Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Omilian Natasza | Sedranki | Polska | 100 m bieg dziecięcy | Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku | |
2 | Krawiec Nadia | Olecko | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
3 | Krawiec Lena | Olecko | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
4 | Waszkiewicz Joanna | Kętrzyn | Polska | 100 m bieg dziecięcy | Drużyna ML | |
5 | Krawczyk Gloria | Ketrzyn | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
6 | Kuźma Franciszek | Suwałki | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
7 | Popowska Inka | Suwałki | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
8 | Sznurkowska Magdalena | Suwałki | Polska | 100 m bieg dziecięcy | ||
9 | Bełbot Julia | Giżycko | Polska | 100 m bieg dziecięcy | Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku | |
10 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | Polska | 3.3 km | Drużyna ML | opłacono |
11 | Waszkiewicz Edyta | Kętrzyn | Polska | 3.3 km | Drużyna ML | opłacono |
12 | Zawistowska Ewelina | Ełk | Polska | 3.3 km | ||
13 | Mika - Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | 3.3 km | BBL Wydminy | |
14 | Samborska Grażyna | Wydminy | Polska | 3.3 km | BBL Wydminy | |
15 | Basaj Paweł | Suwałki | Polska | 3.3 km | BBL Suwałki | |
16 | Bernatowicz Pawel | Ełk | Polska | 3.3 km | ||
17 | Nowicki Michał | Raczki | Polska | 3.3 km | Nowicki Team | opłacono |
18 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 3.3 km | 15 Pułk Przeciwlotniczy | |
19 | Herbszt Paulina | Wydminy | Polska | 3.3 km | BBL Wydminy | |
20 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | 3.3 km | ATP Augustów | opłacono |
21 | Lorenc Dawid | Augustów | Polska | 3.3 km | opłacono | |
22 | Truszczyńska Edyta | olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | |
23 | Gałaszewski Darek | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
24 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 3.3 km | Maratonka Grajewo | |
25 | Malesa Arkadiusz | Wydminy | Polska | 3.3 km | ||
26 | Jagiełło Agnieszka | Ełk | Polska | 3.3 km | ||
27 | Jagiełło Marcin | Ełk | Polska | 3.3 km | ||
28 | Brzeziński Tomasz | Gołdap | Polska | 3.3 km | ||
29 | Brzezińska Barbara | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
30 | Poreda Iwona | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
31 | Szcześniak Michał | Suwałki | Polska | 3.3 km | Tygrysy Suwałk | |
32 | Sokołowski Rafał | Suwałki | Polska | 3.3 km niepełnosprawni | TEAM Biegam bo chcę | |
33 | Świerzbin Agnieszka | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | LKS Korab Olecko | |
34 | Motulewicz Patrycja | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Olecko Biega | |
35 | Mróz Hubert | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
36 | Cieślukowska Marta | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
37 | Kozłowska Joanna | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
38 | Kniza Weronika | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
39 | Cieślukowska Katarzyna | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
40 | Fiertek Gabriela | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | Olecko Biega | |
41 | Fiećko Barbara | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
42 | Bartoszewicz Igor | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
43 | Kulągowski Kacper | Ełk | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | UKS MOS Ełk | |
44 | Jasińska Karolina | Olecko | Polska | 3.3 km ur. 2000 - 2005 | ||
45 | Czaplejewicz Piotr | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Super Drużyna Ełk | |
46 | Nowicki Igor | Suwałki | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Nowicki Team | |
47 | Sienkiewicz Kacper | Olecko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | SP 4 | |
48 | Szuliński Beniamin | Olecko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Yolo Team | |
49 | Sztukowski Mateusz | Wólka | Polska | 400 m bieg dziecięcy | ||
50 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |
51 | Bartoszewicz Antoni | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
52 | Baluta Zofia | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
53 | Kukiełko Lidia | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
54 | Jagiełło Artur | Ełk | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS Ełk | |
55 | Kowalewska Antina | Olecko | Polska | 400 m bieg dziecięcy | ||
56 | BRONAKOWSKI MICHAŁ | EŁK | Polska | 400 m bieg dziecięcy | UKS MOS EŁK | |
57 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
58 | Omilian Przemek | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
59 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
60 | Łapszys Kamil | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
61 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
62 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 6.6 km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
63 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
64 | Krawiec Mateusz | Olecko | Polska | 6.6 km | SKB Dzik | opłacono |
65 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | 6.6 km | Nowicki Team | opłacono |
66 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
67 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
68 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | 6.6 km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
69 | Samborski Waldemar | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
70 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
71 | Sienkiewicz Karol | Olecko | Polska | 6.6 km | JW 2098 | |
72 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
73 | Lipiński Marcin | Gołdap | Polska | 6.6 km | 15.pplot | |
74 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
75 | Kosakowski Jarosław | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono | |
76 | Szulc Wojciech | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
77 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 6.6 km | Płomyk - Żytkiejmy | |
78 | Moroz Adrian | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
79 | Domelewska Joanna | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono | |
80 | Krawczyk Robert | Kętrzyn | Polska | 6.6 km | Drużyna ML | |
81 | Ćwikowski Sławomir | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
82 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | 6.6 km | Tygrysy Suwałk | opłacono |
83 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | 6.6 km | 12BLP /Salos -Suwałki | |
84 | Bzymek Łukasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
85 | Adam Justyna | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono | |
86 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
87 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | 6.6 km | BBKTS | |
88 | Katana Tomasz | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono | |
89 | Michniewicz Karol | Olecko | Polska | 6.6 km | FITS | opłacono |
90 | Havriushenko Ivan | Olecko | Ukraina | 6.6 km | FITS | opłacono |
91 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 6.6 km | opłacono | |
92 | Kuźma Przemysław | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
93 | Kropiwnicki Bartłomiej | Suwałki | Polska | 6.6 km | Tygrysy Suwałk | opłacono |
94 | Kniazeva Ekaterina | Gusiev | Rosja | 6.6 km | BIEG I ZDROWIE | |
95 | Oreshko Vladimir | Gusiev | Rosja | 6.6 km | Bieg i Zdrowie | |
96 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
97 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono | |
98 | Szuliński Robert | Olecko | Polska | 6.6 km | Yolo Team | opłacono |
99 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
100 | Dudek Krzysztof | Olecko | Polska | 6.6 km | opłacono |
Wyświetleń: 19897