5km Bieg - I etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - I etap
2 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - I etap
3 Dziewiatowska Joanna Tuchom 5km Bieg - I etap Kujawscy runners
4 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - I etap GK Malbork opłacono
5 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching
6 NADOLNA ALICJA MALBORK 5km Bieg - I etap KIJOWY FOLK
7 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - I etap
8 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
9 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
10 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
11 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - I etap opłacono
12 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
13 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono
14 Sarnowski Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
15 Redlin Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK
16 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - I etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork opłacono
17 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
18 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - I etap
19 Babciak Jakub Nowy Staw 5km Bieg - I etap
20 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
21 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
22 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
23 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
24 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
25 Walendziak Jan Gościszewo 5km Bieg - I etap SP 1 Malbork opłacono
26 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg - I etap Kujawscy S7 Runners opłacono
27 Słowik Janusz Miłoradz 5km Bieg - I etap opłacono
28 Guliman Gabriel Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS opłacono
29 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - I etap Nowy staw biega /Golden team opłacono
30 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - I etap 22 blt
31 Motylewski Radosław MALBORK 5km Bieg - I etap opłacono
32 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Team Salceson opłacono
33 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Kurzętnik Biega opłacono
34 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew opłacono
35 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
36 Danielewska Magdalena Stary Targ 5km Bieg - I etap opłacono
37 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
38 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam opłacono
39 Steinka Mateusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
40 Szewczyk Ludmiła Malbork 5km Bieg - I etap Drużyna pierścienia opłacono
41 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
42 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
43 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
44 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo opłacono
45 Dębicki Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap
46 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - I etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
47 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Grupa Malbork opłacono
48 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
49 Justa Beata Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
50 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - I etap GOLDEN TEAM opłacono
51 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - I etap Godlewski Runners opłacono
52 Jaskot Marek Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS ENVIRO opłacono
53 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - I etap Active Malbork opłacono
54 Mróz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
55 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
56 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - I etap opłacono
57 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
58 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - I etap LOTOS Running Team opłacono
59 Barański Daniel Obory 5km Bieg - I etap opłacono
60 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - I etap #BKKSE opłacono
61 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - I etap opłacono
62 Zielińska Małgorzata Elbląg 5km Bieg - I etap
63 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
64 Karlak Marlena Stare Pole 5km Bieg - I etap
65 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - I etap Bażant NW Elbląg opłacono
66 Wajerski Dawid Tczew 5km Bieg - I etap run-log.com
67 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - I etap opłacono
68 Tyburska Aniela Sztum 5km Bieg - I etap opłacono
69 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
70 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - I etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
71 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
72 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
73 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
74 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - I etap opłacono
75 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
76 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching opłacono
77 Ziniewicz Leon Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching opłacono
78 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - I etap opłacono
79 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - I etap Kwidzyn Biega opłacono
80 Hołub Tomasz Malbork 5km Bieg - I etap Mrożonki Malbork opłacono
81 Włodarczyk Paulina Malbork 5km Bieg - I etap Mrożonki Malbork opłacono
82 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 5km Bieg - I etap opłacono
83 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - I etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
84 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - I etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
85 Matysiak Ewa Gdańsk 5km Bieg - I etap SRS Szansa-Start Gdańsk
86 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - I etap opłacono
87 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 5km Bieg - I etap PSP 6 Starogard Gdański opłacono
88 Panek Aneta Gdynia 5km Bieg - I etap Step by Step Trójmiasto opłacono
89 Bakalarz Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
90 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg - I etap opłacono
91 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - I etap opłacono
92 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - I etap Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
93 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - I etap niezrzeszony opłacono
94 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - I etap opłacono
95 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - I etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
96 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - I etap opłacono
97 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - I etap opłacono
98 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - I etap opłacono
99 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
100 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Bieg - I etap Grupa Malbork


Wyświetleń: 13179

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ