II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Piotrowska Dominika Pinczyn 5km Bieg - 2 etap KS Sokół Zblewo opłacono
102 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5km Bieg - 2 etap OSP POGRODZIE opłacono
103 Pluta Ewelina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
104 Markowska Halina Elbląg 5km Nordic Walking - 2 etap KS Elbląskie Włoczykije opłacono
105 Łoszajć Justyna Sosnowiec 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
106 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
107 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - 2 etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
108 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap Nowy staw biega /Golden team opłacono
109 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap drużyna szpiku opłacono
110 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG 5km Bieg - 2 etap ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono
111 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - 2 etap GK Malbork opłacono
112 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
113 Regliński Jakub Żukowo 5km Bieg - 2 etap opłacono
114 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - 2 etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork/22blt opłacono
115 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
116 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
117 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
118 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - 2 etap Biegający Tczew opłacono
119 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
120 Zawadzki Kazimierz Błotnia 5km Bieg - 2 etap Straszyn biega Pruszcz biega opłacono
121 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - 2 etap Waniewski Coaching opłacono
122 Komasara Piotr Malbork 5km Bieg - 2 etap JRG Malbork opłacono
123 Kuczewska Agnieszka Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
124 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono
125 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - 2 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono
126 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - 2 etap Active Malbork opłacono
127 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - 2 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
128 Trygalska Paulina Pinczyn 5km Bieg - 2 etap KS Sokół Zblewo opłacono
129 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - 2 etap Godlewski Runners opłacono
130 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
131 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
132 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - 2 etap opłacono
133 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
134 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
135 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
136 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
137 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - 2 etap I LO Malbork opłacono
138 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
139 BIELIŃSKI Krzysztof STAROGARD GD. 5km Bieg - 2 etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
140 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - 2 etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
141 Dziedzic Marcin malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
142 Dziedzic Aneta Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
143 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - 2 etap New Village Team #Świry opłacono
144 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
145 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - 2 etap ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
146 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - 2 etap ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
147 Warmińska Agnieszka Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
148 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - 2 etap opłacono
149 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
150 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg - 2 etap opłacono
151 Zielińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
152 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Bieg - 2 etap opłacono
153 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
154 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
155 Borkowska Justyna Sadlinki 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
156 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
157 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - 2 etap opłacono
158 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
159 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - 2 etap RUN SZEMBRUK opłacono
160 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - 2 etap opłacono
161 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
162 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
163 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap Kwidzyn Biega opłacono
164 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - 2 etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
165 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg - 2 etap opłacono
166 Panek Aneta Gdynia 5km Nordic Walking - 2 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
167 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
168 Kmiec Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono
169 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - 2 etap GK MALBORK opłacono
170 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - 2 etap Florian Chojnice opłacono
171 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - 2 etap opłacono
172 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - 2 etap Team Tapflo opłacono
173 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - 2 etap Spartanie Dzieciom opłacono
174 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - 2 etap opłacono
175 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - 2 etap opłacono


Wyświetleń: 6622

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ