Rajd na Orientację ,,Nocek 2019"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kmieciak Dominika Kowary Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bunkrowo.pl
2 Grześkowiak Dawid Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
3 Marczak Katarzyna Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
4 Marczak Cezary Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
5 Pieczyński Rafał Pawłowice Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
6 Wiśniewski Grzegorz Rokietnica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
7 Szar Cezary Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Meseritz.pl opłacono on-line
8 Bryl Kamil Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
9 Bryl Mirosław Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
10 Łukowski Michał Sulechów Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PWT Pantalar opłacono on-line
11 Bryl Dawid Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
12 Sych Kamil Gorzów Wielkopolski Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Meseritz.pl opłacono on-line
13 Luboński Stanisław Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę opłacono on-line
14 Krause Mikołaj Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę opłacono on-line
15 Domagała Artur Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
16 Rychlewski Bartosz Konin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy opłacono on-line
17 Mrówczyński Grzegorz Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km ZADYSZKA TEAM opłacono on-line
18 Nowaczyk Robert Opalenica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km ZADYSZKA TEAM opłacono on-line
19 Stepak Włodzimierz Rudzica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin opłacono on-line
20 Kuszak Krzysztof Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu opłacono on-line
21 Stepak Alicja Rudzica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin opłacono on-line
22 Piotrowski Przemysław Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu opłacono on-line
23 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu opłacono on-line
24 Rychlewska Beata Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin opłacono on-line
25 Rychlewski Jerzy Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin opłacono on-line
26 Kmieciak Marzena Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
27 Kmieciak Mateusz Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
28 Czaplicki Paweł Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
29 Baran Magdalena Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
30 Borkowski Piotr Sulechów Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Zabiegany Sulechów opłacono on-line
31 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
32 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
33 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Lubochnia Adventure Race Team opłacono on-line
34 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Lubochnia Adventure Race Team opłacono on-line
35 Kaczała Łukasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
36 Szczepański Zbigniew Sulęcin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
37 Majewski Artur Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Direta
38 Borowiak Radosław Cieszyno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bolek i Lolek opłacono on-line
39 Wojtowicz Błażej Poznań Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bolek i Lolek opłacono on-line
40 Hordecki Marcin Wolsztyn Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PKO Bank Polski opłacono on-line
41 Kubalewski Piotr Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
42 Frąckowiak Tomasz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PKO Bank Polski opłacono on-line
43 Wierzba Grzegorz Toruń Trasa Błękitna - dystans ok. 40km W&W MC opłacono on-line
44 Niezgoda Przemysław Żory Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Alfin Team opłacono on-line
45 Baczulis Magdalena Szczecin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km KOS BnO Szczecin opłacono on-line
46 Świerczyński Hubert Świerczyński Szczecin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km KOS BnO Szczecin opłacono on-line
47 Purol Marta Wronczynek Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
48 Pawlicki Bartek Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC opłacono on-line
49 Lesiak-Domagała Izabela Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC opłacono on-line
50 Michalski Adam Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km DRINK TEAM opłacono on-line
51 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC opłacono on-line
52 Szmania Jakub Swarzędz Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3XTEAM opłacono on-line
53 Walicki Rafał Lubniewice Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Gumisie opłacono on-line
54 Kaczmarek Paulina ŚWIEBODZIN Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Gumisie opłacono on-line
55 Cierniak Grzegorz Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja opłacono on-line
56 Cierniak Natalia Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja opłacono on-line
57 Gronczewska Paulina Kościan Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
58 Gronczewski Irek Kościan Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
59 Ziółkowski Piotr Kowary Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bunkrowo.pl opłacono on-line
60 Wieczór Tomasz Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
61 Hołownia Tomasz Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
62 Dziekańska Katarzyna Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne opłacono on-line
63 Podedworny Damian Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne opłacono on-line
64 Podedworna Małgorzata Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne opłacono on-line
65 Hajnos Maciej Zielona Góra Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
66 Konieczny Bartosz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3xTeam opłacono on-line
67 Dziewięcki Łukasz Dziewięcki Wrocław Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Poskramiacze żubrów opłacono on-line
68 Biernacki Krzysztof Wrocław Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Poskramiacze Żubrów opłacono on-line
69 Borek Grzegorz Wrocław Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Poskramiacze żubrów opłacono on-line
70 Romańczuk Marek Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę opłacono on-line
71 Korepta Maciej Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety opłacono on-line
72 Szrajbrowski Aleksander Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC opłacono on-line
73 Cytryński Mariusz GNIEZNO Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3XTEAM opłacono on-line
74 Rojek Krzysztof Młyniec Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
75 Pawlicka Izabella Wrocław Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja opłacono on-line
76 Pawlicki Łukasz Wrocław Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja opłacono on-line
77 Pękała Magdalena Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy opłacono on-line
78 Rychlewski Adam Konin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy opłacono on-line
79 Polus Tomasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km DRINK TEAM opłacono on-line
80 Król Jakub Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km No Excuses Team opłacono on-line
81 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
82 Górna Anna Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
83 Berg Dariusz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km No Excuses Team opłacono on-line
84 Wierzba Wojciech Młyniec Pierwszy Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
85 Szymański Marcin Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km SOR opłacono on-line
86 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
87 Pietraszak Dariusz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km
88 Brozdowski Przemysław Toruń Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
89 Łubiński Kamil Młyniec Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
90 Pućka Tomasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Festyn Parówkowy opłacono on-line
91 Gurzyński Dawid Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety opłacono on-line
92 Korepta Michał Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety opłacono on-line
93 Gronikowski Krzysztof Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
94 Słomowicz Grzegorz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu opłacono on-line
95 Janas Jakub Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PoGno opłacono on-line
96 Szała Leszek Poznań Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PoGno opłacono on-line
97 Szablewski Marcin trzemeszno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Włóczykije Trzemeszno
98 Frankowska Karolina Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Paxiki opłacono on-line
99 Ganczarek Adam Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Paxiki opłacono on-line
100 Kubalewska Justyna Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line


Wyświetleń: 3137

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ