Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BKKSE
1 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km #BKKSE opłacono on-line
Active Malbork/Biegowa Rodzinla
2 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny - 9,2 km Active Malbork/Biegowa Rodzinla opłacono on-line
Amatar
3 Sanko Alex Minsk Bieg główny - 9,2 km Amatar
4 Sanko Sviatlana Minsk Bieg główny - 9,2 km Amatar
Arkadiusz Gardzielewski Running Team
5 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line
Beztlenowi Malbork
6 Berk Tomasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
Biegający Tczew
7 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
8 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
9 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
10 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
CMFT Tczew
11 Jagodda Adam Tczew Bieg główny - 9,2 km CMFT Tczew
Cyklo Kwidzyn
12 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
13 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
14 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
16 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
DRUŻYNA PIERŚCIENIA
17 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny - 9,2 km DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono on-line
Drużyna Pierścienia
18 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
Drużyna Pierścienia
19 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
20 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
E 70
21 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking - 4,6 km E 70 opłacono on-line
ECM El Hurt Elbląg
22 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
EKK Elbląg
23 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
ELITE TEAM
24 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking - 4,6 km ELITE TEAM opłacono on-line
ETT-Elbląg Triathlon Team
25 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
Filippides
26 Derengowska Paulina Starogard Gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km Filippides opłacono on-line
GK Gryf Tczew
27 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew opłacono on-line
GRUPA MALBORK
28 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny - 9,2 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
Gmina Gardeja Biega
29 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
30 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
Gmina Gardeja Biega
31 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
32 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega
Godlewski Runners
33 Jankowski Mateusz Nowy Staw Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
34 Godlewski Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners opłacono on-line
JAC KO
35 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO opłacono on-line
K K B STAROGARD GDAŃSKI
36 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km K K B STAROGARD GDAŃSKI
KKL,,RODŁO" KWIDZYN
37 TSEPURDEY WŁADEK Kwidzyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
38 URBAŃSKI JAKUB Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
39 WESOŁOWSKI MIŁOSZ Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
40 KATARZYNA TSEPURDEY Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
41 NINA TSEPURDEY Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
42 ZAKRZEWSKA AMELIA Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
43 FREJ MILENA KWIDZYN Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km KKL,,RODŁO" KWIDZYN opłacono
KS SOKÓŁ ZBLEWO
44 Fierka Adam Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
KS Sokół Zblewo
45 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
46 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
47 Klin Anna Skórcz Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
KS VICTORIA SZTUM
48 Kopij Maciej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum KS VICTORIA SZTUM opłacono on-line
Kujawscy Runners
49 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Kujawscy Runners opłacono on-line
Kwidzyn Biega
50 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
51 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
52 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
53 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
54 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
55 Szostek Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
56 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
LKS ZANTYR SZTUM
57 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
58 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
59 Piotrowski Lech Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
LKS Zantyr
60 Bożykowski Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
61 Giembicki Jan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
62 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
63 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
64 Grabowski Jacek Sztum Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
65 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
66 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
67 Cebula Bogdan Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
68 Treć Leon Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
69 Dobrenko Mieczysław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
70 Niemyjska Beata Starocin Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
71 Kucharczyk Sambor Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
72 Wojtaś Mateusz Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
73 Sokalska Weronika Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
74 Wiśniewska Kinga Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
75 Korda Oliwia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
76 Ścisłowski Daniel Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
77 Tabor Leszek Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
78 Grabowska Bożena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
79 Malinowska Grażyna Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
80 Podolski Mirosław Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
81 Sadowski Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
82 Pepliński Grzegorz Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum
83 Kłopotowski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
84 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
85 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
86 Malinowski Tadeusz Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
87 Miętkowska Franciszka Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
88 Stefańska Helena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
89 Jażwińska Czesława Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
90 Kołpak Irena Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
91 Rygielska Antonia Sztumskie Pole Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
92 Tryba Zdzisław Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
93 Mazerska Maria Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
94 DEMSKA HALINA SZTUM Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
95 Łukomski Andrzej Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
96 duda tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
97 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
98 Olszewski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
99 Słojewski Arkadiusz Nowy Dwor Gdanski Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
Lacroix Electronics Team
100 Bielicki Wojciech Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Lacroix Electronics Team opłacono on-line
Leier Polska
101 Woron Aleksandra Malbork Bieg główny - 9,2 km Leier Polska opłacono on-line
MORS BRODNICA
102 Rosiński Marek Brodnica Bieg główny - 9,2 km MORS BRODNICA opłacono on-line
Malbork Biega
103 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Malbork Biega
Maratonka
104 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking - 4,6 km Maratonka opłacono on-line
Morsik Weteran Gdynia
105 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking - 4,6 km Morsik Weteran Gdynia opłacono on-line
Morsy Malbork
106 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny - 9,2 km Morsy Malbork opłacono on-line
Morsy z Grudziądza
107 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
NYBORG-MAWENT
108 Suski Karol Malbork Bieg główny - 9,2 km NYBORG-MAWENT
Niebiescy przy SORW Malbork
109 Banasik- Zarańska Róża Sztum Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Niebiescy przy SORW Malbork
Nordic Walking Pasłęk
110 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
111 Śliwka Wiesław Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
112 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
113 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
114 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
115 Brzozowska Renata Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
116 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
OSP POGRODZIE
117 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny - 9,2 km OSP POGRODZIE
PSP Elbląg
118 Siółkowski Wiesław Elbląg Bieg główny - 9,2 km PSP Elbląg
Packman TEAM
119 Sowiński Patryk Tczew Bieg główny - 9,2 km Packman TEAM opłacono on-line
Rakowiec / Kwidzyn
120 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Rakowiec / Kwidzyn opłacono on-line
RulińskiRunningTeam
121 Szymański Sebastian Szprudowo Bieg główny - 9,2 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
SKL FILIPPIDES
122 Spręga Aurelia Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
123 skibiński dawid starogard gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
124 Wojtaś Jakub Pinczyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
125 Kitowski Jaś starogard gdański Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
126 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
SKL Filippides
127 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides opłacono on-line
SKL Filippides/BBL Starogard Gd.
128 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
SP 8
129 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 opłacono on-line
SP 8 Grudziądz
130 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
SPRINT S.A.
131 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. opłacono on-line
SZKOŁA NR.8
132 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SZKOŁA NR.8 opłacono on-line
Skl Filippides Starogard Gdański
133 Engler Zuzanna Kokoszkowy Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Skl Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
Spartanie Dzieciom
134 Zych Dawid Elbląg Bieg główny - 9,2 km Spartanie Dzieciom
Start Team Wąbrzeźno
135 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
Sztum Biega
136 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztum Biega opłacono on-line
Sztumskie Smoki
137 Wawrzyńczak Błażej Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztumskie Smoki opłacono on-line
Sztumskie Smoki
138 Ewertowska Julia Sztum Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km Sztumskie Smoki
TKE
139 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km TKE opłacono on-line
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
140 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
141 Daniel Kacper Karpiny Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
Team MX Skórcz
142 Legaszewski Roman Skórcz Bieg główny - 9,2 km Team MX Skórcz opłacono on-line
Traktor team gm kwidzyn
143 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
UKS BUK STOBNO
144 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny - 9,2 km UKS BUK STOBNO opłacono on-line
Waniewski Coaching
145 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg główny - 9,2 km Waniewski Coaching opłacono on-line
Wataha
146 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
147 Posim Bogumiła Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
148 Posim Dariusz Dubiel Nordic Walking - 4,6 km Wataha opłacono on-line
Wnuki TriaTrenują
149 Wnuk Jakub Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Wnuki TriaTrenują opłacono on-line
ZANTYR LKS
150 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum ZANTYR LKS opłacono on-line
ZUT Milewski
151 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic Walking - 4,6 km ZUT Milewski opłacono on-line
152 Skrajda Szymon Pawlice Bieg główny - 9,2 km ZUT Milewski opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
153 Brodzińska Anna Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
154 Brodzińska Ania Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum
155 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
156 Machnikowski Adrian Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
157 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
158 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
159 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
160 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
161 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
162 Sałek Wioleta Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
163 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km
164 Staszewski Cezary Barcice Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
165 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
166 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
167 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
168 Jagielska Agnieszka Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
169 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
170 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
171 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
172 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
173 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
174 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
175 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
176 Szczerbińska Maria Malbork Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km opłacono on-line
177 Knitter Monika Sztumska Wieś Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
178 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
179 Duda Seweryn Duda Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
180 Dmitrzak Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
181 Karwowski Szymon Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
182 Szot Dawid Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
183 Hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
184 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
185 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
186 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
187 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
188 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
189 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
190 Piróg Arkadiusz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
191 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
192 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
193 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
194 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
195 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
196 Lewandowska Marzena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
197 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
198 Sadowska Aneta sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum
199 kotowski dariusz olszyny Bieg główny - 9,2 km
200 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
201 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
202 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
203 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
204 Tyburska Aniela Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
205 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
206 Petrykowski Grzegorz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
207 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
208 Szczygielski Robert Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
209 Brokos Stanisław Malbork Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
210 Piotrowska Elwira Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
211 Przysowa Ewelina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
212 Szarafinski Krzesimir Gdansk Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
213 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
214 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km
215 Zembrzuski Andrzej Zembrzuski Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
216 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
217 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
218 Najda Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
219 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
220 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
221 FILA ANTONI SZTUM Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
222 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
223 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
224 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
225 Piotrowska Agata Wielgłowy Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
226 Pomykała Mariusz Pomykała Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
227 Rudnicki Krystian Rudnicki Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
228 Suszek Krzysztof Gdańsk Bieg główny - 9,2 km
229 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
230 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
231 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking - 4,6 km opłacono on-line
232 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
233 Zdziennicki Paweł Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
234 Bianga Michał Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
235 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
druzyna pierscienia
236 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny - 9,2 km druzyna pierscienia opłacono on-line
mks truso elblag
237 Tubiak Kacper Elbląg Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
238 Bąk Kacper Elbląg Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
239 Van Ieperen Alex Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
240 Lewalski Kacper Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
241 Rudawski Dominik Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
242 Kalinowska Emilia Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
243 Radzikowska Patrycja Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
244 Stefanowicz Inez Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
245 Dalidowicz Maja Elbląg Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km mks truso elblag opłacono
niezrzeszony
246 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony opłacono on-line


Wyświetleń: 16183

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ