II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Jasińska Monika Malbork 5km Bieg - 2 etap AbsoFuckinLutely Team opłacono
102 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
103 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
104 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
105 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - 2 etap Bażant NW Elbląg opłacono
106 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - 2 etap opłacono
107 Welenc Marzena Mława 5km Nordic Walking - 2 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
108 Nowicki Michał Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap BluMarianTeam opłacono
109 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 2 etap BluMarianTeam opłacono
110 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - 2 etap New Village Team #Świry opłacono
111 Stankiewicz Dawid Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap Nowy Staw Biega opłacono
112 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap Nowy staw biega /Golden team opłacono
113 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap opłacono
114 Barański Daniel Obory 5km Bieg - 2 etap opłacono
115 Ścisłowski Rafał Parpary 5km Bieg - 2 etap opłacono
116 Ścisłowska Aleksandra Parpary 5km Bieg - 2 etap opłacono
117 Jankowski Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
118 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
119 Chojnicka Joanna Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
120 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
121 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
122 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
123 Brzozowska Renata Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap NW Pasłęk opłacono
124 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono
125 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km Nordic Walking - 2 etap Nord opłacono
126 Łopiński Aleksy Piła 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
127 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
128 Piotrowska Dominika Pinczyn 5km Bieg - 2 etap KS Sokół Zblewo opłacono
129 Trygalska Paulina Pinczyn 5km Bieg - 2 etap KS Sokół Zblewo opłacono
130 Różańska Helena Płońsk 5km Nordic Walking - 2 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
131 Pawlak Agnieszka Płońsk 5km Nordic Walking - 2 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
132 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - 2 etap opłacono
133 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 5km Bieg - 2 etap Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono
134 Białkowski Krzysztof Rozajny 5km Bieg - 2 etap Gmina Gardeja Biega opłacono
135 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
136 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
137 Łoszajć Justyna Sosnowiec 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
138 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
139 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
140 Sawicki Radek Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
141 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - 2 etap opłacono
142 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
143 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
144 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - 2 etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
145 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 5km Bieg - 2 etap PSP 6 Starogard Gdański opłacono
146 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
147 Chabowska-Pluta Katarzyna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
148 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - 2 etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
149 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
150 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
151 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
152 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
153 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
154 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
155 Grabowska Bożena Sztum 5km Nordic Walking - 2 etap LKS Zantyr Sztum opłacono
156 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
157 Tyburska Aniela Sztum 5km Bieg - 2 etap opłacono
158 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
159 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
160 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
161 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
162 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
163 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - 2 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
164 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - 2 etap Team Tapflo opłacono
165 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
166 Jereczek Maria Tczew 5km Nordic Walking - 2 etap Crosselite opłacono
167 Rozewicz Bogumila TCZEW 5km Nordic Walking - 2 etap BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
168 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
169 Kargól Dorota Tczew 5km Bieg - 2 etap Latif Team opłacono
170 Steinka Mateusz Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
171 Kruszyńska Barbara Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
172 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - 2 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
173 Mazur Renata Wrocław 5km Nordic Walking - 2 etap BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
174 Gleinert Magda Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
175 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono


Wyświetleń: 5373

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ