Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zientkiewicz Aga Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team opłacono
2 Zientkiewicz Witold Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team opłacono
3 Zawadzki Kazimierz Błotnia 5km Bieg - 4 etapy Kazik w biegu limit osiągnięty
4 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Bieg - 4 etapy Leasing Polski Team limit osiągnięty
5 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
6 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
7 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
8 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
9 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
10 Grzonka Kamila Bytonia 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo opłacono
11 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - I etap Florian Chojnice opłacono
12 Tomczak Marcin Ciechanów 5km Nordic Walking - I Etap Koci Pazur
13 Tomczak Ewa Ciechanów 5km Nordic Walking - I Etap Koci Pazur
14 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
15 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 opłacono
16 Ołowski Kamil Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy DKS Powiśle/Dzierzgoń Team opłacono
17 Sikora Marcin Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy KRAM FC / DKS POWIŚLE opłacono
18 Seniuś Marcin Egiertowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
19 Bogusławska Katarzyna Elblag 5km Nordic Walking - I Etap ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono
20 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
21 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
22 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - I etap GOLDEN TEAM opłacono
23 Wiaderska Grażyna Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
24 Adamowski Andrzej Elbląg 5km Bieg - I etap
25 Szychowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
26 Olejarczyk Piotr Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
27 Szklarski Andrzej Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
28 Szklarska Alicja Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
29 Weredycka Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
30 Pepliński Marek Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Biegacze Wolności opłacono
31 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
32 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
33 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - I etap
34 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
35 Sowa Renata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
36 Sowa Sylwester Elbląg 5km Bieg - 4 etapy IKS ATAK ELBLĄG opłacono
37 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - I etap opłacono
38 Gibas Asia Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Bażant NW Elbląg opłacono
39 Filipiak Beata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Jet System Active Team opłacono
40 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - I etap Spartanie Dzieciom opłacono
41 Chudziński Andrzej Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy K S Elbląskie Włóczkije limit osiągnięty
42 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - I etap #BKKSE opłacono
43 Zielińska Małgorzata Elbląg 5km Bieg - I etap
44 Pękalska Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy opłacono
45 Łapinski leszek elbląg 5km Nordic Walking - 4 etapy Elbląskie Włóczykije opłacono
46 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
47 Czopek Jaroslaw EŁK 5km Nordic Walking - I Etap Maratonka opłacono
48 Rychcik Iza Frombork 5km Bieg - I etap OSP FROMBORK
49 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
50 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
51 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap Step by Step Trójmiasto opłacono
52 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
53 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Bieg - 4 etapy opłacono
54 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono
55 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
56 Kolassa Paulina Kolassa Gdańsk 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
57 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
58 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - I etap opłacono
59 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
60 Matysiak Ewa Gdańsk 5km Bieg - I etap SRS Szansa-Start Gdańsk
61 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
62 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5km Nordic Walking - I Etap ELITE TEAM opłacono
63 Küchler Małgorzata Gdynia 5km Bieg - 4 etapy JARBUD opłacono
64 Szpilman Janusz Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap
65 Panek Aneta Gdynia 5km Bieg - I etap Step by Step Trójmiasto opłacono
66 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap Elita Team
67 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy Step by Step Trójmiasto opłacono
68 Szpilman Kasia Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
69 Justa Beata Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
70 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - I etap tRUNsformacja Gniewu opłacono
71 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew opłacono
72 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - I etap opłacono
73 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - I etap opłacono
74 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
75 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - I etap opłacono
76 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg - I etap Kujawscy S7 Runners opłacono
77 Walendziak Jan Gościszewo 5km Bieg - I etap SP 1 Malbork opłacono
78 Mojek Radosław Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
79 Barska-Mojek Beata Grupa 5km Nordic Walking - 4 etapy Mojsonki opłacono
80 MOJEK Aleksandra Grupa 5km Bieg - 4 etapy Mojsonki opłacono
81 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 4 etapy limit osiągnięty
82 Węsiora Angelika Hopowo 5km Bieg - 4 etapy opłacono
83 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - I etap opłacono
84 Sokołowska Ewa Jasna 42 5km Nordic Walking - 4 etapy opłacono
85 Kordunowski Tomasz Jeleń 5km Bieg - 4 etapy OSP JELEŃ opłacono
86 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - I etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
87 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking - I Etap XV Koło PZERiI Dywity opłacono
88 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - I etap opłacono
89 Skorek Arkadiusz Kończewice 5km Bieg - 4 etapy MiłoRUN opłacono
90 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
91 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
92 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Team Salceson opłacono
93 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Kurzętnik Biega opłacono
94 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA 5km Nordic Walking - 4 etapy BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
95 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
96 Halik Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap opłacono
97 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - I etap ROCK70RUNNER opłacono
98 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - I etap Kwidzyn Biega opłacono
99 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy limit osiągnięty
100 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - I etap opłacono


Wyświetleń: 12981

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ