XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boczyński Leon Puck Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
2 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Sp 8 Gdańsk
3 Lewandowski Oliwier Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
4 Godula Jeremiasz Szczenurze Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) UKS Ekoludek Szczenurze
5 Śmigiecka Maja Szczenurze Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) UKS Ekoludek Szczenurze
6 Klawikowska Lena Szczenurze Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) UKS Ekoludek Szczenurze
7 Malotka-Trzebiatowska Amelia Gościcino Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
8 Korżyński Nikodem Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
9 Ludwiczak Tymon Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
10 Ludwiczak Filip Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
11 Ludwiczak Kornel Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
12 Romanowski Paweł Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole nr 1 w Redzie
13 Romanowska Magdalena Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole nr 1 w Redzie
14 Frymark Gaja Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
15 Frymark Aleksander Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SP6 Reda
16 Wit Kuba Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
17 Wit Filip Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) LKS Zorza Gdynia
18 Ślepokura Jakub Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SP 31 Gdynia
19 Ossowicki Mateusz Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
20 Wiśniewska Natalia Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
21 GESSLER MARTA reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Uks 1 REDA
22 MEJ WOJTEK reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Uks 1 REDA
23 WOLANSKI KSAWERY reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Uks 1 REDA
24 Woźniak Olivka Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole 4 gdynia
25 Cybulski Wojciech Malbork Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
26 Ossowska Zuzanna Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole 32 Gdynia
27 Kreft Michał Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Taem Kreft
28 Kreft Agata Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Taem Kreft
29 Dybowski Hubert Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Komando Flaki
30 Piotrowski Ksawery Kosakowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole Kazimierz
31 Król Olga Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
32 Burzyński Michał Gdańsk Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
33 Nastały Oskar Wejherowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
34 Ferra Zuzanna Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
35 Michalska Pola Kosakowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
36 Jaguś Helena Pogórze Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
37 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
38 Jachimska Aurelia Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
39 Prabucka Adrianna Wejherowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Wejherowo
40 Konkol Agata Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Bolszewo
41 Sawicki Janek Kniewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
42 Hinz Maria Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
43 Klas Natan Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Bolszewo
44 Paszka Bartosz Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
45 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SGA Gdynia
46 Szwedowska Julia Kulice Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
47 Szwedowska Martyna Kulice Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) ZKiW Kulice
48 Dardzińska Martyna Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia
49 Gawryś Nikodem RUMIA Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
50 Kulczyk Igor Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła podstawowa nr 8 w Rumi
51 Czerniak Julia Elbląg Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole nr 26 Elbląg
52 mielcarek Antosia Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
53 Ufnowski Bruno Czersk Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
54 Brożek Marta Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
55 Brożek Mikołaj Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
56 Brożek Kacper Bolszewo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
57 Grinholc Krzysztof Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Maluszkowo Rumia
58 Grinholc Wojciech Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SP 4 Rumia
59 Kankowski Jakub Luzino Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) -
60 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
61 Janiak Natasza Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
62 PIOTROWSKI TOMASZ GDYNIA Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
63 Gawrylczyk Selena Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
64 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
65 Wiśniewski Kacper Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
66 Becker Igor Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SP 6 Reda
67 Dancewicz Amelia Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
68 Wilczek Nina Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Sp 4 Reda
69 Kruk Milena Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Sp 4 Reda
70 Sikora Jan Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Sp 31 Gdynia
71 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
72 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Godlewski Runners
73 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SP 80 Gdańsk
74 Czerwiec Liliana Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) SP9 Rumia
75 Barszczewska Dajana Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia
76 Prena Wojciech Gościcino Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Prency na trasie
77 Łukaszewski Filip Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
78 Pociask Gustaw Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Przedszkole Janowiaczek
79 Pociask Witold Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) ESS Rumia
80 Majewska Konstancja Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Active Flow
81 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
82 Prena KONRAD Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Prency na trasie
83 Skotniewska Ola Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Active Flow
84 Skotniewska Karolina Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Active Flow /SP17 Gdynia
85 Wasilke Paulina Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
86 Wasilke Julia Reda Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
87 Chuchra Szymon Toruń Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
88 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Active Flow /SP17 Gdynia
89 Wolańska Lena Rumia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
90 Skrzyńska Lenka Gniewino Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
91 Okroy Kamil Puck Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
92 Okroy Sylwester Puck Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
93 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) Znikajace punkty
94 Bomba Bartosz Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
95 Teska Martyna Gdynia Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019) ZORZA Gdynia
96 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)
97 KIERSKA ANASTAZJA BOLSZEWO Bieg dzieci do lat 7 (roczniki 2012 - 2019)


Wyświetleń: 10839

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ