Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wysocki Tomasz Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
2 Browarczyk Oliwia Malbork Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
3 Mazur Jerzy Bałoszyce Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
4 Szewczyk Adam Malbork Bieg główny - 9,2 km BBKTS opłacono on-line
5 Różalski Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
6 Ludwik Andrzej Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
7 Trykosko Agnieszka Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
8 Czapp Iwona Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
9 Gilewicz Katarzyna Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
10 Czaja Wiesław Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
11 Bochon Agata Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
12 Rosa Jerzy Frombork Nordic Walking - 4,6 km
13 Matlewska Marzena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
14 Różalska Aleksandra Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
15 Bartczak Magda Toruń Bieg główny - 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
16 Rutka Karol Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
17 duda tomasz sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
18 Karwowski Szymon Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
19 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
20 Krzemińska Edyta SZTUM Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
21 Wieliczko Jolanta Sztum Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
22 Czarnecki Piotr Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
23 Zdziennicki Paweł Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
24 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
25 Spręga Aurelia Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
26 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
27 Sowiński Patryk Tczew Bieg główny - 9,2 km MKS Sambor Tczew/ 22 Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku opłacono on-line
28 Słojewski Arkadiusz Nowy Dwór Gdański Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Żuławy opłacono on-line
29 Niemyjska Beata Starocin Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
30 Szot Andrzej Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
31 Iwasiuk Krzysztof Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
32 Gmerek Piotr Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
33 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
34 Cepurdej Władysław Kwidzyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km opłacono on-line
35 Cepurdej Nina Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UKS Azymut 45 Gdynia opłacono on-line
36 Cepurdej Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km UKS Azymut 45 Gdynia opłacono on-line
37 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
38 Chojnacka Magdalena Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
39 Chojnacki Piotr Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
40 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic Walking - 4,6 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
41 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
42 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
43 Derengowski Andrzej Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km Starogard Gdański opłacono on-line
44 Maksymiuk Marta Maksymiuk Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT- Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
45 Śmigowska Nadia Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
46 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum VALDANO opłacono on-line
47 Kwiatkowski Nikodem Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
48 Kozakiewicz Roksana Sztum Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
49 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Kujawscy Runners opłacono on-line
50 błaszczak dominik Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
51 Śliwka Wiesław Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
52 Dziedzic Andrzej Grabówko Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
53 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
54 Piotrowska Elwira Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
55 Piotrowski Lech Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
56 Kopek Ireneusz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
57 Dyas krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg opłacono on-line
58 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
59 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
60 Kurek Wojciech Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
61 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
62 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
63 Waśniewski Edward Pelplin Bieg główny - 9,2 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
64 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Biegnę dla Marysi opłacono on-line
65 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
66 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
67 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
68 Brodzińska Anna Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
69 Piróg Arkadiusz Sztum Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
70 Szymkowiak Paweł Malbork Bieg główny - 9,2 km GODLEWSKI RUNNERS opłacono on-line
71 Pomykała Mariusz Pomykała Malbork Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
72 Mazerska Maria Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
73 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
74 Kłopotowski Ryszard Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
75 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny - 9,2 km Ruliński Running Team opłacono on-line
76 Wnuk Karolina Zajezierze Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Wnuki Triatrenują opłacono on-line
77 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg główny - 9,2 km Waniewski Coaching opłacono on-line
78 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
79 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic Walking - 4,6 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
80 Podhorodecki Arkadiusz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team. opłacono on-line
81 Ziemińska Magdalena Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
82 JAKUBCZYK Dariusz Malbork Bieg główny - 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono on-line
83 Malinowska Grażyna Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
84 Malinowska Monika Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
85 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
86 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km opłacono on-line
87 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Rakowiec / Kwidzyn opłacono on-line
88 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
89 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. opłacono on-line
90 Pepliński Grzegorz Sztum Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
91 Wojtaś Jakub Pinczyn Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
92 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
93 Jaźwińska Czesława Sztum Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 Stefańska Helena Czernin Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
95 Lizak Włodzimierz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
96 Cybulski Karol Malbork Bieg główny - 9,2 km Nyborg-Mawent opłacono on-line
97 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
98 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg główny - 9,2 km NYBORG-MAWENT opłacono on-line
99 Wojciechowski Łukasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km WYMIATACZE opłacono on-line
100 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line


Wyświetleń: 8719

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ