Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SZKOŁA NR.8 opłacono on-line
102 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
103 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
104 Szot Dawid Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
105 Hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
106 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
107 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
108 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
109 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
110 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg główny - 9,2 km Waniewski Coaching opłacono on-line
111 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztum Biega opłacono on-line
112 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
113 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
114 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km TKE opłacono on-line
115 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
116 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
117 Piróg Arkadiusz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
118 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
119 Wojtaś Jakub Pinczyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
120 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
121 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
122 Wawrzyńczak Błażej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztumskie Smoki opłacono on-line
123 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
124 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
125 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny - 9,2 km Active Malbork/Biegowa Rodzinla opłacono on-line
126 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
127 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking - 4,6 km Maratonka opłacono on-line
128 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
129 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
130 Lewandowska Marzena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
131 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
132 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
133 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
134 Kitowski Jaś starogard gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
135 Wnuk Jakub Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Wnuki TriaTrenują opłacono on-line
136 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
137 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line
138 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
139 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
140 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
141 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
142 Bożykowski Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr opłacono on-line
143 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew opłacono on-line
144 Kłopotowski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
145 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
146 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
147 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
148 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
149 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
150 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
151 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
152 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
153 Tyburska Aniela Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
154 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
155 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
156 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
157 Petrykowski Grzegorz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
158 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
159 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
160 Szczygielski Robert Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
161 Brokos Stanisław Malbork Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
162 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
163 Kopij Maciej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum KS VICTORIA SZTUM opłacono on-line
164 Klin Anna Skórcz Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
165 Piotrowska Elwira Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
166 Piotrowski Lech Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
167 Szostek Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
168 Przysowa Ewelina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
169 Szarafinski Krzesimir Gdansk Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
170 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
171 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO opłacono on-line
172 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny - 9,2 km druzyna pierscienia opłacono on-line
173 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
174 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
175 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 opłacono on-line
176 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
177 Godlewski Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
178 Malinowski Tadeusz Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
179 Miętkowska Franciszka Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
180 Stefańska Helena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
181 Jażwińska Czesława Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
182 Olszewski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
183 Kołpak Irena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
184 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum ZANTYR LKS opłacono on-line
185 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
186 Zembrzuski Andrzej Zembrzuski Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
187 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
188 Berk Tomasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
189 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
190 Treć Leon Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
191 Najda Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
192 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
193 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
194 FILA ANTONI SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
195 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
196 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line
197 Rygielska Antonia Sztumskie Pole Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
198 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
199 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
200 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line


Wyświetleń: 17644

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ