Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Babiński Michał Chorzów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SMS Chorzów opłacono
2 Bazak Adrian Czerniejew Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
3 Biernacka Ala Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce opłacono
4 Biernacka Hania Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
5 Biernacki Tomek Wólka Soseńska Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce opłacono
6 Biernat ALICJA WIELGOLAS Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELGOLESIE opłacono
7 Burchart Jakub Dąbrówka Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
8 Burgs Aleksandr Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Crossfit Siedlce opłacono
9 Błachnio Antek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
10 Błachnio Franek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
11 Błachnio Staś Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club opłacono
12 Cabaj Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
13 Celiński-Drozd Paweł Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach opłacono
14 chmielak Amelia Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
15 chmielak Wiktoria Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
16 Dąbrowska Kalina Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
17 Dąbrowski Dominik Dąbrówka Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
18 Dąbrowski Szymon Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
19 GUZEK Zuzanna SKórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
20 Hołubiec Oskar Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach opłacono
21 Jakimiuk Martyna Łosice Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Pędzące Ślimaki Łosice opłacono
22 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
23 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki opłacono
24 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks opłacono
25 Jarocewicz Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole przy SP nr 12 opłacono
26 JASTRZEBSKA Sylwia Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
27 Jastrzebski Bartosz Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP w Wiśniewie opłacono
28 Jastrzebski Krzysztof Wisniew Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
29 Kaska Dawid Wężyczyn Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
30 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
31 Komor Tola Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
32 Komorzycka Julia Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
33 Komorzycka Laura Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
34 Koper Patryk Czachy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Domanice Kolonia opłacono
35 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
36 KOWIESKA Zosia Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce opłacono
37 Kruk Katarzyna Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
38 Kruk Małgorzata Gołąbek Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
39 Kruk Michał Gołąbek Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
40 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
41 Lipiński Aleksander Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach opłacono
42 Litwiński Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach opłacono
43 Lizak Oskar Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP nr 9 Siedlce opłacono
44 Madej Gabriel Mordy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
45 Madej Julian Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
46 Madej Oliwier Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach opłacono
47 marchel Nikola Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
48 marchel Szymon Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
49 Marciniak Szymon Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 3 Siedlce opłacono
50 Miezianko Hanna Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
51 Mikołajczuk Piotr Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
52 Nawrocka Hanna Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
53 Nawrocki Igor Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
54 Niedziółka Dominik Grabianów Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Wesołe Skrzaty opłacono
55 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
56 Niedziółka Seweryn Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
57 Niedziółka Tymoteusz Żelków Kolonia Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
58 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 opłacono
59 Olszewski Adam Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
60 Olszewski Adrian Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m TEAM 1431 opłacono
61 Olszewski Mikołaj Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług opłacono
62 Parafiński Ksawery Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach opłacono
63 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
64 Pawlak Przemek Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m opłacono
65 Pernach Aleksandra Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m MP Nr3 Siedlce opłacono
66 Pernach Tymoteusz Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m GLUKS opłacono
67 Pietrasik Alicja Żelków Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
68 Pietrasik Marcin Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków opłacono
69 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
70 Płudowski Jakub Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m SP 4 Siedlce opłacono
71 Płudowski Patryk Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Siedlce opłacono
72 Radzka Amelia Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m MKS Pogoń Siedlce opłacono
73 Roguska Julia Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
74 Rosa Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
75 Rybak Kacper Kłódzie Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
76 Rybak Maja Kłódzie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany opłacono
77 Rymuza Mateusz Przygody Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Suchożebrach opłacono
78 Rzewuska Klaudia Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
79 Rzewuski Dawid Dąbrówka-Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
80 Rzewuski Kamil Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu opłacono
81 Sawicki Olivier Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 opłacono
82 Serowiec Sebastian Żebrak Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
83 Serowiec Szymon Żebrak Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie opłacono
84 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
85 Śluzek Wiktor Wielgolas Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie opłacono
86 Śmiałowska Gabriela Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Kubusia Puchatka opłacono
87 Soćko Martyna Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP nr 3 Siedlce opłacono
88 Soszyński Filip Stara Wieś Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
89 Soszyński Hubert Stara Wieś Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m opłacono
90 Stefaniuk Maciej Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce opłacono
91 Strzaliński Bartłomiej Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
92 Strzaliński Ignacy Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
93 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m opłacono
94 ŚWIĘTOCHOWSKI MATEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim opłacono
95 Szczepaniuk Katarzyna Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
96 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
97 Szczypiorski Gabriel Kotuń Dzieci z przedszkoli - 100 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
98 Szulawa Filip Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Żelków Kolonia opłacono
99 Szysz Amelia Platerów Dzieci z przedszkoli - 100 m Platerów opłacono
100 Szysz Michał Platerów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Platerów opłacono


Wyświetleń: 3947

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ