Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Miezianko Marek Żelków Kolonia Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
102 Mieścicki Wojciech Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
103 Michaluk Damian Łosice Start SHA-LE-NI
104 Mazurek Ilona Golice Start Golice Team opłacono
105 Marciniuk Leszek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
106 Marciniuk Dariusz Siedlce Start Biegam bo... opłacono
107 Malinowska Marta Stara Dąbrówka Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
108 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Start Mińska Grupa Rowerowa opłacono
109 Ługowski Tomasz Siedlce Start opłacono
110 Łobodowski Marcin Siennica Start RaceFighter Dębe Wielkie opłacono
111 Litwiński Robert Siedlce Start Niezrzeszony opłacono
112 Lewczuk Norbert Łosice Start Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono
113 Kuźma Patrycja Mińsk Mazowiecki Start KS ZIELONO- CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI opłacono
114 Kuźma Krzysiek Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
115 Kuźma Dorota Skórzec Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
116 Kusak Adam Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
117 Kulik Karol Siedlce Start opłacono
118 Kubaś Marta Skórzec Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
119 Kubaś Arkadiusz Skórzec Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
120 Kubaj Patrycja Kotuń Start opłacono
121 Kubaj Adrian Kotuń Start opłacono
122 Krzyzinska Iza Dąbrowka-ług Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
123 Krzewniak Maciej Żelków Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce LA opłacono
124 KRUPA WOJCIECH MOKOBODY Start opłacono
125 Krupa Paulina Węgrów Start opłacono
126 Krupa Marek Węgrów Start opłacono
127 Krasuski Paweł Helenów Start Dzikie Borsuki opłacono
128 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie Start Triathlon Siedlce Club / Yulo opłacono
129 Krasuska Amelia Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) CROSSFIT SIEDLCE
130 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
131 Kowalska Anna Mińsk Mazowiecki Start RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
132 Kosieradzki Łukasz Siedlce Start MKS POGOŃ Siedlce opłacono
133 Kosiacki Karol Warszawa Start opłacono
134 Kornilak Edyta Nowaki Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
135 Kopańska Kasia Pruszyn Start Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam opłacono
136 Konarski Sławomir Siedlce Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
137 Komorzycki Janusz Mińsk Mazowiecki Start Klub Biegacza Orange opłacono
138 Komor Bogdan Siedlce Start opłacono
139 Kołucki Stefan Warszawa Start
140 Kokoszka Wojciech Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
141 Kokoszka Dawid Pieróg Start Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
142 Kodzis Lesław Siedlce Start
143 Koć Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
144 Koć Karol Siedlce Start opłacono
145 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Start RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie opłacono
146 Karpiński Marian SKÓRZEC (SIEDLECKI) Start Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
147 Kaminski Daniel Siedlce Start WATAHA łączy nas bieganie opłacono
148 Kalicka Anna Siedlce Start opłacono
149 Kaczorowska Anna Siedlce Start Slow Jogging Siedlce opłacono
150 Jóźwiak Małgorzata Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) Triathlon Siedlce Club / SP nr 5 Siedlce opłacono
151 Jóźwiak Barbara Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
152 Jakimiuk Adam Łosice Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
153 Jagła Róża Żeliszew Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
154 Hołubiec Paweł Siedlce Start opłacono
155 Hołubiec Agnieszka Siedlce Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
156 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
157 Hajduk Tomek Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
158 Hajduk Ola Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
159 GRZECHNIK RENATA MIŃSK MAZ. Start brak opłacono
160 Gręziak Ewa Siedlce Start Yulo Run Team Siedlce opłacono
161 Gójski Jakub Gójski siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) MKS POGOŃ Siedlce opłacono
162 Gorgol Emilia Pietrusy Start PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono
163 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Start Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
164 Gierszewski Mariusz Kałuszyn Start opłacono
165 Gałązka Tomasz Płatkownica Start
166 Dziuban Jacek Siedlce Start opłacono
167 Dziewulski Robert Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
168 Dobrowolska Edyta Kotuń Start Kotuń Trekking Team opłacono
169 Dąbrowski Mariusz Skórzec Start opłacono
170 Dąbrowska Aneta Skórzec Start opłacono
171 Czyżewski Szymon siedlce Start opłacono
172 Czyżewski Krzysztof siedlce Start opłacono
173 czerniawski romuald kobyłka Start ZABIEGANY WOŁOMIN opłacono
174 Czarnocki Paweł Skórzec Start GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA opłacono
175 Czapski Michał Siedlce Start opłacono
176 Czapski Kacper Golice Start EmilKrólTeam opłacono
177 Czapski Bartosz Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
178 Chybowski Rafał Ławki Start Dzikie Borsuki
179 Chojecki Paweł Zbuczyn Start Zbucki Ruch opłacono
180 Chaciński Adam Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) opłacono
181 Chacińska Zuzanna Siedlce Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SP8 Siedlce
182 Cała-Kołucka Małgorzata Łączka Start
183 Cabaj Krzysztof Domanice Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
184 Burgs Michał Siedlce Start Crossfit Siedlce
185 Burgs Hubert Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE
186 Burgs Edyta Siedlce Start CROSSFIT SIEDLCE opłacono
187 Budzikur Karol Siedlce Start opłacono
188 Brodecki Adam Radzyń Podlaski Start WATAHA łączy nad bieganie opłacono
189 Biernacki Piotr Siedlce Start opłacono
190 Biernacka Agnieszka Siedlce Start opłacono
191 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Start YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
192 Bednarczyk Marek Mokobody Start opłacono
193 Balas Agnieszka Siedlce Start opłacono
194 Baczynska Aneta Siedlce Start opłacono
195 Babiński Filip Chorzów Start (uczniowie klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej) SMS Chorzów
196 Aleksiuk Marcin Siedlce Start opłacono
197 Adamski Tomek Kotuń Start


Wyświetleń: 9786

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ