Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 Baza Lotnicza | |||||||||
1 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | 21km bieg | 49 Baza Lotnicza | opłacono BM | ||||
49 baza lotnicza | |||||||||
2 | Gałczyński Piotr | Juszkowo | 21km bieg | 49 baza lotnicza | opłacono BM | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
3 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | 21km bieg | Gmina Gardeja Biega | |||||
Grupa Malbork | |||||||||
4 | Barnaś Agata | Malbork | 21km bieg | Grupa Malbork | |||||
5 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 21km bieg | Grupa Malbork | |||||
HULK TEAM | |||||||||
6 | Wesołowski Jarosław | Gniewowo | 21km bieg | HULK TEAM | opłacono BM | ||||
Invicta Power Team | |||||||||
7 | Kobylińska-Urbaniak Ewa | Gdańsk | 21km bieg | Invicta Power Team | opłacono BM | ||||
Iron Team | |||||||||
8 | Oliwniak Marcin | Gdańsk | 21km bieg | Iron Team | |||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
9 | Hillar Zbigniewa | Kwidzyn | 21km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
10 | Hillar Jacek | Kwidzyn | 21km bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
11 | Wójcik Piotr | PRABUTY | 21km bieg | Kwidzyn Biega | |||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
12 | Krefta Dagmara | Nowe | 21km bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
13 | Mączewska Marzena | Grudziądz | 21km bieg | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
14 | Walichniewicz Patryk | Malbork | 21km bieg | Polska Organizacja Wojskowa | |||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
15 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | 21km bieg | Polska Organizacja Wojskowa | |||||
Przebiegli Unisław i Okolice | |||||||||
16 | Brzozowska Iwona | Unisław | 21km bieg | Przebiegli Unisław i Okolice | opłacono BM | ||||
TeamKaraś-Elbląg | |||||||||
17 | Bartnicka Anetta | Elbląg | 21km bieg | TeamKaraś-Elbląg | |||||
TeamKaraś-Elbląg | |||||||||
18 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | 21km bieg | TeamKaraś-Elbląg | |||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
19 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | 21km bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
WieWiór Team | |||||||||
20 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | 21km bieg | WieWiór Team | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
21 | Junak Michał | Stargard | 21km bieg | opłacono BM | |||||
22 | Pawlak Krzysztof | Toruń | 21km bieg | opłacono BM | |||||
23 | Malinowski Marcin | Komorniki | 21km bieg | opłacono BM | |||||
24 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | 21km bieg | opłacono BM | |||||
25 | Wycichowski Wojciech | Ostaszewo | 21km bieg | ||||||
26 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | 21km bieg | opłacono BM | |||||
27 | Mroziński Albert | Aleksnadrów Łódzki | 21km bieg | opłacono BM | |||||
28 | Mrozińska Renata | Aleksandrów Łódzki | 21km bieg | opłacono BM | |||||
29 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | 21km bieg | opłacono BM | |||||
30 | Żyła Justyna | Wałdowo Szlacheckie | 21km bieg | opłacono BM | |||||
31 | Żurawik Piotr | Kępice | 21km bieg | ||||||
32 | Jurjewicz Grzegorz | SZCZECINEK | 21km bieg | opłacono BM | |||||
33 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 21km bieg | opłacono BM | |||||
34 | Kozłowski Dariusz | Malbork | 21km bieg | opłacono BM | |||||
stary człowiek a morze | |||||||||
35 | Żelazko Michał | Warszawa | 21km bieg | stary człowiek a morze |
Wyświetleń: 16685