IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Jaroszewska Maria Złotów Bieg
102 Kasielski Rafał Golce Bieg Team TERMINATORun
103 Jaroszewski Piotr Złotów Bieg
104 Mańkowski Dariusz Jastrowie Bieg
105 Brandys Kaja Złotów Bieg
106 siódmiak Iga złotów Bieg
107 Chołodowska Małgorzata Złotów Bieg Urząd Miejski w Złotowie
108 Zielinska Agata Złotów Bieg
109 Konak Michalina Złotów Bieg HalSpaw
110 Kotulla Agata Złotów Bieg HalSpaw
111 Tkacz Marcin Złotów Bieg HalSpaw
112 Konak Wojciech Złotów Bieg HalSpaw
113 Hałasowska Jolanta Złotów Bieg HalSpaw
114 Dolecka Maja Złotów Bieg HalSpaw
115 Kotulla Katarzyna Złotów Bieg HalSpaw
116 Hałasowski Tadeusz Złotów Bieg HalSpaw
117 Foryś Iwona złotów Bieg
118 Dolecka Oliwia Złotów Bieg HalSpaw
119 Kotulla Roman Złotów Bieg HalSpaw
120 Matuszak Justyna Wierzchowo Bieg Rundorfina
121 Konak Sebastian Złotów Bieg HalSpaw
122 Batko Jarosław Złotów Bieg
123 Batko Judyta Złotów Bieg
124 Batko Tymon Złotów Bieg
125 Manikowski Tymoteusz Złotów Bieg
126 Batko Filip Złotów Bieg
127 Manikowski Piotr Złotów Bieg KP PSP Złotów
128 Kaczor Darek Murowana Goślina Bieg Katorżnik
129 Śliga Marta Złotów Bieg
130 Dorosz Grzegorz Konstantowo Bieg Tkkf Wodnik Więcbork
131 Trzoslo Dorota Więcbork Bieg TKKF Wodnik Więcbork
132 Przypolski Miłosz Jastrowie Nordic Walking Kijowe Siostry i Brat
133 Burakowska Oliwier Złotów Bieg z wóźkiem dziecięcym LillSport
134 Mańkowska Janina Jastrowie Bieg
135 NIZGÓRSKI Łukasz Piła Bieg
136 Bartoszewicz Kuba Zlotów Bieg
137 Linda Agata Zakrzewo Bieg
138 Zych Katarzyna Złotów Bieg
139 Zych Antonina Złotów Bieg
140 Linda Maciej Zakrzewo Bieg
141 Bartoszewicz Klaudia Zlotów Bieg
142 Gembska - Fons Stanisława Piła Nordic Walking WKURW_TEAM
143 Linda Anna Zakrzewo Bieg
144 Misztal Agnieszka Złotów Bieg
145 Linda Jan Zakrzewo Bieg
146 Fons Aleksandra Piła Bieg WKURW_TEAM
147 Sepiotek Kamil Czaplinek Bieg Rundorfina
148 Nita Karol piecewo Bieg Village punk run
149 Słowiński Jacek Szczecinek Bieg Wariacki Team
150 Zabicki Maksymilian Stara Wiśniewka Bieg
151 Gruszka Michał Złotów Bieg Wariacki Team
152 Abramowicz Ewa Borucino Nordic Walking Kijowe Siostry
153 Zabicka Tatiana Stara Wisniewka Bieg
154 Cholewińska Magdalena Poznań Bieg Village punk run
155 Gruszka Natalia Złotów Bieg Wariacki Team
156 Zabicki Miroslaw Stara Wiśniewka Bieg
157 Białoń Jakub Kleszczyna Bieg
158 Słowińska Jola Szczecinek Bieg Wariacki Team
159 Zabicka Aneta Stara Wiśniewska Bieg
160 Bańka Marcin Szczecinek Bieg
161 Pawluś Kamilla Szczecinek Bieg
162 Jaskułowska( FLAGA ) Beata Straszyn Bieg Wariacki Team
163 Bańka Agata Szczecinek Bieg
164 Kramarz Milena Złotów Bieg
165 Płaczkiewicz Robert Bydgoszcz Bieg SOL3|SquadRUN / PB SLA
166 Kramarz Maja Złotów Bieg
167 Kokowski Bartłomiej złotów Bieg
168 Sobieszczyk Zofia Złotów Nordic Walking Bajokajaki
169 Rębiś Monika Złotów Bieg
170 Gilewska Danuta Złotów Nordic Walking Bajokajaki
171 Czarnecka Agnieszka Kostrzyn Bieg Walka Kostrzyn
172 Litwiniuk Katarzyna Człuchów Bieg
173 Nita Julia Złotów Bieg Village punk run
174 Czarnecki Rafał Kostrzyn Bieg z wóźkiem dziecięcym Walka Kostrzyn
175 Krawczuk (ZŁOTY 300 ZA 310ZŁ ) Tomasz ujście Bieg
176 Czubkowska Natalia Sępólno Krajeńskie Bieg Run team Sępólno Krajeńskie
177 Pydyn Joanna Złotów Bieg
178 Płaczek Magdalena Złotów Bieg
179 Pawłowski Jan Krzewina Bieg NIEPOKONANI
180 Jakóbiak Kacper Złotów Bieg Village punk run
181 Czubkowski Sebastian Sępólno Krajeńskie Bieg RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
182 Płaczek Rafał Złotów Bieg
183 Pydyn Wojciech Złotów Bieg
184 Połczyńska Ewelina Wągrowiec Bieg WATAHA MARGONIN
185 Surma Joanna Piła Bieg NIEPOKONANI
186 Królikowska Jadwiga Lipka Bieg
187 Kujath Dominika Poznań Bieg
188 Pydyn Regina Złotów Bieg
189 Karkut Wioletta Piła Bieg NIEPOKONANI
190 Pydyn Andrzej Złotów Bieg
191 Kramarz Sylwia Złotów Bieg
192 Królikowski Andrzej Lipka Bieg
193 Marczewski Leon Stawnica Bieg Marczewy Team
194 Kolda Jaroslaw Złotów Bieg
195 Marczewska Antonina Stawnica Bieg Marczewy Team
196 Kolda Jakub Złotów Bieg
197 Marczewski Franciszek Stawnica Bieg Marczewy Team
198 Seren-Wyrobek Leon Jastrowie Bieg
199 Kołda Klaudia Zlotow Bieg
200 OLSZEWSKI SZYMON ZŁOTÓW Nordic Walking


Wyświetleń: 16137

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ