Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T BIAŁYSTOK | |||||||||
1 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | 60 KM | 3T BIAŁYSTOK | |||||
12BLP Suwalki | |||||||||
2 | Pachutko Karol | Sejny | 10 KM | 12BLP Suwalki | opłacono | ||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
3 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | TRIADA SUWALSZCZYZNY | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
4 | Kalinowski Maciej | Gołdap | 10 KM | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
5 | Famulski Mariusz | Grabowo | 60 KM | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
AKS Polonia Warszawa | |||||||||
6 | Zawadzka Magdalena | Warszawa | 40 KM | AKS Polonia Warszawa | opłacono | ||||
Aby do Mety | |||||||||
7 | Konopacki Krzysztof Konopacki | Ząbkowice Śląskie | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Aby do Mety | |||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
8 | Kalita Tomek | Białystok | 60 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono | ||||
9 | Mikulski Grzegorz | Choroszcz | 40 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono | ||||
Białostocki Klub Taekwondo Huzar | |||||||||
10 | Baranowski Paweł | Bialystok | 40 KM | Białostocki Klub Taekwondo Huzar | opłacono | ||||
11 | Wardzińska Urszula | Bialystok | 10 KM | Białostocki Klub Taekwondo Huzar | |||||
12 | Czyżewski Jerzy | Białystok | 40 KM | Białostocki Klub Taekwondo Huzar | |||||
Białystok Biega | |||||||||
13 | Steuer Sylwester | Białystok | 40 KM | Białystok Biega | opłacono | ||||
14 | Stepanczenko Rafał | Białystok | 40 KM | Białystok Biega | opłacono | ||||
Biegaj z Ursusem | |||||||||
15 | Dabulis Jarosław | Warszawa | 40 KM | Biegaj z Ursusem | opłacono | ||||
Biegam Bo Lubię Białystok | |||||||||
16 | Gawrylik Joanna | Białystok | 60 KM | Biegam Bo Lubię Białystok | opłacono | ||||
17 | Zbroja-Hamanowicz Magdalena | Niewodnica Kościelna | 60 KM | Biegam Bo Lubię Białystok | opłacono | ||||
Bracia Jaćwieży | |||||||||
18 | Piekarska Julita | Augustów | 10 KM | Bracia Jaćwieży | opłacono | ||||
Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym | |||||||||
19 | Muczyński Mateusz | Augustów | 10 KM | Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym | opłacono | ||||
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | |||||||||
20 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | 60 KM | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
Eyeye Polska | |||||||||
21 | SOKÓŁ MAGDALENA | BIAŁYSTOK | 60 KM | Eyeye Polska | opłacono | ||||
GPN | |||||||||
22 | Puławski Kazimierz | Łyse | 60 KM | GPN | opłacono | ||||
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | |||||||||
23 | Pobłocki Jan | Gdańsk | 60 KM | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono | ||||
JACEKBIEGA RUNNING TEAM | |||||||||
24 | Bogucka Martyna | Warszawa | 40 KM | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | |||||
25 | Kłosowska-Junko Aleksandra | Warszawa | 40 KM | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | |||||
JAĆWING PŁASKA | |||||||||
26 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | 40 KM | JAĆWING PŁASKA | |||||
JET SET Patków | |||||||||
27 | NORWA SYLWESTER | Patków | TRIADA SUWALSZCZYZNY | JET SET Patków | |||||
Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy | |||||||||
28 | Chomicz Tomasz | Suwałki | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy | |||||
KB Legionowo | |||||||||
29 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | 60 KM | KB Legionowo | |||||
Lechici Zielonka | |||||||||
30 | Stankiewicz Krzysztof | Zielonka | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Lechici Zielonka | opłacono | ||||
Maratonka | |||||||||
31 | Czopek Jaroslaw | EŁK | 10 KM | Maratonka | |||||
Nadlesnictwo Glęboki Bród | |||||||||
32 | Sztabinski Wojciech | Frącki | 40 KM | Nadlesnictwo Glęboki Bród | opłacono | ||||
Nadleśnictwo Głęboki Bród | |||||||||
33 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | 10 KM | Nadleśnictwo Głęboki Bród | |||||
Nowicki Team | |||||||||
34 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | 10 KM | Nowicki Team | opłacono | ||||
O CO BIEGA | |||||||||
35 | Hetmanek Monika | Pabianice | TRIADA SUWALSZCZYZNY | O CO BIEGA | |||||
OLA TEAM | |||||||||
36 | Pliszka Bartosz | Ostrołęka | 60 KM | OLA TEAM | opłacono | ||||
Politechnika Białostocka | |||||||||
37 | Krawczuk Jerzy | Białystok | 60 KM | Politechnika Białostocka | opłacono | ||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
38 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | TRIADA SUWALSZCZYZNY | Polska Organizacja Wojskowa | |||||
Płomyk - Żytkiejmy | |||||||||
39 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | 40 KM | Płomyk - Żytkiejmy | |||||
Płonące Kondony Baabuni | |||||||||
40 | Skowron Radosław | Balice | 60 KM | Płonące Kondony Baabuni | opłacono | ||||
41 | Frączek Maciej Frączek | Piaseczno | 60 KM | Płonące Kondony Baabuni | opłacono | ||||
RCN | |||||||||
42 | Jaczun Julija | Paberžė | 10 KM | RCN | opłacono | ||||
43 | Gražys Vytautas | Paberžė | 60 KM | RCN | opłacono | ||||
RMF 4rt gladiators | |||||||||
44 | Zimiński Paweł Zimiński | Rajgród | 60 KM | RMF 4rt gladiators | opłacono | ||||
RM TERRA | |||||||||
45 | Mieszkowski Radosław | PIASTÓW | 40 KM | RM TERRA | opłacono | ||||
SKB Dzik | |||||||||
46 | Krawiec Mateusz | Olecko | 60 KM | SKB Dzik | |||||
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||||||
47 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | 40 KM | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | opłacono | ||||
48 | Nadwodna - Piersa Dorota | Ostrołęka | 10 KM | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||
49 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | 40 KM | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | opłacono | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
50 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | 60 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Sokólska grupa biegowa | |||||||||
51 | Kułakowska Ewelina | Sokółka | 60 KM | Sokólska grupa biegowa | |||||
Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |||||||||
52 | Sypniewska Hanna | Gdynia | 60 KM | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |||||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
53 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | 60 KM | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | ||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
54 | Samoć Barbara | Warszawa | 60 KM | Team ZabieganeDni | |||||
TiM Małego | |||||||||
55 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | 40 KM | TiM Małego | |||||
Tim Małego | |||||||||
56 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | 60 KM | Tim Małego | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
57 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | 40 KM | opłacono | |||||
58 | rejf tomasz | Bartoszyce | 60 KM | opłacono | |||||
59 | Saczuk Andrzej | Biała Podlasaka | TRIADA SUWALSZCZYZNY | opłacono | |||||
60 | Zawadzka Jagoda | Białystok | 40 KM | opłacono | |||||
61 | Zawadzki Krzysztof | Białystok | 40 KM | opłacono | |||||
62 | Panasewicz Rafał | Białystok | 60 KM | opłacono | |||||
63 | Jaromińska Marta | Białystok | 40 KM | ||||||
64 | Dołęga Anna | Białystok | 60 KM | ||||||
65 | Sienkiewicz Jakub | Białystok | 60 KM | opłacono | |||||
66 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | 10 KM | opłacono | |||||
67 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | 40 KM | opłacono | |||||
68 | Sowa Iwona | Gołdap | 40 KM | ||||||
69 | Wiśniewski Jacek | Kętrzyn | 60 KM | opłacono | |||||
70 | Margielewicz Tomasz | Lipsk | 40 KM | opłacono | |||||
71 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | 10 KM | ||||||
72 | Kraśniewski Karol Kraśniewski | Łątczyn | 40 KM | ||||||
73 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | 10 KM | ||||||
74 | Gujski Marcin | Mińsk Mazowiecki | 10 KM | ||||||
75 | Strusińska Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | 60 KM | ||||||
76 | Milan Grzegorz | Olsztyn | TRIADA SUWALSZCZYZNY | opłacono | |||||
77 | Marcinkowska-Cholewa Katarzyna | Ostrołęka | 40 KM | opłacono | |||||
78 | Ferenc Adrian | Pisz | TRIADA SUWALSZCZYZNY | opłacono | |||||
79 | Sznejfus Beata | Pruszków | 60 KM | ||||||
80 | Orzel Marcin | Suwałki | 10 KM | ||||||
81 | Szymański Szymon | Suwałki | 10 KM | opłacono | |||||
82 | Gościński Jacek | Suwałki | 60 KM | opłacono | |||||
83 | Białoskórski Robert | Warszawa | TRIADA SUWALSZCZYZNY | opłacono | |||||
84 | Kalinowski Łukasz | Warszawa | 60 KM | ||||||
85 | Łakomski Marcin | Wodzisław Śląski | 60 KM | opłacono | |||||
86 | Kamiński Arkadiusz | Załuzie | 40 KM | opłacono | |||||
bracia jaćwieży | |||||||||
87 | Wasilewski Andrzej | Augustów | 10 KM | bracia jaćwieży | opłacono | ||||
trifan | |||||||||
88 | Perkowski Jarosław | Suwałki | 10 KM | trifan |
Wyświetleń: 13997