Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Madej Mateusz | Lubin | Polska | 8 km | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | M | |
2 | Gmur Maciek | Polkowice | Polska | 8 km | M | ||
3 | Kopyściański Aleksander | Legnica | Polska | 8 km | |||
4 | Pachnik Wojciech | Lubków | Polska | 8 km | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | M | |
5 | Mech Marta | Lubin | Polska | 8 km | Pobiegani | ||
6 | Kołodziej Aleksy | Złotoryja | Polska | 8 km | Olaws Zlotoryja | ||
7 | ŁUKASIK JOANNA | RAKOWICE WIELKIE | Polska | 8 km | MLKS ,,RAKOWICE" | S | |
8 | Markowski Tomasz | Wrocław | Polska | 8 km | NEGOTTI | M | |
9 | Krawczak Karolina | Głogów | Polska | 8 km | Biegam Bo Lubię Głogów | S | |
10 | Żukiewicz Piotr | Lubin | Polska | 8 km | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | ||
11 | Dobrowolska Małgorzata | Lubin | Polska | 8 km | Biegowa Kasta Miedziowego Miasta | ||
12 | Trawińska Agata | Głogów | Polska | 8 km | E-Towers FAMABA | ||
13 | Kubiak Jerzy | Głogów | Polska | 8 km | E-Towers FAMABA | ||
14 | Pisek Mateusz | Lubin | Polska | 8 km | GRUBIKO ILO LUBIN | ||
15 | Jaślar Szymon | Polkowice | Polska | 8 km | GRUBIKO ILO LUBIN | M | |
16 | Jaślar Anna | Polkowice | Polska | 8 km | GruBiKo | ||
17 | Puchalska-Skrzypek Karolina | Szklary Górne | Polska | 8 km | |||
18 | Ławicki Marcin | Lubin | Polska | 8 km | MKS Polkowice | L | |
19 | Stolarczuk Piotr | Chocianów | Polska | 8 km | Dołowi PeBeKa Lubin | ||
20 | Nocuń Krzysiek | Lubin | Polska | 8 km | |||
21 | Klasowska Agnieszka | Głogów | Polska | 8 km | |||
22 | Klasowski Przemek | Głogów | Polska | 8 km | |||
23 | Mirecki Wojciech | Nowa wies grodziska | Polska | 8 km | BIEGUSY CZAPLE | ||
24 | CUKROWSKI ANDRZEJ | Złotoryja | Polska | 8 km | 59-500 ZŁOTORYJA | ||
25 | Hucał Tomasz | Lubin | Polska | 8 km | |||
26 | Kiełt Ewelina | Prochowice | Polska | 8 km | KB Krokus Kwiatkowice | ||
27 | Jarosz Rafał | Lubin | Polska | 8 km | |||
28 | Barszczewski Rafal | Radwanice | Polska | 8 km | M | ||
29 | Rycąbel Dawid | Proboszczów | Polska | 8 km | OLAWS Złotoryja | M | |
30 | Malski Piotr | Lubin | Polska | 8 km | GRUBIKO ILO LUBIN | ||
31 | Hołyszewski Damian | Proboszczów | Polska | 8 km | M | ||
32 | Błażejczak Rafał | Wrocław | Polska | 8 km | |||
33 | Krzewiński Marek | Ogrodzisko | Polska | 8 km | Ogrodzisko | L | |
34 | Komaniecka Elzbieta | Lubin | Polska | 8 km | Koman | ||
35 | Kubero Honorata | Lubin | Polska | 8 km | Pink Wolves | ||
36 | Olechnowski Paweł | Legnica | Polska | 8 km | |||
37 | Borowiec Dariusz | POLKOWICE | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
38 | Kolasińska Marta | Złotoryja | Polska | 8 km | |||
39 | Pawlus Justyna | Bolesławiec | Polska | 8 km | |||
40 | Komaniecki Artur | Lubin | Polska | 8 km | Koman | ||
41 | Kozłowski Paweł | Lubin | Polska | 8 km | Pink Wolves | ||
42 | Kaliszczak Dawid Kaliszczak | Jawor | Polska | 8 km | Przebiegli | ||
43 | Suhak Marcin | Jawor | Polska | 8 km | Dr. Schneider Automotive Polska | ||
44 | Olechnowska Anna | Lubin | Polska | 8 km | M | ||
45 | Olechnowski Robert | Składowice | Polska | 8 km | L | ||
46 | Suszko Sylwia | Lubin | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
47 | Bardziński Rafał | Legnica | Polska | 8 km | JanoSport Team Legnica | ||
48 | Gołębiowski Arkadiusz | Rachów | Polska | 8 km | S | ||
49 | Kasprzak Rafał | Bytom Odrzański | Polska | 8 km | Ślężak Team | L | |
50 | Rudyk Wojciech | Olszany | Polska | 8 km | |||
51 | Żak Krzysztof | Iwiny | Polska | 8 km | |||
52 | Kryś Bartosz | Lubin | Polska | 8 km | ZH_RUN | ||
53 | Sarama Arkadiusz | Lubin | Polska | 8 km | Biegowa Kasta Miedziowego Miasta | L | |
54 | Glapski Krzysztof | Chocianów | Polska | 8 km | Ratownicy Polkowice-Sieroszowice | L | |
55 | Drzewiecki Kamil | Zlotoryja | Polska | 8 km | L | ||
56 | Rudyk Bartosz | Chełmek Wołowski | Polska | 8 km | |||
57 | Kamiński Michał Kamiński | Lubin | Polska | 8 km | |||
58 | Zuber Ireneusz | Lubin | Polska | 8 km | M | ||
59 | Hołówka Tomasz | Złotoryja | Polska | 8 km | OLAWS Złotoryja | ||
60 | Juszczak Maciej | Polkowice | Polska | 8 km | |||
61 | Rodak Agnieszka | Głogów | Polska | 8 km | RMF4RT Gladiators | M | |
62 | Skiba Krzysztof | Legnica | Polska | 8 km | mSport Team | ||
63 | Grzegorzewski Krzysztof | Lubin | Polska | 8 km | RMF4RT Gladiators | L | |
64 | Kawka Dawid | Ręszów | Polska | 8 km | GruBiKo | ||
65 | Gościewicz Sara | Przemków | Polska | 8 km | ABY DO METY PRZEMKÓW | S | |
66 | Ślusarz Mateusz Ślusarz | Prochowice | Polska | 8 km | KB KROKUS KWIATKOWICE | M | |
67 | Święcicka Ewelina | Nowa Sól | Polska | 8 km | S | ||
68 | Hucał Artur | Lubin | Polska | 8 km | |||
69 | Mech Grzegorz | Lubin | Polska | 8 km | Pobiegani | ||
70 | Piasecki Radosław | GŁOGÓW | Polska | 8 km | ISLANDERS | ||
71 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 8 km | L | ||
72 | Krzywicki Piotr | Legnica | Polska | 8 km | L | ||
73 | Krzak Krzysztof | Legnica | Polska | 8 km | |||
74 | Wyszyńska Dorota Wyszyńska | Lubin | Polska | 8 km | L | ||
75 | Karpiak Daniel | Głogów | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
76 | Piskorz Daria | Polkowice | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
77 | Nowak Anna | Lubin | Polska | 8 km | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | ||
78 | Bezkorowajny Pawel Bezkorowajny | Legnica | Polska | 8 km | Wolkswagen Motor Polska | M | |
79 | Zawadzki Dariusz Zawadzki | Lubin | Polska | 8 km | L | ||
80 | Karwatka Andrzej | GŁOGÓW | Polska | 8 km | PeBeKa Lubin | L | |
81 | Szymański Saturnin | Głogów | Polska | 8 km | |||
82 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 8 km | RUNATTACK | M | |
83 | Chreściak Dorota | Proszków | Polska | 8 km | |||
84 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | 8 km | KB LEW LEGNICA | M | |
85 | Tęcza Krzysztof Tęcza | Polkowice | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | L | |
86 | Leżyński Jarosław | Lubin | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | M | |
87 | Czarnecka Michalina | Lubin | Polska | 8 km | XL | ||
88 | Kopeć Urszula | Lubin | Polska | 8 km | M | ||
89 | Woźniak Aneta | Lubin | Polska | 8 km | S | ||
90 | Ziemnik Wojciech | Przemków | Polska | 8 km | Wataha Przemków | M | |
91 | Gątkowski Mateusz | Lubin | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | ||
92 | Popielska Edyta | MiŁosna | Polska | 8 km | START SCINAWA | ||
93 | Kamińska Marietta | Polkowice | Polska | 8 km | KGHM ZG RUN | M | |
94 | Kałas Wojciech | Kunice | Polska | 8 km | GRUPA TECHNICZNA | S | |
95 | Wuschke Andrzej | Lubin | Polska | 8 km | |||
96 | Kaczanowska Magdalena | Lubin | Polska | 8 km | LUBIN / LEGNICA GRUPA GŁUCHYCH | S | |
97 | JARKOWSKI KAMIL | LUBIN | Polska | 8 km | M | ||
98 | Grolewska Agnieszka | Księginice | Polska | 8 km | Iskra Księginice | ||
99 | Kuratewicz Katarzyna | Miłkowice | Polska | 8 km | Przebiegli Miłkowice | M | |
100 | Majdan Stanisław | Lubin | Polska | 8 km | M |
Wyświetleń: 8357