Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Kroemer Rafał Gdańsk Bieg główny OLO TEAM opłacono on-line
202 Wieczorek Mateusz Gdańsk Bieg główny xRunners opłacono on-line
203 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK Bieg główny MAŁE LWY opłacono on-line
204 Shevchyshyn Andrii Gdansk Bieg główny DCT Drużyna biegowa opłacono on-line
205 Wiśniewski Adrian Pruszcz Gdański Bieg główny 49 Baza Lotnicza/Pluton obsługi lotniska opłacono on-line
206 Kępka Magdalena Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
207 sutkowska Oliwia Pruszcz gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat Pruszcz Biega
208 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 5-8 lat
209 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Bieg główny Pruszcz biega opłacono on-line
210 Paracki Michał Pruszcz Gdański Bieg główny Eurocash opłacono on-line
211 Piotrowski Paweł Gdańsk Bieg główny 49 Baza Lotnicza/Pluton obsługi lotniska opłacono on-line
212 Krauze Arkadiusz Chojnice Bieg główny opłacono on-line
213 Krauze Hanna Chojnice Bieg główny opłacono on-line
214 Ramutkowski Zbigniew Chojnice Bieg główny opłacono on-line
215 Kaczmarek Dorota Straszyn Bieg główny opłacono on-line
216 Witczak Oliwia Kowale Biegi dla dzieci 12-15 lat IronTeam3City
217 Sińczuk Patrycja Tczew Bieg główny opłacono on-line
218 Witczak Bartek Kowale Bieg główny IronTeam3City opłacono on-line
219 Czechowski Łukasz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
220 Kuncewicz Sławomir Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
221 Kuraś Patrycja Gdańsk Biegi dla dzieci 9-11 lat xRunners
222 Grodzki Krzysztof Banino Bieg główny KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
223 Kuraś Wiktor Gdańsk Biegi dla dzieci 5-8 lat xRunners
224 Witczak ANNA Kowale Bieg główny IronTeam3City opłacono on-line
225 Trojanowska Bogumiła Gdańsk Bieg główny Biegaj z głową opłacono on-line
226 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg główny opłacono on-line
227 Witczak Arkadiusz Kowale Bieg główny IronTeam3City opłacono on-line
228 Maciejewski Paweł Tczew Bieg główny limit osiągnięty
229 Szabłowska Iwona Juszkowo Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
230 Kuraś Beata Gdańsk Bieg główny xRunners opłacono on-line
231 Połajdowicz Agnieszka Koźliny Bieg główny opłacono on-line
232 Nuż Anna Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
233 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg główny Taka RYBA opłacono on-line
234 Dobrzyński Tomasz Gdynia Bieg główny xRunners opłacono on-line
235 Robaczewski Tomasz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
236 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
237 Kotwa Katarzyna Kotwa Koźliny Bieg główny opłacono on-line
238 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg główny opłacono on-line
239 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono on-line
240 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Biegi dla dzieci 5-8 lat
241 Mokłowicz Klara Wejherowo Biegi dla dzieci 5-8 lat Znikajace punkty
242 Mokłowicz Eliza Wejherowo Biegi dla dzieci 5-8 lat Znikające punkty
243 Trzcinska Monika Trzcinska Skowarcz, Bieg główny opłacono on-line
244 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański Bieg główny LOTOS Running Team / Pruszcz Biega opłacono on-line
245 Walentynowicz Lena Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat Pruszcz Biega
246 Sobczak Paweł Gdańsk Bieg główny Jeppesen opłacono on-line
247 Wiśniewski Jakub Gdansk Biegi dla dzieci 12-15 lat Belta Team Gdańsk
248 Mikołajczyk Jakub Rotmanka Biegi dla dzieci 9-11 lat
249 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk Bieg główny Gemini Polska Team opłacono on-line
250 Mikołajczyk Pola Rotmanka Biegi dla dzieci 5-8 lat
251 Mikołajczyk Alicja Rotmanka Bieg główny opłacono on-line
252 Grabowska Dagmara Juszkowo Bieg główny Straszyn Biega opłacono on-line
253 Wyrwińska Olga Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
254 Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo Bieg główny ST RUNNERS opłacono on-line
255 Kołowrocki Adam Straszyn Bieg główny Kołowrotki opłacono on-line
256 Jankowski Mateusz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
257 Kołowrocka Barbara Straszyn Bieg główny Kołowrotki opłacono on-line
258 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat Pruszcz Biega
259 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 5-8 lat Pruszcz Biega
260 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
261 Grzesiuk-Jastrzębska Beata Pruszcz Gd Bieg główny opłacono on-line
262 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg główny SUT Pruszcz Biega opłacono on-line
263 ROMANOWSKI Paweł GDAŃSK Bieg główny ST RUNNERS opłacono on-line
264 Michańska Karolina KOWALE Biegi dla dzieci 5-8 lat
265 Gronek-Staniak Katarzyna Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
266 Szymański Artur Gdańsk Bieg główny LOTOS Running Team opłacono on-line
267 Blew Wojciech Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
268 Grzelecki Sebastian Juszkowo Bieg główny ST RUNNERS opłacono on-line
269 Orczykowska Monika Kowale Bieg główny opłacono on-line
270 Orczykowski Marcin Kowale Bieg główny opłacono on-line
271 Grochowski Piotr Rotmanka Bieg główny opłacono on-line
272 Grochowska Dagmara Grochowska Rotmanka Bieg główny opłacono on-line
273 Smokowski Przemysław Pruszcz Gdański Bieg główny limit osiągnięty
274 Marciniak Emilia Gdańsk Biegi dla dzieci 12-15 lat ZSSiO Gdańsk
275 Leszczyński Jacek Gdynia Bieg główny opłacono on-line
276 Marciniak Wojciech Gdansk Bieg główny GB65 / Tylko wariaci są coś warci opłacono on-line
277 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 5-8 lat SP nr 1/Czarni Pruszcz
278 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat SP nr 1/Czarni Pruszcz
279 Myrcik Rafał Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
280 Jabłoński Kacper Nakło nad Notecią Biegi dla dzieci 9-11 lat SKRA PATEREK
281 Wałdowska Anna Gdańsk Bieg główny xRunners opłacono on-line
282 Jabłońska Oliwia Nakło nad Notecią Biegi dla dzieci 5-8 lat SKRA PATEREK
283 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
284 Wałdowski Dominik Gdańsk Bieg główny xRunners opłacono on-line
285 Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat
286 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański Bieg główny Iron Team opłacono on-line
287 Chrząszcz Bartek Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
288 Sobisz Joanna Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
289 Lewinski Marcel Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat Iron Team
290 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Bieg główny Iron Team opłacono on-line
291 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Bieg główny Iron Team - 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
292 Pietryczuk Aleksander Pruszcz Gdanski Biegi dla dzieci 5-8 lat
293 Podskok Amelia Pruszcz Gdanski Biegi dla dzieci 9-11 lat Sp nr 4 Pruszcz Gdanski
294 Gołąbko Szymon Suchy Dąb Biegi dla dzieci 9-11 lat
295 Wera Paulina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 5-8 lat
296 Meler Ula Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega Straszyn biega iron team opłacono on-line
297 Czyżewski Darek Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
298 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat Pruszcz Biega
299 Ciszek Sebastian Gdańsk Bieg główny Iron Team opłacono on-line
300 Wera Dominik Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 9-11 lat


Wyświetleń: 14687

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ