6.6km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR.
1 124 WALENDYKIEWICZ TADEUSZ M 1 M OPEN 1 SUWALKI 12BLP /SALOS -SUWAŁKI 6.6 0:25:26 15.57 [km/h] 12:51 [min/km] 0:12:32 0:12:54
2 125 KAMIŃSKI MARIUSZ M 2 M OPEN 2 ŁAPY 0 6.6 0:25:32 15.54 [km/h] 12:52 [min/km] 0:12:31 0:13:01
3 32 HAVRIUSHENKO IVAN M 3 M OPEN 3 OLECKO FITS 6.6 0:25:39 15.44 [km/h] 12:53 [min/km] 0:12:32 0:13:07
4 14 CIBOREK PATRYK M 4 M OPEN 4 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA 6.6 0:26:40 14.85 [km/h] 12:02 [min/km] 0:12:44 0:13:56
5 89 SUCHECKI SYLWEK M 5 M OPEN 5 CHUDEK MIŁOŚNICY SAŁATKI JARZYNOWEJ 6.6 0:27:30 14.40 [km/h] 12:10 [min/km] 0:13:21 0:14:09
6 102 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 6 M OPEN 6 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:28:28 13.91 [km/h] 12:19 [min/km] 0:13:58 0:14:30
7 91 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 7 M OPEN 7 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:28:28 13.91 [km/h] 12:19 [min/km] 0:13:39 0:14:49
8 123 ROŻEK GERARD M 8 M OPEN 8 OLECKO 6.6 0:28:46 13.77 [km/h] 12:22 [min/km] 0:14:00 0:14:46
9 107 WIELGUS KRYSTIAN M 9 M OPEN 9 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 6.6 0:29:20 13.50 [km/h] 12:27 [min/km] 0:14:23 0:14:57
10 136 PAWLUCZUK TOMASZ M 10 M OPEN 10 EŁK 6.6 0:30:24 13.03 [km/h] 12:36 [min/km] 0:14:28 0:15:56
11 71 NOWICKI ZBIGNIEW M 11 M OPEN 11 SUWAŁKI NOWICKI TEAM 6.6 0:30:44 12.89 [km/h] 12:39 [min/km] 0:15:07 0:15:37
12 88 STANISZEWSKI KRZYSZTOF M 12 M OPEN 12 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 6.6 0:30:50 12.84 [km/h] 12:40 [min/km] 0:15:09 0:15:41
13 75 PILIAIEV ANDRII M 13 M OPEN 13 OLECKO FITS 6.6 0:30:55 12.81 [km/h] 12:41 [min/km] 0:15:15 0:15:40
14 90 SUCHODOLSKA EDYTA K 1 K OPEN 1 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:30:58 12.79 [km/h] 12:42 [min/km] 0:15:10 0:15:48
15 81 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 14 M OPEN 14 STOŻNE OLECKO BIEGA 6.6 0:30:59 12.78 [km/h] 12:42 [min/km] 0:15:10 0:15:49
16 29 GIERSZEWSKI CZAREK M 15 M OPEN 15 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:31:40 12.51 [km/h] 12:48 [min/km] 0:16:10 0:15:30
17 51 KRAWCZYK ROBERT M 16 M OPEN 16 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 6.6 0:31:44 12.48 [km/h] 12:48 [min/km] 0:16:02 0:15:42
18 4 BAGIŃSKI JACEK M 17 M OPEN 17 EŁK UKS MOS EŁK 6.6 0:32:49 12.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:16:02 0:16:47
19 39 JASNOCH GRZEGORZ M 18 M OPEN 18 SARNETKI NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD 6.6 0:32:49 12.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:11:51 0:20:58
20 20 ĆWIKOWSKI SŁAWOMIR M 19 M OPEN 19 SUWAŁKI 6.6 0:32:49 12.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:16:05 0:16:44
21 19 CZAPLEJEWICZ MARTA K 2 K OPEN 2 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK 6.6 0:32:53 12.04 [km/h] 12:59 [min/km] 0:16:14 0:16:39
22 41 KIŚIELEWSKI ANDRZEJ M 20 M OPEN 20 ŻYTKIEJMY 0 6.6 0:33:02 11.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:16:35 0:16:27
23 42 KATANA TOMASZ M 21 M OPEN 21 OLECKO 6.6 0:33:03 11.98 [km/h] 12:00 [min/km] 0:16:49 0:16:14
24 47 KOSAKOWSKI JAROSŁAW M 22 M OPEN 22 OLECKO 6.6 0:33:05 11.97 [km/h] 12:01 [min/km] 0:16:47 0:16:18
25 48 KOWALEWSKI PAWEŁ M 23 M OPEN 23 OLECKO 6.6 0:33:35 11.97 [km/h] 12:05 [min/km] 0:16:48 0:16:48
26 1 ADAM JUSTYNA K 3 K OPEN 3 OLECKO 6.6 0:33:52 11.69 [km/h] 12:08 [min/km] 0:16:50 0:17:02
27 105 WARYKOWSKI STANISLAW M 24 M OPEN 24 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:34:00 11.65 [km/h] 12:09 [min/km] 0:16:28 0:17:32
28 30 GLINIECKI ŁUKASZ M 25 M OPEN 25 JUDZIKI 6.6 0:34:21 11.53 [km/h] 12:12 [min/km] 0:17:20 0:17:01
29 149 SOWA KAMIL M 26 M OPEN 26 OLECKO PFK TEAM OLECKO 6.6 0:34:23 11.52 [km/h] 12:13 [min/km] 0:17:08 0:17:15
30 150 ĆWIKOWSKI ARTUR M 27 M OPEN 27 OLECKO PFK TEAM OLECKO 6.6 0:34:23 11.52 [km/h] 12:13 [min/km] 0:17:08 0:17:15
31 100 TRUCHAN WIESŁAW M 28 M OPEN 28 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 6.6 0:34:25 8.70 [km/h] 12:13 [min/km] 0:17:13 0:17:13
32 50 KOZŁOWSKI DAMIAN M 29 M OPEN 29 SUWAŁKI NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD 6.6 0:34:28 11.49 [km/h] 12:13 [min/km] 0:17:14 0:21:29
33 114 KOWNACKI TOMASZ M 30 M OPEN 30 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:34:31 11.47 [km/h] 12:14 [min/km] 0:17:16 0:17:16
34 138 SZPUNAR ANITA K 4 K OPEN 4 ZAJDY OLECKO BIEGA 6.6 0:34:51 11.36 [km/h] 12:17 [min/km] 0:17:26 0:17:26
35 95 SZULIŃSKI ROBERT M 31 M OPEN 31 OLECKO YOLO TEAM 6.6 0:35:12 11.25 [km/h] 12:20 [min/km] 0:17:43 0:17:29
36 73 OMILIAN PRZEMEK M 32 M OPEN 32 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:35:38 11.11 [km/h] 12:24 [min/km] 0:17:42 0:17:56
37 15 CIEPŁOWSKI RYSZARD M 33 M OPEN 33 SUWAŁKI 6.6 0:35:39 11.11 [km/h] 12:24 [min/km] 0:17:26 0:18:13
38 93 SZNURKOWSKA SYLWIA K 5 K OPEN 5 SUWAŁKI 6.6 0:35:53 11.04 [km/h] 12:26 [min/km] 0:17:39 0:18:14
39 23 DOMELEWSKA JOANNA K 6 K OPEN 6 OLECKO 6.6 0:35:58 11.01 [km/h] 12:27 [min/km] 0:17:40 0:18:18
40 25 DYKIERT RYSZARD M 34 M OPEN 34 SZAFRANKI STOWARZYSZENIE AKTYWNI ZNAD ROSPUDY 6.6 0:36:02 10.99 [km/h] 12:28 [min/km] 0:17:36 0:18:26
41 80 PRZEMIELEWSKA EWA K 7 K OPEN 7 STOŻNE OLECKO BIEGA 6.6 0:36:03 10.98 [km/h] 12:28 [min/km] 0:10:35 0:25:28
42 55 KUNISZYK PIOTR M 35 M OPEN 35 GOŁDAP DZIECI KUKURYDZY 6.6 0:36:06 10.97 [km/h] 12:28 [min/km] 0:17:31 0:18:35
43 57 LIPIŃSKI MARCIN M 36 M OPEN 36 GOŁDAP 15.PPLOT 6.6 0:36:06 10.97 [km/h] 12:28 [min/km] 0:17:32 0:18:34
44 85 SKRODZKI JAKUB M 37 M OPEN 37 SUWAŁKI TYGRYSY SUWAŁK 6.6 0:36:14 10.93 [km/h] 12:29 [min/km] 0:18:13 0:18:01
45 135 MOREK KATARZYNA K 8 K OPEN 8 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 6.6 0:37:13 10.64 [km/h] 12:38 [min/km] 0:18:07 0:19:06
46 151 KRUK DANIEL M 38 M OPEN 38 EŁK 6.6 0:37:15 10.63 [km/h] 12:39 [min/km] 0:17:11 0:20:04
47 69 MYSZKA MARCIN M 39 M OPEN 39 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 6.6 0:37:30 10.56 [km/h] 12:41 [min/km] 0:18:00 0:19:30
48 70 MYSZKA PAWEŁ M 40 M OPEN 40 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 6.6 0:37:30 10.56 [km/h] 12:41 [min/km] 0:18:00 0:19:30
49 110 JASIŃSKA MARZENA K 9 K OPEN 9 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:37:51 10.46 [km/h] 12:44 [min/km] 0:18:46 0:19:05
50 131 BAZAN DAMIAN M 41 M OPEN 41 OLECKO 6.6 0:37:51 10.46 [km/h] 12:44 [min/km] 0:18:36 0:19:15
51 52 KRAWIEC MATEUSZ M 42 M OPEN 42 OLECKO SKB DZIK 6.6 0:37:52 10.46 [km/h] 12:44 [min/km] 0:18:36 0:19:16
52 108 WIELGUS AGNIESZKA K 10 K OPEN 10 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 6.6 0:38:00 10.42 [km/h] 12:45 [min/km] 0:18:28 0:19:32
53 83 SAMBORSKI WALDEMAR M 43 M OPEN 43 WYDMINY BBL WYDMINY 6.6 0:38:14 10.36 [km/h] 12:48 [min/km] 0:19:05 0:19:09
54 153 MASALSKA ANNA K 11 K OPEN 11 SUWAŁKI 6.6 0:38:26 10.30 [km/h] 12:49 [min/km] 0:19:04 0:19:22
55 43 KIERSZTYN JACEK M 44 M OPEN 44 EŁK 6.6 0:38:30 10.29 [km/h] 12:50 [min/km] 0:19:41 0:18:49
56 121 MURAVIEV WIKTOR M 45 M OPEN 45 OZIERSK 6.6 0:39:02 10.15 [km/h] 12:55 [min/km] 0:18:52 0:20:10
57 68 MUSTER-DRAŻBA EWA K 12 K OPEN 12 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:39:34 10.01 [km/h] 12:00 [min/km] 0:19:51 0:19:43
58 9 BĄK RAFAŁ M 46 M OPEN 46 OLECKO 6.6 0:39:39 9.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:19:53 0:19:46
59 96 SZURC RAFAŁ M 47 M OPEN 47 EŁK 6.6 0:39:41 9.98 [km/h] 12:01 [min/km] 0:19:47 0:19:54
60 111 SIECZKOWSKA KATARZYNA K 13 K OPEN 13 OLECKO 6.6 0:40:54 9.68 [km/h] 12:12 [min/km] 0:20:01 0:20:53
61 79 PRAWDZIK RENATA K 14 K OPEN 14 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK 6.6 0:41:14 9.60 [km/h] 12:15 [min/km] 0:20:23 0:20:51
62 147 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 48 M OPEN 48 WYDMINY BBL WYDMINY 6.6 0:41:37 9.52 [km/h] 12:18 [min/km] 0:20:29 0:21:08
63 59 ŁAPINSKA KATARZYNA K 15 K OPEN 15 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:42:31 9.31 [km/h] 12:27 [min/km] 0:21:17 0:21:14
64 40 JAWOROWSKA MAGDALENA K 16 K OPEN 16 OLECKO 6.6 0:45:28 8.71 [km/h] 12:53 [min/km] 0:21:30 0:23:58
65 37 JARZEBOWICZ BOZENA K 17 K OPEN 17 GOLDAP 6.6 0:45:28 8.71 [km/h] 12:53 [min/km] 0:21:54 0:23:34
66 24 DUDEK KRZYSZTOF M 49 M OPEN 49 OLECKO 6.6 0:45:28 8.71 [km/h] 12:53 [min/km] 0:21:30 0:23:58
67 13 BZYMEK ŁUKASZ M 50 M OPEN 50 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:45:28 8.71 [km/h] 12:53 [min/km] 0:21:30 0:23:58
68 137 PAWLUCZUK ELŻBIETA K 18 K OPEN 18 EŁK GEMINI TEAM 6.6 0:45:28 18.19 [km/h] 12:53 [min/km] 0:21:46 0:23:42
69 98 ŚWIĘCZKOWSKA MARZANNA K 19 K OPEN 19 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:45:29 8.71 [km/h] 12:53 [min/km] 0:21:30 0:23:59
70 53 KROPIWNICKI BARTŁOMIEJ M 51 M OPEN 51 SUWAŁKI TYGRYSY SUWAŁK 6.6 0:45:30 8.70 [km/h] 12:54 [min/km] 0:23:28 0:22:02
71 100 TRUCHAN WIESŁAW M 52 M OPEN 52 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 6.6 0:45:32 8.70 [km/h] 12:54 [min/km] 0:21:40 0:23:52
72 87 STANEK DAGMARA K 20 K OPEN 20 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 6.6 0:46:13 8.57 [km/h] 12:00 [min/km] 0:22:03 0:24:10
73 103 TUREK MONIKA K 21 K OPEN 21 GOŁDAP 6.6 0:47:49 8.28 [km/h] 12:15 [min/km] 0:23:02 0:24:47
74 3 BAGINSKI JAN M 53 M OPEN 53 OLECKO OLECKO BIEGA 6.6 0:41:16 9.60 [km/h] 12:15 [min/km] 0:20:57 0:20:19
75 77 POPOWSKA MONIKA K 22 K OPEN 22 SUWAŁKI 6.6 0:49:12 8.05 [km/h] 12:27 [min/km] 0:24:03 0:25:09

3.3km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Nazwisko+Imię+Miejscowość Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 119 CHMIELEWSKI LUCJAN CHMIELEWSKI LUCJAN M 1 M OPEN 1 MIKŁALK 3.3 km NW 0:25:29 7.77 [km/h] 12:43 [min/km]
2 129 JEWEC DANUTA JEWEC DANUTA K 1 K OPEN 1 OLECKO 3.3 km NW 0:30:07 6.57 [km/h] 12:08 [min/km]
3 128 BUDZYŃSKI EUGENIUSZ BUDZYŃSKI EUGENIUSZ M 2 M OPEN 2 OLECKO 3.3 km NW 0:31:15 6.34 [km/h] 12:28 [min/km]
4 116 SOBIECH BEATA SOBIECH BEATA K 2 K OPEN 2 CHOSTKA 3.3 km NW 0:32:39 6.06 [km/h] 12:54 [min/km]
5 117 STRUMIFOWSKA HALINA STRUMIFOWSKA HALINA K 3 K OPEN 3 ROSOCHA 3.3 km NW 0:32:39 6.06 [km/h] 12:54 [min/km]
6 115 HOŁUBOWICZ JAN HOŁUBWICZ JAN M 3 M OPEN 3 OLECKO 3.3 km NW 0:35:49 5.53 [km/h] 12:51 [min/km]
7 130 KOWALIK MAŁGORZATA KOWALIK MAŁGORZATA K 4 K OPEN 4 OLECKO 3.3 km NW 0:39:34 5.00 [km/h] 12:59 [min/km]
8 126 BUDZYŃSKA KRYSTYNA BUDZYŃSKA KRYSTYNA K 5 K OPEN 5 OLECKO 3.3 km NW 0:39:35 5.00 [km/h] 12:00 [min/km]
9 127 OKULICZ ELŻBIETA OKULICZ ELŻBIETA K 6 K OPEN 6 OLECKO 3.3 km NW 0:39:36 5.00 [km/h] 12:00 [min/km]
10 144 WASILEWSKA JADWIGA WASILEWSKA JADWIGA K 7 K OPEN 7 SEDRANKI 3.3 km NW 0:54:33 3.63 [km/h] 12:32 [min/km]
11 145 WASILEWSKA ANNA WASILEWSKA ANNA K 8 K OPEN 8 SEDRANKI 3.3 km NW 0:54:37 3.63 [km/h] 12:33 [min/km]

3.3km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 86 SOKOŁOWSKI RAFAŁ M 1 M OPEN 1 SUWAŁKI TEAM BIEGAM BO CHCĘ 0 0:13:57 14.19 [km/h] 12:14 [min/km]
2 21 DERENCZ JOANNA K 1 K OPEN 1 GOŁDAP 15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY 0 0:14:05 14.06 [km/h] 12:16 [min/km]
3 134 BITOSKI WIKTOR M 2 M OPEN 2 GOŁDAP LAOSIR GOŁDAP 0 0:14:15 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
4 67 MRÓZ HUBERT M 3 M OPEN 3 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 0 0:14:52 13.32 [km/h] 12:30 [min/km]
5 122 ZAWISTOWSKI DOMINIK M 4 M OPEN 4 OLECKO ZSLIZ 0 0:14:57 13.24 [km/h] 12:32 [min/km]
6 6 BARTOSZEWICZ IGOR M 5 M OPEN 5 EŁK UKS MOS EŁK 0 0:15:05 13.13 [km/h] 12:34 [min/km]
7 36 JAKUBOWSKI TOMASZ M 6 M OPEN 6 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 0 0:16:05 12.31 [km/h] 12:52 [min/km]
8 58 LORENC DAWID M 7 M OPEN 7 AUGUSTÓW 0 0:17:03 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
9 28 GAŁASZEWSKI DAREK M 8 M OPEN 8 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 0 0:18:03 10.97 [km/h] 12:28 [min/km]
10 152 DBROWOLSKA-SZEJDA OLGA K 2 K OPEN 2 OLECKO 0 0:18:36 10.65 [km/h] 12:38 [min/km]
11 27 FIERTEK GABRIELA K 3 K OPEN 3 OLECKO OLECKO BIEGA 0 0:18:51 10.50 [km/h] 12:43 [min/km]
12 133 KAMIŃSKI BOGUSŁAW M 9 M OPEN 9 OLECKO 0 0:19:07 10.36 [km/h] 12:48 [min/km]
13 54 KULĄGOWSKI KACPER M 10 M OPEN 10 EŁK UKS MOS EŁK 0 0:19:16 10.28 [km/h] 12:50 [min/km]
14 200 MOTULEWICZ PATRYCJA K 4 K OPEN 4 OLECKO OLECKO BIEGA 0 0:19:20 10.24 [km/h] 12:52 [min/km]
15 97 ŚWIERZBIN AGNIESZKA K 5 K OPEN 5 OLECKO LKS KORAB OLECKO 0 0:19:20 10.24 [km/h] 12:52 [min/km]
16 38 JASIŃSKA KAROLINA K 6 K OPEN 6 OLECKO 0 0:19:20 10.24 [km/h] 12:52 [min/km]
17 78 POREDA IWONA K 7 K OPEN 7 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0 0:19:35 10.11 [km/h] 12:56 [min/km]
18 11 BRZEZIŃSKA BARBARA K 8 K OPEN 8 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0 0:19:35 10.11 [km/h] 12:56 [min/km]
19 12 BRZEZIŃSKI TOMASZ M 11 M OPEN 11 GOŁDAP 0 0:19:36 10.10 [km/h] 12:56 [min/km]
20 63 MIKA - JANKOWSKA DOROTA K 9 K OPEN 9 WYDMINY BBL WYDMINY 0 0:19:49 9.99 [km/h] 12:00 [min/km]
21 139 JAMBROZIK EDYTA K 10 K OPEN 10 KOWALE OLECKIE 0 0:20:15 9.78 [km/h] 12:08 [min/km]
22 146 HERBSZT KRYSTIAN M 12 M OPEN 12 WYDMINY BBL WYDMINY 0 0:20:16 9.77 [km/h] 12:08 [min/km]
23 33 HERBSZT PAULINA K 11 K OPEN 11 WYDMINY BBL WYDMINY 0 0:20:16 9.77 [km/h] 12:08 [min/km]
24 61 MALESA ARKADIUSZ M 13 M OPEN 13 WYDMINY 0 0:20:25 9.70 [km/h] 12:11 [min/km]
25 125 KAMIŃSKI MARIUSZ M 14 M OPEN 14 ŁAPY 0 0 0:21:01 9.42 [km/h] 12:22 [min/km]
26 137 PAWLUCZUK ELŻBIETA K 12 K OPEN 12 EŁK GEMINI TEAM 0 0:21:46 9.10 [km/h] 12:36 [min/km]
27 17 CIEŚLUKOWSKA KATARZYNA K 13 K OPEN 13 OLECKO SZKOŁA ZSLIZ OLECKO 0 0:21:59 9.01 [km/h] 12:40 [min/km]
28 26 FIEĆKO BARBARA K 14 K OPEN 14 EŁK UKS MOS EŁK 0 0:23:26 8.45 [km/h] 12:06 [min/km]
29 22 DŁUGOSZ LUCYNA K 15 K OPEN 15 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 0 0:23:44 8.34 [km/h] 12:12 [min/km]
30 118 SOBIECH ALEKSANDR M 15 M OPEN 15 CHOSTKA 0 0:23:56 8.27 [km/h] 12:15 [min/km]
31 120 TROCHIM KRZYSZTOF M 16 M OPEN 16 SUWAŁKI 0 0:24:50 7.97 [km/h] 12:32 [min/km]
32 148 KASZKIEL JOANNA K 16 K OPEN 16 OLECKO 0 0:24:55 7.94 [km/h] 12:33 [min/km]
33 132 PIOTROWSKI TADEUSZ M 17 M OPEN 17 OLECKO 3.3 km 0:24:59 7.90 [km/h] 12:34 [min/km]
34 92 SZCZEŚNIAK MICHAŁ M 18 M OPEN 18 SUWAŁKI TYGRYSY SUWAŁK 3.3 km 0:25:49 7.67 [km/h] 12:49 [min/km]
35 113 ŁAPIŃSKI BOGUSŁAW M 19 M OPEN 19 OLECKO OLECKO BIEGA 3.3 km 0:26:14 7.55 [km/h] 12:57 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ