XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartkowski Michał Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
2 Oreszke Franciszek Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi
3 Domagała Pola Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 9 Rumia
4 Lewandowski Dominik Bolszewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
5 Szmidt Paulina reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
6 Kolasa Lea reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
7 Czerwionka Wiktor Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
8 Waleśkiewicz Mateusz Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
9 Bienias Klaudia Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
10 Wolańska Urszula Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
11 Pawłowska Marta Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
12 Brzezik Damian Gościcino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
13 Łagód Szymon Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
14 Lodzińska Jacek Szczenurze Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS Ekoludek Szczenurze
15 Wiczling Konrad Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
16 Konarzewski Adam Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Rumia biega / SP6 Rumia
17 Baniel Alicja Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
18 Mika Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 31 Gdynia
19 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) UKS LA Banino
20 MEJ OLAF reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
21 SZWARC TAMARA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
22 DYLAK ADAM reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
23 Adamski Artur Gowino Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Janusze Joggingu
24 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Uks 1 REDA
25 Rybicka Alicja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
26 Ossowski Kacper Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
27 Kreft Paulina Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Taem Kreft
28 Dybowski Oskar Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Komando Flaki
29 Ferra Krzysztof Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
30 Rombel Hubert Braniewo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
31 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
32 Jachimska Julianna Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
33 Antczak Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP9 Rumia
34 Hinz Jakub Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
35 Szwedowska Laura Kulice Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) ZKiW Kulice
36 Leik Marta Gdańsk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 8 Gdańsk
37 Budzisz Amelia KUŹNICA Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Jastarnia
38 Ufnowska Maja Czersk Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
39 Pac Ola Reda Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 4 Reda
40 Fetta Maciej Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) LKS Zorza Gdynia
41 Kruk Maja Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
42 Żornaczuk Mikołaj Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
43 Żornaczuk Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 1 Rumia
44 Wiśniewska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
45 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
46 Bielecka Barbara Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 48 Gdynia
47 Duda Jasiek Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Sp 1 Rumia
48 Czerwiec Jaśmina Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) RKS Rumia i SP9
49 Rybacki Igor Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 4 Rumia
50 Czerlikowski Paweł Gdynia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP28 Gdynia
51 Śpiewak Hanna Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 Rumia
52 Linda Dawid Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkola nr 6 rumia
53 Antoniewicz Paweł Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 8 Rumia
54 Chuchra Mateusz Toruń Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) MKL Toruń
55 Wolańska Julia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011)
56 Truszkowska Amelia Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) SP 6 Rumia
57 Nastały Łukasz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
58 Cetra Szymon Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr6
59 Miszewski Tymoteusz Rumia Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
60 Keller Gracjan Karczemki Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty
61 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg dzieci 8-9 lat (roczniki 2010 - 2011) Znikające punkty


Wyświetleń: 3020

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ