Brwinow 5 km Psychoterapia
58 Gruszka Jakub Warszawa 5 km opłacono
59 Sasin Marlena Sasin Milanówek 5 km Bractwo Biegowe BGK
60 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki 5 km
61 Selke Radosław Milanówek 5 km UKS MTE Milanówek
62 Szot Paweł Warszawa 5 km opłacono
63 Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
64 Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
65 Rodzoch Daniel Warszawa 5 km
66 Studziński Jakub Opypy 5 km opłacono
67 Tomaszewski Maciej Radziejowice 5 km opłacono
68 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie opłacono
69 Stankiewicz Dominik Warszawa 5 km opłacono
70 Biernacki Aleksander MIlanówek 5 km
71 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz 5 km Danfoss / Dogoń opłacono
72 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW Face Nordic Walking Team opłacono
73 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
74 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
75 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
76 Toborowicz Piotr WARSZAWA 5 km NW ex CWKS LEGIA WARSZAWA
77 Franczak Anna Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
78 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
79 Umowski Rafał Żyrardów 5 km NW Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów opłacono
80 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW opłacono
81 Dajek Radosław Stare Budy 5 km NW opłacono
82 Kornicka Aneta pruszkow 5 km NW opłacono
83 Boniecki Jacek Pruszków 5 km NW opłacono
84 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW opłacono
85 Burna Iweta Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
86 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
87 WŁODARSKI PIOTR WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
88 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
89 Polkowski Piotr Warszawa 5 km NW opłacono
90 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW opłacono
91 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki 5 km NW LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
92 Śliwka Magdalena Warszawa 5 km NW opłacono
93 Mikoś Roman Otwock 5 km NW opłacono
94 Paciorkowski PAWEL Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
95 Mikoś Teresa Otwock 5 km NW opłacono
96 Paciorkowski Paweł Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
97 Reda Sławomir Warszawa 5 km NW KBP PASJA Warszawa
98 Kosmala Witold Grodzisk Mazowecki 5 km NW opłacono
99 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
100 Marczak Tomasz Aleksandria I 5 km NW opłacono


Wyświetleń: 3354

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ