Rajd na Orientację ,,Nocek 2019"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borowiak Radosław Cieszyno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bolek i Lolek opłacono on-line
2 Pawlicki Bartek Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC opłacono on-line
3 Michalski Adam Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km DRINK TEAM opłacono on-line
4 Berg Dariusz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km No Excuses Team opłacono on-line
5 Pękała Magdalena Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy opłacono on-line
6 Kuszak Krzysztof Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu opłacono on-line
7 Górna Anna Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
8 Grześkowiak Dawid Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
9 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
10 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
11 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
12 Cytryński Mariusz GNIEZNO Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3XTEAM opłacono on-line
13 Majewski Artur Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Direta
14 Król Jakub Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km No Excuses Team opłacono on-line
15 Krause Mikołaj Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę opłacono on-line
16 Chudy Piotr Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
17 Słomowicz Grzegorz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu opłacono on-line
18 Konieczny Bartosz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3xTeam opłacono on-line
19 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu opłacono on-line
20 Piotrowski Przemysław Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu opłacono on-line
21 Romańczuk Marek Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę opłacono on-line
22 Szmańda Jakub Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Niezmordowani opłacono on-line
23 Pućka Tomasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Festyn Parówkowy opłacono on-line
24 Ganczarek Kamila Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Paxiki opłacono on-line
25 Polus Tomasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km DRINK TEAM opłacono on-line
26 Gronikowski Krzysztof Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
27 Luboński Stanisław Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę opłacono on-line
28 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC opłacono on-line
29 Ganczarek Adam Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Paxiki opłacono on-line
30 Pietraszak Dariusz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km
31 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
32 Frankowska Karolina Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Paxiki opłacono on-line
33 Szymański Marcin Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km SOR opłacono on-line
34 Cytryńska Katarzyna Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM opłacono on-line
35 Szrajbrowski Aleksander Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC opłacono on-line
36 Frąckowiak Tomasz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PKO Bank Polski opłacono on-line
37 Kaczała Łukasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
38 Janas Jakub Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PoGno opłacono on-line
39 Sych Kamil Gorzów Wielkopolski Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Meseritz.pl opłacono on-line
40 Rychlewski Adam Konin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy opłacono on-line
41 Bryl Kamil Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
42 Rychlewski Jerzy Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin opłacono on-line
43 Rychlewska Beata Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin opłacono on-line
44 Rychlewski Bartosz Konin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy opłacono on-line
45 Gronczewski Irek Kościan Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
46 Gronczewska Paulina Kościan Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
47 Kmieciak Dominika Kowary Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bunkrowo.pl
48 Ziółkowski Piotr Kowary Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bunkrowo.pl opłacono on-line
49 Walicki Rafał Lubniewice Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Gumisie opłacono on-line
50 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Lubochnia Adventure Race Team opłacono on-line
51 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Lubochnia Adventure Race Team opłacono on-line
52 Rojek Krzysztof Młyniec Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
53 Łubiński Kamil Młyniec Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
54 Wierzba Wojciech Młyniec Pierwszy Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
55 Nowaczyk Robert Opalenica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km ZADYSZKA TEAM opłacono on-line
56 Pieczyński Rafał Pawłowice Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
57 Bryl Mirosław Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
58 Lesiak-Domagała Izabela Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC opłacono on-line
59 Wojtowicz Błażej Poznań Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bolek i Lolek opłacono on-line
60 Marczak Cezary Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
61 Marczak Katarzyna Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
62 Plewa Łukasz Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PUCHACZE opłacono on-line
63 Miedziak Dobromir Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PUCHACZE opłacono on-line
64 Cierniak Natalia Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja opłacono on-line
65 Bryl Dawid Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
66 Cierniak Grzegorz Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja opłacono on-line
67 Baran Magdalena Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
68 Czaplicki Paweł Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
69 Domagała Artur Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
70 Ignaczak Paweł Poznań Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
71 Mrówczyński Grzegorz Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km ZADYSZKA TEAM opłacono on-line
72 Szała Leszek Poznań Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PoGno opłacono on-line
73 Wiśniewski Grzegorz Rokietnica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
74 Stepak Włodzimierz Rudzica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin opłacono on-line
75 Stepak Alicja Rudzica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin opłacono on-line
76 Borkowski Piotr Sulechów Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Zabiegany Sulechów opłacono on-line
77 Łukowski Michał Sulechów Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PWT Pantalar opłacono on-line
78 Szczepański Zbigniew Sulęcin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
79 Szmania Jakub Swarzędz Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3XTEAM opłacono on-line
80 Świerczyński Hubert Świerczyński Szczecin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km KOS BnO Szczecin opłacono on-line
81 Baczulis Magdalena Szczecin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km KOS BnO Szczecin opłacono on-line
82 Korepta Michał Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety opłacono on-line
83 Szar Cezary Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Meseritz.pl opłacono on-line
84 Kaczmarek Paulina ŚWIEBODZIN Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Gumisie opłacono on-line
85 Korepta Maciej Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety opłacono on-line
86 Gurzyński Dawid Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety opłacono on-line
87 Hołownia Tomasz Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
88 Wieczór Tomasz Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl opłacono on-line
89 Brozdowski Przemysław Toruń Trasa Błękitna - dystans ok. 40km opłacono on-line
90 Wierzba Grzegorz Toruń Trasa Błękitna - dystans ok. 40km W&W MC opłacono on-line
91 Świątek Michał Trzemeszno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Włóczykije Trzemeszno
92 Podedworna Małgorzata Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne opłacono on-line
93 Podedworny Damian Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne opłacono on-line
94 Dziekańska Katarzyna Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne opłacono on-line
95 Kubalewska Justyna Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
96 Paluch Bartłomiej Trzemeszno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
97 Kubalewski Piotr Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
98 Szablewski Marcin trzemeszno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Włóczykije Trzemeszno
99 Kmieciak Mateusz Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line
100 Kmieciak Marzena Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km opłacono on-line


Wyświetleń: 3817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ