Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krajnik Oskar Pelplin TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
2 Idziak Michał Szczytno TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
3 Wojtowicz Jarosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Elbląg Triathlon Team opłacono BM
4 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK TRIATHLONOWA CZWÓRKA Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork opłacono BM
5 Wołoszko Wiktor Szczytno TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
6 Paśko Franek Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA Hasten Triathlon Team opłacono BM
7 Derewecki Jarek Skrzeszewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA Triathlon Trójmiasto opłacono BM
8 Pior Radosław Kalisz TRIATHLONOWA DWÓJKA Frauenburg Gangsters opłacono BM
9 Szewczuwianiec Marek Białystok TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
10 Kowieszko Tomasz Orneta TRIATHLONOWA ÓSEMKA Wormditt opłacono BM
11 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
12 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA Sam Dla Siebie opłacono BM
13 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
14 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA NeON Team opłacono BM
15 JASZCZUK Jarosław Braniewo TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
16 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Lotos Running Team opłacono BM
17 Ambroziak Lesław Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA IM Inspiration opłacono BM
18 Dola Kamil Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Najmowicz Triathlon opłacono BM
19 Rusak Michal Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team opłacono BM
20 Ślęzak Adam Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA OSP POGRODZIE 159.00 PLN
21 Kubińśki Artur Ożarów Mazowiecki TRIATHLONOWA ÓSEMKA TRI LYNX 289.00 PLN
22 Drespa Patryk GDYNIA TRIATHLONOWA DWÓJKA Lili Team opłacono BM
23 Wydarty Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
24 Dziedzic Joanna Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
25 Wewiórski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Triathlon Team opłacono BM
26 Szczodrowska Wioletta Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
27 Wodynska Stosik Natalia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM 219.00 PLN
28 Szypszak Barbara Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
29 Nowak Michał Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
30 Lewańczyk-Nowak Małgosia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
31 Antonowicz Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
32 Skórzyński Dariusz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
33 Skórzyńska Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
34 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
35 Włodarczyk Weronika Rozewie TRIATHLONOWA DWÓJKA KLIF Team opłacono BM
36 Żemojdzin Michał Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM opłacono BM
37 Sobieszczuk Karol Pieniężno TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
38 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM opłacono BM
39 Perchaluk - Mandat Joanna Jastrzębie - Zdrój TRIATHLONOWA CZWÓRKA Polarny Klub Sportowy Hornsund opłacono BM
40 Wojciechowski Piotr Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA opłacono BM
41 Kasprzyk Magdalena Kraków TRIATHLONOWA CZWÓRKA Yuvata TEAM opłacono BM
42 Romanowski Leopold Grzegorz Kowale TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
43 Ługiewicz Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
44 Kopicka Eliza Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
45 Zawistowska Wioletta Sulmin TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
46 Konkel Aneta Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA SobczakTeam opłacono BM
47 Żelaskowski Filip Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
48 Gierasimiuk Grzegorz Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA Trigger Triathlon opłacono BM
49 Stasiak Katarzyna Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
50 Stasiak Jarek Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
51 Bobowska Agnieszka Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
52 Bobowski Mariusz Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
53 Pulkowki Leszek Milejewo TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
54 Witkowska Agnieszka Ketrzyn TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
55 Witkowski Piotr Kętrzyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA JCH Team opłacono BM
56 Bork Dorota Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
57 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
58 Kochański Tadeusz Frombork TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
59 Barcikowska Wioletta Elblag TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
60 Malanowski Dawid Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
61 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA RCI Bydgoszcz opłacono BM
62 Sienkiewicz Patryk Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA Dream Tri Team opłacono BM
63 Szabłowska-Oganowska Agata Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
64 Wasiak Miłosława Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team opłacono BM
65 Krzykwa Maciej Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team opłacono BM
66 Lisius Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono
67 jarocki jacek braniewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA 219.00 PLN
68 Witkowska Katarzyna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback opłacono BM
69 Fryczke Maciej Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA T-Mobile Sport Team opłacono BM
70 Michałek-Grzywna Renata Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
71 Werner Janusz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
72 Fryczke Ewa Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
73 Brzozowska Iwona Unisław TRIATHLONOWA DWÓJKA Przebiegli Unisław i Okolice 159.00 PLN
74 Grajczak Dagmara Słupsk TRIATHLONOWA DWÓJKA Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku opłacono BM
75 Uciechowski Sławomir Malbork TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
76 Kałapus Krzysztof Radwanice TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono BM
77 Czechowski Maciej Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
78 Karczewski Sławomir Działdowo TRIATHLONOWA ÓSEMKA opłacono BM
79 książek andrzej filice40a TRIATHLONOWA ÓSEMKA ksiazek triathlon team opłacono BM
80 Tywoński Marcin Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA opłacono
81 Ormianin Marcin Tczew TRIATHLONOWA CZWÓRKA Apator Metrix S.A. opłacono BM
82 Błaszczuk Maja Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA TriMama Team opłacono BM
83 Chodkowski Paweł Gdansk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
84 ŻELASKOWSKA KATARZYNA Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA opłacono BM
85 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM opłacono BM
86 Michalski Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA 2 Morski Pułk Strzelców opłacono BM


Wyświetleń: 9661

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ