II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
2 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etap FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
3 Wciseł Beata Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
4 Ormianin Halina Tczew 5km Nordic Walking - 4 etap Crosselite opłacono on-line
5 Jereczek Maria Tczew 5km Nordic Walking - 4 etap Crosselite opłacono on-line
6 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskie 5km Nordic Walking - 4 etap Crosselite opłacono on-line
7 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
8 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
9 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
10 Malinowska Monika Sztum 5km Nordic Walking - 4 etap LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
11 Chachulski Janusz Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap
12 Chachulska Teresa Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
13 Grabowska Bożena Sztum 5km Nordic Walking - 4 etap LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
14 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
15 Panek Aneta Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
16 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - 4 etap Team Tapflo opłacono on-line
17 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
18 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
19 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking - 4 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono on-line
20 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking - 4 etap K S Elbląskie Włóczkije opłacono on-line
21 Olejko Radosław Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
22 Zalewski Przemysław Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
23 wiśniewski maciej malbork 5km Nordic Walking - 4 etap WiśniaTeam opłacono on-line
24 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
25 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
26 Kopycińska Katarzynak Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
27 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
28 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
29 Rogulska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
30 Chojnicka Joanna Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
31 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
32 CHABOWSKA-PLUTA KATARZYNA STAROGARD GDAŃSKI 5km Nordic Walking - 4 etap
33 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Nordic Walking - 4 etap RUN SZEMBRUK opłacono on-line
34 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
35 Łopiński Aleksy Piła 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
36 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etap Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
37 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - 4 etap New Village Team #Świry opłacono on-line
38 Pawlak Agnieszka Płońsk 5km Nordic Walking - 4 etap NW CZŁAPSKI TEAM
39 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - 4 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
40 Różańska Helena Płońsk 5km Nordic Walking - 4 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
41 Wensierski Zbigniew Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap
42 Wensierska Violetta Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap
43 Obrębska Elżbieta Płońsk 5km Nordic Walking - 4 etap NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
44 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
45 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
46 Pluta Ewelina Nowa Wieś Malborka 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
47 Dopierała Magdalena Grudziądz 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
48 Bogusławska Katarzyna Elblag 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
49 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line
50 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
51 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap
52 Wasielewski Mirosław Elbląg 5km Nordic Walking - 4 etap Barzant nordic walking Elbląg opłacono
53 Kmieć Edward Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap
54 Kmieć Krystyna Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap
55 Koćko Dorota Kończewice 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
56 Gutowski PAWEŁ Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap Paul Team
57 Rac Beata Dzierzgoń 5km Nordic Walking - 4 etap
58 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap
59 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - 4 etap
60 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
61 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
62 appel jurek Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 4 etap GOSIR OSIELSKO opłacono
63 Góra Beata Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono
64 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 5km Nordic Walking - 4 etap
65 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - 4 etap GK MALBORK opłacono
66 Maślana Elżbieta Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etap
67 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - 4 etap opłacono on-line


Wyświetleń: 6250

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ