Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rodzik Maria Cegłów Start MKB DREPTAK opłacono
2 STAŃCZUK leszek CHODÓW Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
3 Babiński Filip Chorzów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SMS Chorzów
4 Solnica Jan Cisie -Zagrudzie Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
5 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
6 Wiercioch Bożena Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
7 Wiercioch Izabela Cyganka Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
8 Krzyzinska Iza Dąbrowka-ług Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
9 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług Start opłacono
10 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie opłacono
11 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie opłacono
12 Paprocka Mariola Dębe Wielkie Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
13 Cabaj Krzysztof Domanice Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
14 Sowa Andrzej Garwolin Start opłacono
15 Mazurek Ilona Golice Start Golice Team opłacono
16 Czapski Kacper Golice Start EmilKrólTeam opłacono
17 Mikołajczuk Adrian Gołąbek Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
18 Soćko Jacek Grabianów Start 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
19 Soćko Konrad Grabianów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP nr 3 w Siedlcach opłacono
20 Krasuski Paweł Helenów Start Dzikie Borsuki opłacono
21 serbista tadeusz Józefin Start opłacono
22 Gierszewski Mariusz Kałuszyn Start opłacono
23 Żabicka Ewa Kisielew Start opłacono
24 Żabicka Paulina Kisielew Start opłacono
25 czerniawski romuald kobyłka Start ZABIEGANY WOŁOMIN opłacono
26 Szczypiorski Michał Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
27 Szczypiorska Wioletta Kotuń Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
28 Kubaj Adrian Kotuń Start opłacono
29 Kubaj Patrycja Kotuń Start opłacono
30 Dobrowolska Edyta Kotuń Start Kotuń Trekking Team opłacono
31 Adamski Tomek Kotuń Start
32 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
33 Zdun Grzegorz Lublin Start opłacono
34 Chybowski Rafał Ławki Start Dzikie Borsuki
35 Cała-Kołucka Małgorzata Łączka Start
36 Wróbel Kamil Wróbel Łosice Start CROSSFIT SIEDLCE
37 Michaluk Damian Łosice Start SHA-LE-NI
38 Lewczuk Norbert Łosice Start Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono
39 Jakimiuk Adam Łosice Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
40 Węglińska Joanna Minsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
41 GRZECHNIK RENATA MIŃSK MAZ. Start brak opłacono
42 Truszczyński Radosław Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
43 Truszczyńska Katarzyna Mińsk mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
44 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
45 Ryguła Urszula Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
46 Ryguła Teresa Mińsk Mazowiecki Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Klub Zielono-Czarni opłacono
47 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Start Alior Running Team opłacono
48 Kuźma Patrycja Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI opłacono
49 Kowalska Anna Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
50 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
51 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
52 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Start Mińska Grupa Rowerowa opłacono
53 Komorzycki Janusz Mińsk Mazowiecki Start Klub Biegacza Orange opłacono
54 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki opłacono
55 Woźniak Klaudia Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
56 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki Start MKB DREPTAK opłacono
57 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki/Siedlce Start opłacono
58 KRUPA WOJCIECH MOKOBODY Start opłacono
59 Bednarczyk Marek Mokobody Start opłacono
60 Kornilak Edyta Nowaki Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
61 Skorupka Leszek Nowe Iganie Start opłacono
62 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie Start Triathlon Siedlce Club / Yulo opłacono
63 Włodarek Kamila oleśnica Start Oleśnica opłacono
64 Płatkowska Natalia Ozorów Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
65 Kokoszka Dawid Pieróg Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
66 Gorgol Emilia Pietrusy Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
67 Gałązka Tomasz Płatkownica Start
68 Kopańska Kasia Pruszyn Start Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam opłacono
69 Staręga Ilona Przygody Start opłacono
70 Staręga Natalia Przygody Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
71 Brodecki Adam Radzyń Podlaski Start WATAHA łączy nad bieganie opłacono
72 Olszewski Piotr Siedlce Start TEAM 1431 opłacono
73 Kaminski Daniel Siedlce Start WATAHA łączy nas bieganie opłacono
74 Mitura Hanna Siedlce Start opłacono
75 Skorupka Anna Siedlce Start opłacono
76 Mirosz Robert Siedlce Start opłacono
77 Hołubiec Agnieszka Siedlce Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
78 Hołubiec Paweł Siedlce Start opłacono
79 Jóźwiak Barbara Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
80 Jóźwiak Małgorzata Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce opłacono
81 Kulik Karol Siedlce Start opłacono
82 Ostrowska Dorota Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
83 Sakowska Jula Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
84 Sakowski Grzesiek Siedlce Start opłacono
85 Hajduk Ola Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
86 Hajduk Tomek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
87 Naumiuk Mariusz Siedlce Start opłacono
88 Siwik Henryka Siedlce Start opłacono
89 Ługowski Tomasz Siedlce Start opłacono
90 Rosa Sylwia Siedlce Start G4 opłacono
91 Przekaza Łukasz Siedlce Start opłacono
92 Aleksiuk Marcin Siedlce Start opłacono
93 Radzka Sylwia Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
94 Baczynska Aneta Siedlce Start opłacono
95 Teca Sebastian Siedlce Start opłacono
96 Kodzis Lesław Siedlce Start
97 Zapałowska Jolanta Siedlce Start opłacono
98 Okniński Mateusz Siedlce Start opłacono
99 Litwiński Robert Siedlce Start Niezrzeszony opłacono
100 Gójski Jakub Gójski siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce opłacono


Wyświetleń: 9995

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ