Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Adam Justyna Olecko 6.6 km opłacono
102 Bzymek Łukasz Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
103 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 6.6 km 12BLP /Salos -Suwałki
104 Skrodzki Jakub Suwałki 6.6 km Tygrysy Suwałk opłacono
105 Ćwikowski Sławomir Suwałki 6.6 km
106 Dykiert Ryszard Szafranki 6.6 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
107 Krawczyk Gloria Ketrzyn 100 m bieg dziecięcy
108 Krawczyk Robert Kętrzyn 6.6 km Drużyna ML
109 Motulewicz Patrycja Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 Olecko Biega
110 Domelewska Joanna Olecko 6.6 km opłacono
111 Moroz Adrian Olecko 6.6 km
112 Derencz Joanna Gołdap 3.3 km 15 Pułk Przeciwlotniczy
113 Nowicki Michał Raczki 3.3 km Nowicki Team opłacono
114 Truchan Wiesław Żytkiejmy 6.6 km Płomyk - Żytkiejmy
115 Szulc Wojciech Suwałki 6.6 km
116 Bernatowicz Pawel Ełk 3.3 km
117 Kosakowski Jarosław Olecko 6.6 km opłacono
118 Albiński Miłosz Biała Piska 6.6 km ur. 2000 - 2005 II LO w Piszu
119 Kuniszyk Piotr Gołdap 6.6 km Dzieci Kukurydzy
120 Basaj Paweł Suwałki 3.3 km BBL Suwałki
121 Lipiński Marcin Gołdap 6.6 km 15.pplot
122 Truszczyński Grzegorz olecko 6.6 km Olecko Biega
123 Sienkiewicz Karol Olecko 6.6 km JW 2098
124 Sienkiewicz Kacper Olecko 400 m bieg dziecięcy SP 4
125 Sokołowski Rafał Suwałki 3.3 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę
126 Samborska Grażyna Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
127 Grześkowicz Dorota Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
128 Mika - Jankowska Dorota Wydminy 3.3 km BBL Wydminy
129 Samborski Waldemar Wydminy 6.6 km BBL Wydminy
130 Zawistowska Ewelina Ełk 3.3 km
131 Prawdzik Renata Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk opłacono
132 Waszkiewicz Joanna Kętrzyn 100 m bieg dziecięcy Drużyna ML
133 Waszkiewicz Edyta Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
134 Waszkiewicz Hanna Kętrzyn 800 m bieg dziecięcy Drużyna ML
135 Długosz Lucyna Kętrzyn 3.3 km Drużyna ML opłacono
136 Kulik Weronika Olecko 800 m bieg dziecięcy
137 Kulik Wiktoria Olecko 800 m bieg dziecięcy
138 Suchodolski Paweł Olecko 6.6 km Olecko Biega
139 Suchodolska Edyta Olecko 6.6 km Olecko Biega
140 Krawiec Lena Olecko 100 m bieg dziecięcy
141 Krawiec Nadia Olecko 100 m bieg dziecięcy
142 Nowicki Igor Suwałki 400 m bieg dziecięcy Nowicki Team
143 Nowicki Zbigniew Suwałki 6.6 km Nowicki Team opłacono
144 Krawiec Mateusz Olecko 6.6 km SKB Dzik opłacono
145 Omilian Natasza Sedranki 100 m bieg dziecięcy Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Krasnal w Olecku
146 Gierszewski Czarek Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
147 Czaplejewicz Piotr Ełk 400 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk
148 Czaplejewicz Anita Ełk 800 m bieg dziecięcy Super Drużyna Ełk
149 Czaplejewicz Marta Ełk 6.6 km Super Drużyna Ełk opłacono
150 Przemielewska Ewa Stożne 6.6 km Olecko Biega
151 Łapszys Kamil Olecko 6.6 km
152 Świerzbin Agnieszka Olecko 3.3 km ur. 2000 - 2005 LKS Korab Olecko
153 Bazan Damian Olecko 6.6 km
154 Omilian Przemek Olecko 6.6 km Olecko Biega opłacono
155 Przemielewski Kamil Stożne 6.6 km Olecko Biega


Wyświetleń: 3816

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ