Ultra Jaćwing 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 40 KM opłacono
2 Piekarska Julita Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
3 Wasilewski Andrzej Augustów 10 KM bracia jaćwieży opłacono
4 Maksimowski Krzysztof Augustów TRIADA SUWALSZCZYZNY Polska Organizacja Wojskowa
5 Muczyński Mateusz Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym opłacono
6 Skowron Radosław Balice 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
7 rejf tomasz Bartoszyce 60 KM opłacono
8 Wardzińska Urszula Bialystok 10 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
9 Baranowski Paweł Bialystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar opłacono
10 Saczuk Andrzej Biała Podlasaka TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
11 Kalita Tomek Białystok 60 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
12 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 60 KM Eyeye Polska opłacono
13 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 60 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
14 Dołęga Anna Białystok 60 KM
15 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 60 KM 3T BIAŁYSTOK
16 Sienkiewicz Jakub Białystok 60 KM opłacono
17 Stepanczenko Rafał Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
18 Steuer Sylwester Białystok 40 KM Białystok Biega opłacono
19 Zawadzka Jagoda Białystok 40 KM opłacono
20 Zawadzki Krzysztof Białystok 40 KM opłacono
21 Krawczuk Jerzy Białystok 60 KM Politechnika Białostocka opłacono
22 Gawrylik Joanna Białystok 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
23 Panasewicz Rafał Białystok 60 KM opłacono
24 Czyżewski Jerzy Białystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
25 Jaromińska Marta Białystok 40 KM
26 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 60 KM Tim Małego opłacono
27 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 40 KM TiM Małego
28 Mikulski Grzegorz Choroszcz 40 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
29 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono
30 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 40 KM opłacono
31 Czopek Jaroslaw EŁK 10 KM Maratonka
32 Sztabinski Wojciech Frącki 40 KM Nadlesnictwo Glęboki Bród opłacono
33 Pobłocki Jan Gdańsk 60 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
34 Sypniewska Hanna Gdynia 60 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team
35 Kalinowski Maciej Gołdap 10 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
36 Sowa Iwona Gołdap 40 KM
37 Famulski Mariusz Grabowo 60 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
38 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 60 KM opłacono
39 Marczuk Norbert Kowale Oleckie TRIADA SUWALSZCZYZNY 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
40 Margielewicz Tomasz Lipsk 40 KM opłacono
41 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 KM
42 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 40 KM
43 Puławski Kazimierz Łyse 60 KM GPN opłacono
44 Polewaczyk Tomasz Łyse 10 KM
45 Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 60 KM
46 Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 10 KM
47 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 60 KM KB Legionowo
48 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok opłacono
49 Krawiec Mateusz Olecko 60 KM SKB Dzik
50 Milan Grzegorz Olsztyn TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
51 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
52 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
53 Mąka Sławomir Ostrołęka 60 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
54 Pliszka Bartosz Ostrołęka 60 KM OLA TEAM opłacono
55 Nadwodna - Piersa Dorota Ostrołęka 10 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
56 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 40 KM opłacono
57 Gražys Vytautas Paberžė 60 KM RCN opłacono
58 Jaczun Julija Paberžė 10 KM RCN opłacono
59 Hetmanek Monika Pabianice TRIADA SUWALSZCZYZNY O CO BIEGA
60 NORWA SYLWESTER Patków TRIADA SUWALSZCZYZNY JET SET Patków
61 Frączek Maciej Frączek Piaseczno 60 KM Płonące Kondony Baabuni opłacono
62 Mieszkowski Radosław PIASTÓW 40 KM RM TERRA opłacono
63 Ferenc Adrian Pisz TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
64 Zubkiewicz Łukasz Płaska 40 KM JAĆWING PŁASKA
65 Sznejfus Beata Pruszków 60 KM
66 Zimiński Paweł Zimiński Rajgród 60 KM RMF 4rt gladiators opłacono
67 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
68 Pachutko Karol Sejny 10 KM 12BLP Suwalki opłacono
69 Grabowicz Mirosław Sokółka 60 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
70 Kułakowska Ewelina Sokółka 60 KM Sokólska grupa biegowa
71 Orzel Marcin Suwałki 10 KM
72 Perkowski Jarosław Suwałki 10 KM trifan
73 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM Nowicki Team opłacono
74 Szymański Szymon Suwałki 10 KM opłacono
75 Chomicz Tomasz Suwałki TRIADA SUWALSZCZYZNY Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
76 Gościński Jacek Suwałki 60 KM opłacono
77 Kalinowski Łukasz Warszawa 60 KM
78 Białoskórski Robert Warszawa TRIADA SUWALSZCZYZNY opłacono
79 Dabulis Jarosław Warszawa 40 KM Biegaj z Ursusem opłacono
80 Bogucka Martyna Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
81 Samoć Barbara Warszawa 60 KM Team ZabieganeDni
82 Zawadzka Magdalena Warszawa 40 KM AKS Polonia Warszawa opłacono
83 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
84 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 60 KM opłacono
85 Kamiński Arkadiusz Załuzie 40 KM opłacono
86 Konopacki Krzysztof Konopacki Ząbkowice Śląskie TRIADA SUWALSZCZYZNY Aby do Mety
87 Stankiewicz Krzysztof Zielonka TRIADA SUWALSZCZYZNY Lechici Zielonka opłacono
88 Truchan Wiesław Żytkiejmy 40 KM Płomyk - Żytkiejmy


Wyświetleń: 7817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ