Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Powarzyński Michał Człuchów 10 km opłacono BM
2 Fałkowski Jarosław Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega 40.00 PLN
3 Hartuna zenon Piece 10 km Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia 40.00 PLN
4 Piotrowski Lech Sztum 10 km LKS ZANTYR SZTUM 40.00 PLN
5 Szczykutowicz Tomasz Gdansk 10 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz 40.00 PLN
6 Dziweńka Beata Malbork 10 km 40.00 PLN
7 Suski Karol Malbork 10 km NYBORG-MAWENT 40.00 PLN
8 PROKOPOWICZ ROMUALD ELBLĄG 10 km opłacono BM
9 Pepliński Grzegorz Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
10 Gryglewski Kacper Miłoradz 10 km 40.00 PLN
11 KOZŁOWSKA ANNA MALBORK 10 km opłacono BM
12 Kozłowski Dariusz Malbork 10 km opłacono BM
13 Kosianowska Monika Malbork 10 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy 40.00 PLN
14 Wąsik Grzegorz Malbork 10 km opłacono BM
15 Wąsik Małgorzata Malbork 10 km Waniewski Coaching opłacono BM
16 Melka Krzysztof Gościszewo 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono BM
17 Wójcicki Rafał Elbląg 10 km opłacono BM
18 Rybczyński Andrzej Malbork 10 km opłacono BM
19 Krygowski Tomasz Tuchola 10 km opłacono BM
20 Kwidziński Cezary Pelplin 10 km opłacono BM
21 Tołkacz Wojciech Malbork 10 km Malbork Biega 40.00 PLN
22 Kruszyńska Barbara Tczew 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
23 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ 10 km Wtorkowy Trening opłacono BM
24 Żuchowski Grzegorz Grudziądz 10 km Delfin Run Grudziądz opłacono BM
25 Płosiński Karol Malbork 10 km opłacono BM
26 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH MALBORK 10 km opłacono BM
27 Łucki Mirosław Grudziądz 10 km 40.00 PLN
28 Łucka Anna Grudziądz 10 km 40.00 PLN
29 Farysej Tomasz Nowa Wieś Malborska 10 km opłacono BM
30 Tur Marcin Malbork 10 km GRUPA MALBORK opłacono BM
31 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 10 km 40.00 PLN
32 Kordecki Robert Wielki Klincz 10 km Maratończyk Wielki Klincz 40.00 PLN
33 Grzelak Robert Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono BM
34 Klimczewski Mirosław Malbork 10 km 40.00 PLN
35 Wielińska Zofia Gdańsk 10 km Niezrzeszona opłacono BM
36 Wieliński Jacek Gdańsk 10 km GRUPA LOTOS opłacono BM
37 Kosecka Aleksandra Kwidzyn 10 km opłacono BM
38 Rumińska Katarzyna Malbork 10 km STREFA RUCHU multisport opłacono BM
39 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km opłacono BM
40 Krakówka Kamil Malbork 10 km 40.00 PLN
41 Krakówka Grzegorz Malbork 10 km 40.00 PLN
42 Mystek Artur Malbork 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego 40.00 PLN
43 Potorski Zbigniew Malbork 10 km opłacono BM
44 MAŁKIŃSKI JÓZEF BYDGOSZCZ 10 km opłacono BM
45 Tomiczek Miroslav Elbląg 10 km opłacono BM
46 DĄBROWSKI GRZEGORZ KOSZALIN 10 km opłacono BM
47 Moczyński Leszek Bydgoszcz 10 km opłacono BM
48 Nadarzyński Bartosz Otulencjusz Sztum 10 km opłacono BM
49 KUDOSZ Maja Lidzbark Warmiński 10 km opłacono BM
50 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 10 km New Village Team #Świry 40.00 PLN
51 Molenda Tomasz Malbork 10 km Grupa Malbork opłacono BM
52 Nowakowski Wojciech Malbork 10 km Grupa Malbork 40.00 PLN
53 Urban Henryk Kwidzyn 10 km ROCK70RUNNER opłacono BM
54 Ciszkiewicz Natalia Malbork 10 km Niezrzeszona opłacono BM
55 Zieliński Michał Malbork 10 km opłacono BM
56 Jaskulski Kazimierz Grudziądz 10 km Grudziądz 40.00 PLN
57 Jaskulska Mirela Grudziądz 10 km Grudziądz 40.00 PLN
58 Jaskot Jerzy Malbork 10 km niezrzeszony opłacono BM
59 Bakalarz Łukasz Malbork 10 km 40.00 PLN
60 Lehle Łukasz Tragamin 10 km 40.00 PLN
61 Sawicka Urszula Dębina 10 km Nowy Staw Biega 40.00 PLN
62 Mierzejewski Dawid Malbork 10 km 40.00 PLN
63 Markowicz Paulina Malbork 10 km 40.00 PLN
64 Dębski Tomasz Kwidzyn 10 km 40.00 PLN
65 Bieńkowski Dawid Malbork 10 km First Malbork Team 40.00 PLN
66 Karlak Marlena Stare Pole 10 km 40.00 PLN
67 Dylert Arkadiusz Malbork 10 km Grupa Malbork 40.00 PLN
68 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 10 km opłacono BM
69 Chorzępa Kamila Malbork 10 km 40.00 PLN
70 Wąsik Krzysztof Malbork 10 km 40.00 PLN
71 Bakalarz Artur Malbork 10 km 40.00 PLN
72 Kumkowski Łukasz Malbork 10 km GRUPA MALBORK / 22BLT 40.00 PLN
73 Przybyła Marta Janówka 10 km 40.00 PLN
74 Dobrowolski Kamil Malbork 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego 40.00 PLN
75 Mroczkowski Tomasz Malbork 10 km GRUPA MALBORK 40.00 PLN
76 Kolodynski Tomasz Gościszewo 10 km 40.00 PLN
77 Dębicki Przemysław Malbork 10 km 40.00 PLN
78 Masys Agnieszka Malbork 10 km GRUPA MALBORK 40.00 PLN
79 godlewski łukasz malbork 10 km Godlewski Runners opłacono BM
80 Stolarów Agnieszka Malbork 10 km Drużyna pierścienia opłacono BM
81 Baranowski Piotr Nowa Wieś Malborska 10 km GODLEWSKI RUNNERS 40.00 PLN
82 Wądołowski Daniel Malbork 10 km 40.00 PLN
83 Wądołowski Przemysław Malbork 10 km I LO Malbork 40.00 PLN
84 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 10 km osk SzAŁ 40.00 PLN
85 Klin Anna Skórcz 10 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
86 Wiktorski Łukasz Malbork 10 km opłacono BM
87 JANIK Roman KWIDZYN 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono BM


Wyświetleń: 1388

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ