Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymkowiak Paweł Malbork 10 km GODLEWSKI RUNNERS/22 BLT opłacono BM
2 Barcikowski Krzysztof Malbork 10 km GRUPA MALBORK opłacono BM
3 Białkowski Krzysztof Rozajny 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono BM
4 Giembicki Jan Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
5 Sadowska Aneta Sztum 10 km
6 tobolska grażyna Grudziądz 10 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono BM
7 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 10 km BluMarianTeam opłacono BM
8 Nowicki Michał Nowa Wieś Malborska 10 km BluMarianTeam opłacono BM
9 Formella Karol Grabowska Huta 10 km opłacono BM
10 Pawełczak Karolina Gdynia 10 km JAtrenuje opłacono BM
11 Kowalewski Michał Kowalewski Sztum 10 km opłacono BM
12 Skalski Adam Skalski Dąbrówka 10 km opłacono BM
13 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 10 km Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono BM
14 Gibas Przemysław Malbork 10 km opłacono BM
15 Groszkowski Marcin Malbork 10 km 22 blt opłacono BM
16 Rychłowski Andrzej Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono BM
17 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km opłacono BM
18 Fierek Bernadeta Fierek Tuchola 10 km opłacono BM
19 Partyka Robert Malbork 10 km Muzeum Zamkowe Malbork opłacono BM
20 Gałązka Krzysztof MALBORK 10 km opłacono BM
21 Łapiński Tomek Gdańsk 10 km opłacono BM
22 Matejuk Arkadiusz Malbork 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
23 Wierzbicki Jakub Malbork 10 km opłacono BM
24 Petka Lucyna Starogard Gdański 10 km SKL FILIPPIDES opłacono BM
25 Ziemba Karolina Malbork 10 km opłacono BM
26 JABŁONOWSKI WOJCIECH ELBLĄG 10 km TEAM KARAŚ ELBLĄG opłacono BM
27 Formella Sławomir Kościerzyna 10 km Formex opłacono BM
28 Błaszczykiewicz Łukasz Malbork 10 km SG opłacono BM
29 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY 10 km LKS Zantyr Sztum
30 Guz Szymon Tczew 10 km opłacono BM
31 Zawadzki Kazimierz Błotnia 10 km Kazik w biegu opłacono BM
32 Czarnecki Piotr Gdańsk 10 km opłacono BM
33 Suchomski Marcin Nowy Staw 10 km Nowy Staw Biega, Golden team opłacono BM
34 Zinka Maciej Łubiana 10 km opłacono BM
35 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA 10 km Biegiem ku marzeniom opłacono BM
36 Poros Maciej Pabianice 10 km Klima Team opłacono BM
37 Dudziak Mateusz Tczew 10 km Real-na Gwiazdeczka opłacono BM
38 Jaskot Piotr Gościszewo 10 km opłacono BM
39 Maj Darek Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono BM
40 Budzińska Karolina Banino 10 km KUJAWSCY RUNNERS opłacono BM
41 Jobson Gary Lingfield 10 km opłacono BM
42 Naumczyk Tomasz Malbork 10 km Nyborg-Mawent opłacono BM
43 Dziwosz Paweł Malbork 10 km Beztlenowi Malbork/ Grupa Kolarska Malbork opłacono BM
44 Majer Grzegorz Malbork 10 km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono BM
45 CHĘTNIK Rafał SZTUM 10 km opłacono BM
46 Grabowski Damian Malbork 10 km opłacono BM
47 GUZ Robert Tczew 10 km 22.BLT opłacono BM
48 Jankowska Beata Stare Pole 10 km
49 Dęga Lidia Tralewo 10 km opłacono BM
50 Bławat Łukasz Nowy Staw 10 km Nowy Staw Biega opłacono BM
51 Chojnacki Krzysztof KWIDZYN 10 km opłacono BM
52 Dembczyński Piotr Malbork 10 km opłacono BM
53 Wiśniewska Kornelia Gdańsk 10 km Zabiegane Dwie opłacono BM
54 Dubiel Piotr Gniszewo 10 km
55 Sławecki Wojtek Malbork 10 km Active Malbork opłacono BM
56 Waśniewski Mateusz Malbork 10 km Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono BM
57 Dalke Jowita Gdańsk 10 km Zabiegane Dwie opłacono BM
58 Gitner Marcin Gdynia 10 km Piękni i Bestie opłacono BM
59 Czop Justyna Malbork 10 km opłacono BM
60 Czop Wiesław Malbork 10 km opłacono BM
61 Maj Izabela Tczew 10 km Biegajacy Tczew opłacono BM
62 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 10 km opłacono BM
63 Skowroński Andrzej Malbork 10 km opłacono BM
64 Hołub Tomasz Malbork 10 km Mrożonki Malbork opłacono BM
65 Włodarczyk Paulina Malbork 10 km Mrożonki Malbork opłacono BM
66 Simiński Mariusz Grudziądz 10 km Morsy z Grudziądza opłacono BM
67 Kulik Tomasz Malbork 10 km opłacono BM
68 Waśniewski Edward Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono BM
69 Cieslik-Wolski Bartosz Łódź 10 km opłacono BM
70 Łoś Tadeusz Kwidzyn 10 km opłacono BM
71 Cebula Bogdan Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
72 Barnaś Krzysztof Malbork 10 km GRUPA MALBORK opłacono BM
73 Bielicki Wojciech Kwidzyn 10 km Lacroix Electronics Team opłacono BM
74 Nowicka Agnieszka Malbork 10 km
75 Szydłowski Cezary Stare Pole 10 km opłacono BM
76 Wojas Aneta GRUDZIADZ 10 km
77 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 10 km Waniewski Coaching opłacono BM
78 Kopij Maciej Sztum 10 km KS VICTORIA SZTUM opłacono BM
79 Markowska Anna Grudziądz 10 km SP 8 opłacono BM
80 Matysiak Krzysztof Sękocin Stary 10 km
81 Sieniek Krzysztof Licze 10 km opłacono BM
82 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz 10 km SP 8 Grudziądz opłacono BM
83 Jarosińska Katarzyna Prabuty 10 km opłacono BM
84 Makowska Danuta Jabłonowo Pomorskie 10 km ABiC Jabłonowo Pomorskie opłacono BM
85 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie 10 km ABiC Jabłonowo Pomorskie opłacono BM
86 JANIA JANUSZ Rotmanka 10 km opłacono BM
87 Kołtonowska Agnieszka Gniew 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono BM
88 Rumkowski Piotr Gdynia 10 km opłacono BM
89 Tobiańska Hanna Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono BM
90 DWORSKI Sławomir TCZEW 10 km Biegający Tczew opłacono BM
91 Tobiański Tomasz Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono BM
92 Niedźwiecki Marcin Malbork 10 km Wierny Polsce opłacono BM
93 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 10 km opłacono BM
94 Ziobro Iga Grudziądz 10 km opłacono BM
95 Ostrowska Paulina Goryń 10 km opłacono BM
96 Żeżnik Czesław Przywidz 10 km niezrzeszony opłacono BM
97 Kołkowski Krzysztof Malbork 10 km Beztlenowi Malbork opłacono BM
98 Błaszczyk Błaszczyk Malbork 10 km
99 Dywelski Mirosław Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono BM
100 Bartosz Grzegorz Bartosz Malbork 10 km opłacono BM


Wyświetleń: 9208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ