Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 8 km | Feniks Legnica | S | |
2 | Madej Marek | Lubin | Polska | 8 km | Madej Zbój | XL | |
3 | Pietrucha Agnieszka Pietrucha | Legnica | Polska | 8 km | Biegam Pomagam Legnica | M | |
4 | Sekuła Paweł | Lubin | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN / BKMM | ||
5 | Wajs Konrad | Legnica | Polska | 8 km | L | ||
6 | Grolewski Karol | Księginice | Polska | 8 km | Iskra Księginice | ||
7 | Mazur Katarzyna | Krosno Odrzańskie | Polska | 8 km | UMLAUT | ||
8 | Rogowski Tomasz | Krosno Odrzańskie | Polska | 8 km | UMLAUT | ||
9 | Kaczanowski Marcin | Lubin | Polska | 8 km | MTS | ||
10 | Dziurman Mariusz | Lubin | Polska | 8 km | |||
11 | Niwisiewicz Tomasz | Lubin | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | L | |
12 | Żołędziewska Kamila | Lubin | Polska | 8 km | S | ||
13 | Ziętal Monika | Lubin | Polska | 8 km | S | ||
14 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 8 km | JANOSPORT TEAM LEGNICA | ||
15 | Majdan Stanisław | Lubin | Polska | 8 km | M | ||
16 | Kuratewicz Katarzyna | Miłkowice | Polska | 8 km | Przebiegli Miłkowice | M | |
17 | Grolewska Agnieszka | Księginice | Polska | 8 km | Iskra Księginice | ||
18 | JARKOWSKI KAMIL | LUBIN | Polska | 8 km | M | ||
19 | Kaczanowska Magdalena | Lubin | Polska | 8 km | LUBIN / LEGNICA GRUPA GŁUCHYCH | S | |
20 | Wuschke Andrzej | Lubin | Polska | 8 km | |||
21 | Kałas Wojciech | Kunice | Polska | 8 km | GRUPA TECHNICZNA | S | |
22 | Kamińska Marietta | Polkowice | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | M | |
23 | Popielska Edyta | MiŁosna | Polska | 8 km | START SCINAWA | ||
24 | Gątkowski Mateusz | Lubin | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
25 | Ziemnik Wojciech | Przemków | Polska | 8 km | Wataha Przemków | M | |
26 | Woźniak Aneta | Lubin | Polska | 8 km | S | ||
27 | Kopeć Urszula | Lubin | Polska | 8 km | M | ||
28 | Czarnecka Michalina | Lubin | Polska | 8 km | XL | ||
29 | Leżyński Jarosław | Lubin | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | M | |
30 | Tęcza Krzysztof Tęcza | Polkowice | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | L | |
31 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | 8 km | KB LEW LEGNICA | M | |
32 | Chreściak Dorota | Proszków | Polska | 8 km | |||
33 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 8 km | RUNATTACK | M | |
34 | Szymański Saturnin | Głogów | Polska | 8 km | |||
35 | Karwatka Andrzej | GŁOGÓW | Polska | 8 km | PeBeKa Lubin | L | |
36 | Zawadzki Dariusz Zawadzki | Lubin | Polska | 8 km | L | ||
37 | Bezkorowajny Pawel Bezkorowajny | Legnica | Polska | 8 km | Wolkswagen Motor Polska | M | |
38 | Nowak Anna | Lubin | Polska | 8 km | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | ||
39 | Piskorz Daria | Polkowice | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
40 | Karpiak Daniel | Głogów | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
41 | Wyszyńska Dorota Wyszyńska | Lubin | Polska | 8 km | L | ||
42 | Krzak Krzysztof | Legnica | Polska | 8 km | |||
43 | Krzywicki Piotr | Legnica | Polska | 8 km | L | ||
44 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 8 km | L | ||
45 | Piasecki Radosław | GŁOGÓW | Polska | 8 km | ISLANDERS | ||
46 | Mech Grzegorz | Lubin | Polska | 8 km | Pobiegani | ||
47 | Hucał Artur | Lubin | Polska | 8 km | |||
48 | Święcicka Ewelina | Nowa Sól | Polska | 8 km | S | ||
49 | Ślusarz Mateusz Ślusarz | Prochowice | Polska | 8 km | KB KROKUS KWIATKOWICE | M | |
50 | Gościewicz Sara | Przemków | Polska | 8 km | ABY DO METY PRZEMKÓW | S | |
51 | Kawka Dawid | Ręszów | Polska | 8 km | GruBiKo | ||
52 | Grzegorzewski Krzysztof | Lubin | Polska | 8 km | RMF4RT Gladiators | L | |
53 | Skiba Krzysztof | Legnica | Polska | 8 km | mSport Team | ||
54 | Rodak Agnieszka | Głogów | Polska | 8 km | RMF4RT Gladiators | M | |
55 | Juszczak Maciej | Polkowice | Polska | 8 km | |||
56 | Hołówka Tomasz | Złotoryja | Polska | 8 km | OLAWS Złotoryja | ||
57 | Zuber Ireneusz | Lubin | Polska | 8 km | M | ||
58 | Kamiński Michał Kamiński | Lubin | Polska | 8 km | |||
59 | Rudyk Bartosz | Chełmek Wołowski | Polska | 8 km | |||
60 | Drzewiecki Kamil | Zlotoryja | Polska | 8 km | L | ||
61 | Glapski Krzysztof | Chocianów | Polska | 8 km | Ratownicy Polkowice-Sieroszowice | L | |
62 | Sarama Arkadiusz | Lubin | Polska | 8 km | Biegowa Kasta Miedziowego Miasta | L | |
63 | Kryś Bartosz | Lubin | Polska | 8 km | ZH_RUN | ||
64 | Żak Krzysztof | Iwiny | Polska | 8 km | |||
65 | Rudyk Wojciech | Olszany | Polska | 8 km | |||
66 | Kasprzak Rafał | Bytom Odrzański | Polska | 8 km | Ślężak Team | L | |
67 | Gołębiowski Arkadiusz | Rachów | Polska | 8 km | S | ||
68 | Bardziński Rafał | Legnica | Polska | 8 km | JanoSport Team Legnica | ||
69 | Suszko Sylwia | Lubin | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
70 | Olechnowski Robert | Składowice | Polska | 8 km | L | ||
71 | Olechnowska Anna | Lubin | Polska | 8 km | M | ||
72 | Suhak Marcin | Jawor | Polska | 8 km | Dr. Schneider Automotive Polska | ||
73 | Kaliszczak Dawid Kaliszczak | Jawor | Polska | 8 km | Przebiegli | ||
74 | Kozłowski Paweł | Lubin | Polska | 8 km | Pink Wolves | ||
75 | Komaniecki Artur | Lubin | Polska | 8 km | Koman | ||
76 | Pawlus Justyna | Bolesławiec | Polska | 8 km | |||
77 | Kolasińska Marta | Złotoryja | Polska | 8 km | |||
78 | Borowiec Dariusz | POLKOWICE | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
79 | Olechnowski Paweł | Legnica | Polska | 8 km | |||
80 | Kubero Honorata | Lubin | Polska | 8 km | Pink Wolves | ||
81 | Komaniecka Elzbieta | Lubin | Polska | 8 km | Koman | ||
82 | Krzewiński Marek | Ogrodzisko | Polska | 8 km | Ogrodzisko | L | |
83 | Błażejczak Rafał | Wrocław | Polska | 8 km | |||
84 | Hołyszewski Damian | Proboszczów | Polska | 8 km | M | ||
85 | Malski Piotr | Lubin | Polska | 8 km | GRUBIKO ILO LUBIN | ||
86 | Rycąbel Dawid | Proboszczów | Polska | 8 km | OLAWS Złotoryja | M | |
87 | Barszczewski Rafal | Radwanice | Polska | 8 km | M | ||
88 | Jarosz Rafał | Lubin | Polska | 8 km | |||
89 | Kiełt Ewelina | Prochowice | Polska | 8 km | KB Krokus Kwiatkowice | ||
90 | Hucał Tomasz | Lubin | Polska | 8 km | |||
91 | CUKROWSKI ANDRZEJ | Złotoryja | Polska | 8 km | 59-500 ZŁOTORYJA | ||
92 | Mirecki Wojciech | Nowa wies grodziska | Polska | 8 km | BIEGUSY CZAPLE | ||
93 | Klasowski Przemek | Głogów | Polska | 8 km | |||
94 | Klasowska Agnieszka | Głogów | Polska | 8 km | |||
95 | Nocuń Krzysiek | Lubin | Polska | 8 km | |||
96 | Stolarczuk Piotr | Chocianów | Polska | 8 km | Dołowi PeBeKa Lubin | ||
97 | Ławicki Marcin | Lubin | Polska | 8 km | MKS Polkowice | L | |
98 | Puchalska-Skrzypek Karolina | Szklary Górne | Polska | 8 km | |||
99 | Jaślar Anna | Polkowice | Polska | 8 km | GruBiKo | ||
100 | Jaślar Szymon | Polkowice | Polska | 8 km | GRUBIKO ILO LUBIN | M |
Wyświetleń: 8354