Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wierzchowska Agata Płońsk Bieg Główny - 3km
2 Karpińska Monika Joniec Bieg Główny - 3km
3 Jędrzejewski Patryk Nowe Miasto Bieg Główny - 3km
4 Racinowski Dariusz Płońsk Bieg Główny - 3km
5 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg Główny - 3km
6 Grządkowska Natalia Władysławowo Bieg Główny - 3km
7 Kopeć Katarzyna Ciechanów Bieg Główny - 3km
8 Karczewski Marcin Rzeszotary-Pszczele Bieg Główny - 3km
9 Miłoszewski Jarosław Płońsk Bieg Główny - 3km
10 Czarnecka Magdalena Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
11 Długoszewski Mariusz Szerominek Bieg Główny - 3km
12 Palmowski Aleksander Płońsk Bieg Główny - 3km
13 Wodzyńska Marta Płońsk Bieg Główny - 3km
14 Michalak Martyna Warszawa Bieg Główny - 3km
15 Fabisiak Mateusz Płońsk Bieg Główny - 3km
16 Długoszewski Dawid Szerominek Bieg Główny - 3km
17 Sikora Łukasz Sochaczew Bieg Główny - 3km
18 Długoszewska Małgorzata Płońsk Bieg Główny - 3km
19 Sikora Wojciech Sochaczew Bieg Główny - 3km
20 Kowalska Magdalena Przemkowo Bieg Główny - 3km
21 Sikora Przemysław Sochaczew Bieg Główny - 3km
22 Car-Dul Marzena Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
23 Jaworska-Bendyk Karolina Olsztyn Marsz Nordic Walking - 3km
24 Zaborowska Karolina Płońsk Bieg Główny - 3km
25 Nowicka Monika Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
26 Milewska Ilona Płońsk Bieg Główny - 3km
27 Gościniak Aneta Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
28 Ciepliński Rafał Załuski Marsz Nordic Walking - 3km
29 Tokarska Marlena Płońsk Bieg Główny - 3km
30 Zaborowski Szymon PŁOŃSK Bieg Główny - 3km
31 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny - 3km
32 Czulińska Magdalena Królewo Bieg Główny - 3km
33 Wiśniewski Marcin Blizno Bieg Główny - 3km
34 Przybył Anna Przybył Wilkowiecko Marsz Nordic Walking - 3km
35 Szukuć Agnieszka Olsztyn, 85 Marsz Nordic Walking - 3km
36 Sowiński Kamil Łukomie Bieg Główny - 3km
37 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km
38 Komorowski Piotr Płońsk Bieg Główny - 3km
39 Gdańska Aneta Kowal Bieg Główny - 3km
40 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km
41 NAWROZIDIS EDYTA NOWY DWÓR MAZOWIECKI Bieg Główny - 3km
42 Komorowska Renata Płońsk Bieg Główny - 3km
43 Raczkowski Łukasz Płońsk Bieg Główny - 3km
44 Piórkowska Justyna Płońsk Bieg Główny - 3km
45 Suchenek Arkadiusz Kroczewo Bieg Główny - 3km
46 Żochowski Robert Płońsk Bieg Główny - 3km
47 Świstek Dariusz Wieliszew Marsz Nordic Walking - 3km
48 Wrzosek Norbert Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km
49 Koćmierowska Marta Płońsk Bieg Główny - 3km
50 Matosek Barbara Plonsk Bieg Główny - 3km
51 Jasińska Ewa Płońsk Bieg Główny - 3km
52 Białołęcka Lena Płońsk Bieg Główny - 3km
53 Wrzosek Katarzyna Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km
54 Zabłocka Mariola Płońsk Bieg Główny - 3km
55 Sybicki Paweł Dzierzążnia Bieg Główny - 3km
56 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Bieg Główny - 3km
57 Białołęcki Michał Płońsk Bieg Główny - 3km
58 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg Główny - 3km
59 Pałka Mateusz Płońsk Bieg Główny - 3km
60 Grzybowska Julita Płońsk Bieg Główny - 3km
61 Szostak Iwona Strzembowo Bieg Główny - 3km
62 Bednarska Aleksandra Płońsk Bieg Główny - 3km
63 Kozłowski Hubert Płońsk Bieg Główny - 3km
64 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg Główny - 3km
65 Rajczak Anna Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km
66 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg Główny - 3km
67 Milczarek Agnieszka Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km
68 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km
69 Skierska Aneta Strubiny Bieg Główny - 3km
70 Skierski Mateusz Strubiny Bieg Główny - 3km
71 Orlińska Edyta Płońsk Bieg Główny - 3km
72 Skierski Mikołaj Strubiny Bieg Główny - 3km
73 Sikora Radosław Sochaczew Bieg Główny - 3km
74 Ciarkowski Klaudiusz Płońsk Bieg Główny - 3km
75 Baniak Bożena Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km
76 Adamski Robert Płońsk Bieg Główny - 3km
77 Lewicki Adrian Płońsk Bieg Główny - 3km
78 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg Główny - 3km
79 Niemirska Katarzyna Plonsk Bieg Główny - 3km
80 Niemirska Klaudia Płońsk Bieg Główny - 3km
81 Karpińska Agnieszka Sochocin Marsz Nordic Walking - 3km
82 Banach Monika Bolęcin Marsz Nordic Walking - 3km
83 Zietarski Radosław Plonsk Bieg Główny - 3km
84 Płachta Monika Płońsk Bieg Główny - 3km
85 Żaglewski Dariusz Smardzewo Bieg Główny - 3km
86 Przytulski Dawid Płońsk Bieg Główny - 3km
87 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg Główny - 3km
88 stanecka małgorzata skierniewice Marsz Nordic Walking - 3km
89 Anowski Adrian Drochowo Bieg Główny - 3km
90 stanecki maciej skierniewice Marsz Nordic Walking - 3km
91 stanecka zuzia skierniewice Marsz Nordic Walking - 3km
92 Żaglewska Jolanta Smardzewo Bieg Główny - 3km
93 Żaglewski Michał Smardzewo Bieg Główny - 3km
94 Rypiński Łukasz Mańkowo Bieg Główny - 3km
95 Sośnicka Aneta Pułtusk Bieg Główny - 3km
96 Łukaszenko Agnieszka Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km
97 Peluch Katarzyna Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km
98 Kuc Nadia Płońsk Bieg Główny - 3km
99 Ciosek Izabela Płońsk Bieg Główny - 3km
100 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg Główny - 3km


Wyświetleń: 6273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ