20. Jubileuszowy Bieg Godzinny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zieniewicz Andrzej Kleosin godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok 55.00 PLN
2 szewczak andrzej Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura Masters Białystok opłacono on-line
3 Kacperska Elżbieta Dobrzyniewo Duże godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
4 Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
5 Orzełowski Rafał Białystok godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
6 Chrulska Joanna Augustów godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
7 Struk Piotr Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
8 Gołaszewska Emilia Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 55.00 PLN
9 Krasowski Damian Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
10 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura 55.00 PLN
11 Drużba Grzegorz Hajnówka godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
12 TEREBUN Gabriela Bielsk Podlaski godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) 10.00 PLN
13 Jelska Justyna Wasilówka godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety KS Podlasie Białystok 55.00 PLN
14 Sztabinski Wojciech Frącki godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
15 Przestrzelski Paweł Białystok godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura 55.00 PLN
16 Graużul Krzysztof Gołdap godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura Pracuję opłacono on-line
17 Kosciuczyk Krzysztof Augustów godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura MKSiK opłacono on-line
18 Wacewicz Rafał Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura AikiRunners opłacono on-line
19 Wiśniewska Joanna Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Białystok Biega TEAM opłacono on-line
20 Demczuk Natalia Białystok godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
21 Pelczar Krzysztof Białystok godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura Jeźdźcy Apokalipsy opłacono on-line
22 Mazur-Korniłowicz Marta Wasilków godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
23 Moćkun Karolina Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety 55.00 PLN
24 Rotmańska Iwona Czarna białostocka godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
25 Szczotka Matylda Białystok godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) Sp29 opłacono
26 Rzemieniecki Tomasz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
27 Kakareko Barbara Dobrzyniewo Fabryczne godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 55.00 PLN
28 Moczydłowska Wiktoria Zaścianki godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety 55.00 PLN
29 Zysik Stanisław Andrzejewo godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
30 HUBERT MAJA Bielsk Podlaski godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) 10.00 PLN
31 Dubij Albert Ogrodniczki godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
32 Modzelewski Łukasz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
33 ANDREICHYK NATALLIA GRODNO godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Grodnooblsport opłacono
34 ANDREICHYK ALEH GRODNO godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono
35 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
36 Sękowski Adam Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura WTF?! Solo Team opłacono on-line
37 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura AKTYWNIE W MIEŚCIE/#koprasrunteam opłacono on-line
38 KARANOS Tadeusz Hajnówka godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura RKB Hajnówka 55.00 PLN
39 Waszkiewicz Ewelina Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety JägRunners opłacono on-line
40 Czopek Jaroslaw EŁK godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura Maratonka opłacono on-line
41 Okurowski Jerzy Supraśl godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono
42 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
43 Dackiewicz Kamila Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety JägRunners opłacono on-line
44 Papiernik Maciek Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono on-line
45 Golonko Dariusz Białystok godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura MKS Juvenia Białystok opłacono
46 Pogorzelski Kamil Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
47 Supiński Adam Protasy godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
48 Mariankowska Agnieszka Grabówka godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
49 Augustyniak Anna Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
50 Czemiel-Miękisz Marta Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
51 Huścio Alek Czarna Białostocka godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej opłacono on-line
52 Piekut Bartosz Hajnówka godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) SP 11 opłacono on-line
53 Dziekoński Tadeusz Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura MKS Juvenia Białystok opłacono
54 Pleskowicz Andrzej Narew godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura NAREW opłacono on-line
55 wozniak sebastian CZARNA BIALOSTOCKA godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) farmer opłacono on-line
56 wożniak ireneusz czarna bialostocka godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura farmer opłacono on-line
57 Mrozowska Maja Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
58 Puciłowski Mirosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura Nadaktywni opłacono on-line
59 Stepaniuk Anna Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety 55.00 PLN
60 FILONIK EDYTA ŁAPY godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
61 Klimiuk Małgorzataq Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
62 Luczewska Wiktoria Białystok godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) SP 11 opłacono on-line
63 Popławska Ewa Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety opłacono on-line
64 zieniewicz slawomir Bialystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono
65 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety 55.00 PLN
66 Bielawiec Julita Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety 55.00 PLN
67 Kochaniak Andrzej Sowlany godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
68 Żabiuk Janusz Białystok godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura opłacono on-line
69 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Rozbiegany Bielsk Podlaski 55.00 PLN
70 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
71 Koziejko Stanisław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura Biegam dla Justysi opłacono
72 Kużelewska Julia Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
73 Bursiewicz Filip Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) opłacono
74 Półtorak Amelia Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) 3T Białystok opłacono on-line
75 Bursiewicz Zuzanna Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) 3T Białystok opłacono on-line
76 Leszczyński Filip Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) 3T Białystok opłacono on-line
77 Ołdytowska Elżbieta CZARNA BIAŁOSTOCKA godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
78 Walesiuk Maksymilian Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) 3T Białystok opłacono on-line
79 Kalinowska Wiktoria Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) 3T Białystok opłacono on-line
80 Kalinowski Dawid Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) 3T Białystok opłacono on-line
81 Mroczek Aleksandra Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 55.00 PLN
82 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura MKS Juvenia Białystok opłacono
83 Gołaszewski Damian Białystok godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
84 Gołaszewska Iga Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
85 Grześ Darek BIAŁYSTOK godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
86 Płoszczuk Mateusz Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
87 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
88 Taudul Urszula Czarna Białostocka godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
89 Stefański Przemysław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
90 Cimoszuk Jakub Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) APN Hattrick opłacono on-line
91 Kaczynski Alek Łapy godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura opłacono on-line
92 CZYKWIN Mikołaj BIELSK PODLASKI godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) Rozbiegany Bielsk Podlaski opłacono on-line
93 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura Rozbiegany Bielsk Podlaski opłacono on-line
94 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
95 Sapieha Anna Czarna Białostocka godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
96 Wilkowski Jarosław Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura opłacono on-line
97 Sadowska Aleksandra Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) SP 45 Białystok opłacono on-line
98 Sadowski Hubert Białystok godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) SP 45 Białystok opłacono on-line
99 Kierzkowski Marcin Białystok godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
100 Śladowski Szymon Turośń Kościelna godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) Biegaczek Turośń Kościelna opłacono on-line


Wyświetleń: 3014

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ