Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
2 Bianga Michał Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
3 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
4 Legaszewski Roman Skórcz Bieg główny - 9,2 km Team MX Skórcz opłacono on-line
5 Skrajda Szymon Pawlice Bieg główny - 9,2 km ZUT Milewski opłacono on-line
6 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny - 9,2 km Morsy Malbork opłacono on-line
7 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
8 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
9 Rudnicki Krystian Rudnicki Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
10 Pomykała Mariusz Pomykała Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
11 Rosiński Marek Brodnica Bieg główny - 9,2 km MORS BRODNICA opłacono on-line
12 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
13 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
14 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
15 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
16 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
17 Berk Tomasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
18 Godlewski Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
19 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
20 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 opłacono on-line
21 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
22 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny - 9,2 km druzyna pierscienia opłacono on-line
23 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO opłacono on-line
24 Szarafinski Krzesimir Gdansk Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
25 Przysowa Ewelina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
26 Szostek Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
27 Klin Anna Skórcz Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
28 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
29 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
30 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
31 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
32 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
33 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
34 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
35 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
36 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
37 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew opłacono on-line
38 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
39 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
40 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
41 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line
42 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
43 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
44 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
45 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
46 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
47 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny - 9,2 km Active Malbork/Biegowa Rodzinla opłacono on-line
48 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
49 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
50 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
51 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
52 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
53 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km TKE opłacono on-line
54 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
55 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg główny - 9,2 km Waniewski Coaching opłacono on-line
56 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
57 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
58 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
59 Hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
60 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
61 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
62 skibiński dawid starogard gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
63 Spręga Aurelia Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
64 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
65 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
66 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
67 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
68 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
69 Jankowski Mateusz Nowy Staw Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
70 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny - 9,2 km DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono on-line
71 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
72 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. opłacono on-line
73 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides opłacono on-line
74 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
75 Szymański Sebastian Szprudowo Bieg główny - 9,2 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
76 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
77 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
78 Fierka Adam Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
79 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny - 9,2 km UKS BUK STOBNO opłacono on-line
80 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny - 9,2 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
81 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
82 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Rakowiec / Kwidzyn opłacono on-line
83 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
84 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
85 Staszewski Cezary Barcice Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
86 Woron Aleksandra Malbork Bieg główny - 9,2 km Leier Polska opłacono on-line
87 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km #BKKSE opłacono on-line
88 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
89 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
90 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
91 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
92 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
93 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
94 Bielicki Wojciech Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Lacroix Electronics Team opłacono on-line
95 Sowiński Patryk Tczew Bieg główny - 9,2 km Packman TEAM opłacono on-line
96 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
97 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
98 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
99 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
100 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line


Wyświetleń: 17646

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ