Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Śledź Karolina Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Szkoła Podstawowa w Siedlcach opłacono
2 Krzewniak Maciej Żelków Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce LA opłacono
3 Gręziak Ewa Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
4 Gójski Jakub Gójski siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce opłacono
5 Teca Sebastian Siedlce Start opłacono
6 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
7 Pluta Maja Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
8 Kaminski Daniel Siedlce Start WATAHA łączy nas bieganie opłacono
9 Ostas Sebastian Siedlce Start opłacono
10 Turek Katarzyna Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
11 Dobrowolska Edyta Kotuń Start Kotuń Trekking Team opłacono
12 Pasternak Joanna Warszawa Start PZU SPORT TEAM opłacono
13 Kosiacki Karol Warszawa Start opłacono
14 Sobczak Justyna Wyszków Start KB Wyszków opłacono
15 Sobczak Daniel Wyszków Start KB Wyszków opłacono
16 Dziewulski Robert Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
17 Rodzik Maria Cegłów Start MKB DREPTAK opłacono
18 Marciniuk Leszek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
19 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
20 Solnica Jan Cisie -Zagrudzie Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
21 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
22 Suduł Joanna Węgrów Start Aktywni Węgrów opłacono
23 Kubaj Patrycja Kotuń Start opłacono
24 Kubaj Adrian Kotuń Start opłacono
25 Zdun Grzegorz Lublin Start opłacono
26 Gorgol Emilia Pietrusy Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
27 Aleksiuk Marcin Siedlce Start opłacono
28 Kubaś Marta Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
29 Kulik Karol Siedlce Start opłacono
30 Skóra Tomek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
31 Bednarczyk Marek Mokobody Start opłacono
32 KRUPA WOJCIECH MOKOBODY Start opłacono
33 Twardowski Piotr Zakole Wiktorowo Start opłacono
34 Czyżewski Szymon siedlce Start opłacono
35 Czyżewski Krzysztof siedlce Start opłacono
36 Dąbrowska Aneta Skórzec Start opłacono
37 Dąbrowski Mariusz Skórzec Start opłacono
38 Baczynska Aneta Siedlce Start opłacono
39 STAŃCZUK leszek CHODÓW Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
40 Kuźma Patrycja Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI opłacono
41 Mirosz Robert Siedlce Start opłacono
42 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Start Yulo Run Team opłacono
43 Jakimiuk Adam Łosice Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
44 Mikołajczuk Adrian Gołąbek Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
45 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki/Siedlce Start opłacono
46 Mikołajczuk Kamil Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
47 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki opłacono
48 Marciniuk Dariusz Siedlce Start Biegam bo... opłacono
49 Sakowski Grzesiek Siedlce Start opłacono
50 Sakowska Jula Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
51 Ostrowska Dorota Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
52 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Start Alior Running Team opłacono
53 Jóźwiak Małgorzata Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce opłacono
54 Jóźwiak Barbara Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
55 Strzalińska Emilia Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
56 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
57 czerniawski romuald kobyłka Start ZABIEGANY WOŁOMIN opłacono
58 Węglińska Joanna Minsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
59 Koć Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
60 Koć Karol Siedlce Start opłacono
61 Czarnocki Paweł Skórzec Start GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA opłacono
62 Kaczorowska Anna Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
63 Biernacki Piotr Siedlce Start opłacono
64 Sztandera Jakub Siedlce Start opłacono
65 Jagła Róża Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
66 Kokoszka Dawid Pieróg Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
67 Komorzycki Janusz Mińsk Mazowiecki Start Klub Biegacza Orange opłacono
68 Kuźma Krzysiek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
69 Kuźma Dorota Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
70 Skorupka Leszek Nowe Iganie Start opłacono
71 Skorupka Anna Siedlce Start opłacono
72 Mazurek Ilona Golice Start Golice Team opłacono
73 Chojecki Paweł Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
74 Olszewski Piotr Siedlce Start TEAM 1431 opłacono
75 Żuk Łukasz Siedlce Start EmilKrólTeam opłacono
76 Stefaniuk Tomasz Siedlce Start opłacono
77 GRZECHNIK RENATA MIŃSK MAZ. Start brak opłacono
78 Czapski Kacper Golice Start EmilKrólTeam opłacono
79 Łobodowski Marcin Siennica Start RaceFighter Dębe Wielkie opłacono
80 Hajduk Tomek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
81 Hajduk Ola Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
82 Lewczuk Norbert Łosice Start Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono
83 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie Start Triathlon Siedlce Club / Yulo opłacono
84 Kalicka Anna Siedlce Start opłacono
85 Soćko Konrad Grabianów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP nr 3 w Siedlcach opłacono
86 Soćko Jacek Grabianów Start 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
87 Troć Karol Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
88 serbista tadeusz Józefin Start opłacono
89 Krupa Paulina Węgrów Start opłacono
90 Krupa Marek Węgrów Start opłacono
91 Płatkowska Natalia Ozorów Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
92 Przekaza Łukasz Siedlce Start opłacono
93 Ługowski Tomasz Siedlce Start opłacono
94 Dziuban Jacek Siedlce Start opłacono
95 Biernacka Agnieszka Siedlce Start opłacono
96 Kowalska Anna Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
97 Mitura Hanna Siedlce Start opłacono
98 Burgs Edyta Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
99 Świderski Marcin Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
100 Stańczuk Wojciech Siedlce Start opłacono


Wyświetleń: 9273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ