Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 4,8km LUX TORPEDA Małopolska
102 Pacuda Maja Krupski mlyn Bieg Główny 4,8km opłacono
103 Pyrek Marek Laryszów Bieg Główny 4,8km TOROS DE ESPANA
104 Pacuda Arkadiusz Lubliniec Bieg Główny 4,8km opłacono
105 Pacuda Maja Lubliniec Bieg Główny 4,8km
106 Kuś Andrzej Miasteczko Śląskie Bieg Główny 4,8km opłacono
107 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Marsz NW 4,8km opłacono
108 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
109 Siarczyński Sławomir Mysłowice Bieg Główny 4,8km Klub Biegaczy JYSK
110 Bujoczek Janusz Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
111 Bujoczek Jadwiga Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
112 Bujoczek Dorota Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
113 Materla Marcin Nakło Śląskie Bieg Główny 4,8km Bujo My ... opłacono
114 SYNOWIEC JACEK NAKŁO ŚLĄSKIE Bieg Główny 4,8km opłacono
115 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Bieg Główny 4,8km
116 Szczepanek Joanna Olkusz Bieg Główny 4,8km olkuszbiega.pl opłacono
117 Górczyński Robert Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny 4,8km Cytrynowa Team opłacono
118 Górczyńska Stella Ostrowiec Świętokrzyski Bieg Główny 4,8km Cytrynowa Team opłacono
119 Górczyńska Ilona Ostrowiec Świętokrzyski Marsz NW 4,8km Cytrynowa Team opłacono
120 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km Lecymy Durś opłacono
121 Szczepanik Tomasz Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km opłacono
122 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 4,8km Cidry Lotajom opłacono
123 Ścibiorska Agata Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km
124 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km Lecymy durs opłacono
125 Miler Patrycja Miler Piekary Śląskie Bieg Główny 4,8km opłacono
126 Wójcik Tomek Piekary śląskie Bieg Główny 4,8km Dąbrowski Team opłacono
127 Solawa Sławomir Piekary Śląskie Marsz NW 4,8km Lecymy durs
128 Lar Bartosz Piekary Śląśkie Bieg Główny 4,8km Lecymy Durś opłacono
129 Nowak Piotr Pyskowice Marsz NW 4,8km
130 Łoaza Krzysztof Pyskowice Bieg Główny 4,8km Night Runners Pyskowice
131 Nowak Beata Pyskowice Marsz NW 4,8km
132 Nowak-Keller Sandra Pyskowice Marsz NW 4,8km
133 Strzelczyk Daria Pyskowice Marsz NW 4,8km
134 Morawiec Aneta Radzionków Bieg Główny 4,8km opłacono
135 Morawiec Krzysztof Radzionków Bieg Główny 4,8km opłacono
136 Aleksy Magdalena Radzionków Bieg Główny 4,8km
137 Surowiec Konrad Radzionków Bieg Główny 4,8km
138 Frączek Anna Radzionków Bieg Główny 4,8km
139 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners opłacono
140 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Marsz NW 4,8km opłacono
141 Baj Monika Ruda Śląska Marsz NW 4,8km
142 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km fRUNiemy
143 Zabłocka Bernadeta Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km opłacono
144 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska Marsz NW 4,8km Ekipa Na Kijach opłacono
145 Lidke Zuzanna Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km opłacono
146 Krawczyk Mirela Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
147 Durak Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
148 Bernacisko Weronika Ruda Śląska Marsz NW 4,8km Wartkie Pierony opłacono
149 Kasperczyk Aleksandra Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km opłacono
150 Bernacisko Damian Ruda Śląska Bieg Główny 4,8km Wartkie Pierony opłacono
151 Pabich Aneta Siemianowice Śląskie Bieg Główny 4,8km
152 Pabich Tomasz Siemianowice Śląskie Marsz NW 4,8km
153 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 4,8km W Pogoni Za Duchem opłacono
154 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Główny 4,8km Zabiegani Nauczyciele
155 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 4,8km
156 Mrugała Łukasz Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Tramwaje Śląskie opłacono
157 Rachwol Krzysztof Świętochłowice Bieg Główny 4,8km
158 Rachwol Katarzyna Świętochłowice Bieg Główny 4,8km
159 Krajewski Damian Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Śląsk RUNNERS
160 Zawisza Beata ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY opłacono
161 Krawczyk Martyna Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Event360 opłacono
162 Krajewska Monika Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Śląsk Runners
163 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg Główny 4,8km Gitfit opłacono
164 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Marsz NW 4,8km Nordicus
165 Michalska Beata Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km
166 Somiak Marta Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km NORDICUS STRZYBNICA opłacono
167 Somiak Piotr Somiak Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km NORDICUS STRZYBNICA opłacono
168 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km NORDICUS Strzybnica
169 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km
170 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km Nordicus
171 Pastuszka Marlena Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km Cytrynowa Team opłacono
172 Mazgaj Grażyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km opłacono
173 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km opłacono
174 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
175 Malik Ania Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km opłacono
176 Zawadzka Irena Tarnowskie Góry Marsz NW 4,8km opłacono
177 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg Główny 4,8km opłacono
178 gorus anna zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
179 jankowska anna zabrze Bieg Główny 4,8km ELZAB ACTIVE TEAM
180 Niwińska Natalia Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze
181 Lewandowska Barbara Zabrze Marsz NW 4,8km opłacono
182 Babiński Szymon Zabrze Bieg Główny 4,8km Barel-Management opłacono
183 Wawrzenczak Tesia Zabrze Bieg Główny 4,8km Barel-Management opłacono
184 Babińska Julia Zabrze Bieg Główny 4,8km Barel-Management opłacono
185 Jasek Wioletta Zabrze Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY
186 Pękala Anna Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
187 Pękala Jarosław Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono
188 Stempniak Izabela Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
189 Kamieniak Miłosz Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
190 Binienda Agnieszka Zabrze Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY opłacono
191 Iłczyk Janusz Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono
192 Delewski Dariusz Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
193 Delewska Dorota Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
194 Mila Dominika Zabrze Marsz NW 4,8km opłacono
195 Serwatka Angelika Zabrze Bieg Główny 4,8km Kobiety WATAHY opłacono
196 Rosińska Katarzyna zabrze Bieg Główny 4,8km
197 Dzierżanowska Blanka Zabrze Bieg Główny 4,8km Night Runners Zabrze opłacono
198 Zieliński Sebastian Zabrze Bieg Główny 4,8km
199 Kłosiński Przemysław Zabrze Bieg Główny 4,8km Miraz Race Team opłacono
200 Kruczkowska Aleksandra Zabrze Bieg Główny 4,8km opłacono


Wyświetleń: 8729

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ