Bieg Patriotyczny z Okazji Narodowego Święta Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wojtczak Renata Michrówek Dystans podstawowy 1918m M
2 Byliniak Michał Jeziora Dystans podstawowy 1918m M
3 Kaleta Jerzy Radom Dystans podstawowy 1918m L
4 Smykiewicz Joanna Tarczyn Dystans podstawowy 1918m L
5 Urbanek Joanna Urbanek Tarczyn Dystans podstawowy 1918m L
6 Rosołowska Marzena Rosołów Dystans podstawowy 1918m M
7 Płodzik Łukasz Jurki Dystans podstawowy 1918m XL
8 Rokosz Zofia Michrówek Dystans podstawowy 1918m L
9 Chądzyńska Martyna Wola Grabska Dystans podstawowy 1918m Miód malina z ciechlina M
10 Guciewska Milena Grójec Dystans podstawowy 1918m M
11 Jarzębska Karina Bielany Dystans podstawowy 1918m L
12 Rudnicka Natalia Ciechlin Dystans podstawowy 1918m Miód malina z ciechlina M
13 Martyniak Sławomir Falęcin Dystans podstawowy 1918m Sołtys Falęcina XL
14 Szymański Kacper Aleksandrów 22 Dystans rozszerzony 5000m M
15 Mamiński Marcin Trzylatków Duży 37A Dystans rozszerzony 5000m M
16 Mielczarek Katarzyna Tomaszówka Dystans podstawowy 1918m L
17 Stykowska Izabela Tomaszówka Dystans podstawowy 1918m XL
18 Przybysz Małgorzata Pniewy Dystans podstawowy 1918m XL
19 Dynowska Marianna Michrów Dystans podstawowy 1918m S
20 Dynowski Szymon Michrów Dystans podstawowy 1918m S
21 SALMOOWICZ EWELINA MICHRÓW-STEFÓW Dystans rozszerzony 5000m L
22 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn Dystans podstawowy 1918m S
23 Fronczak Róża Aleksandrów Dystans rozszerzony 5000m Albo grubo albo wcale L
24 Kiełczewska Lidia Dabrówka Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora S
25 Kiełczewski Łukasz Dabrowka Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora S
26 Kołacz Andrzej Dabrówka Dystans podstawowy 1918m Klub Seniora w Wilczorudzie XL
27 Kołacz Anna Dąbrówka Dystans podstawowy 1918m Klub Seniora w Wilczorudzie XL
28 Stykowska Zuzanna Jeziora Dystans podstawowy 1918m S
29 Kusiak Mieczysla Wilczoruda-Parcela Dystans podstawowy 1918m L
30 Roszak Beata Dąbrówka Dystans podstawowy 1918m S
31 Mikołajczyk Jakub Jeziora Dystans rozszerzony 5000m M
32 Kucharski Piotr Lipie Dystans rozszerzony 5000m M
33 Pietraszewski Mateusz Łychowska Wola Dystans rozszerzony 5000m CKZiU Nowa Wieś XL
34 Hadowska Emilia Pniewy Dystans podstawowy 1918m M
35 Hadowski Marcin Hadowski Pniewy Dystans rozszerzony 5000m M
36 Hadowska Ala Pniewy Dystans podstawowy 1918m S
37 Deska Patrycja Grójec Dystans podstawowy 1918m CKZiU Nowa Wieś S
38 Deska Elżbieta Grójec Dystans rozszerzony 5000m S
39 Stawicki Bartek Konie Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora S
40 Farjaszewski Jakub Pniewy Dystans podstawowy 1918m PSP Karolew S
41 Farjaszewska Maja Pniewy Dystans podstawowy 1918m PSP Karolew S
42 Farjaszewska Beata Pniewy Dystans podstawowy 1918m PSP Karolew M
43 Chyła Igor Cychry Dystans podstawowy 1918m S
44 Chyła Marlena Cychry Dystans podstawowy 1918m S
45 Bernacka Małgorzata Dąbrówka Dystans podstawowy 1918m M
46 Krasowska Katarzyna Ginetówka Dystans podstawowy 1918m S
47 Kaczanowska Monika Kaczanowska Grójec Dystans rozszerzony 5000m 1. ORel S
48 Kowalska Iwona Jurki Dystans rozszerzony 5000m M
49 Wicińska Aneta Pniewy Dystans podstawowy 1918m M
50 Markiewicz Ilona Pniewy Dystans podstawowy 1918m M
51 Stawicka Agnieszka Pniewy Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora M
52 Sitarek Mariusz Konie Dystans podstawowy 1918m Osp Konie XL
53 Górniak Luiza Kocerany Dystans podstawowy 1918m KGW Dziarskie Babki Kocerany M
54 Wiciński Artur Żyrardów Dystans rozszerzony 5000m LKS Pniewy XL
55 Szymczak Małgorzata Tarczyn Dystans podstawowy 1918m M
56 Stykowski Paweł Aleksandrów Dystans rozszerzony 5000m XL
57 Sochacka Martyna Konie Dystans podstawowy 1918m PSP Karolew S
58 Horst Marcin Kocerany Dystans podstawowy 1918m KKS L
59 Horst Aneta Kocerany Dystans podstawowy 1918m KGW Dziarskie Babki Kocerany M
60 Polak Justyna Grójec Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew M
61 Wieczorek Anna Witalówka Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew L
62 Żuchowska Barbara Grójec Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew M
63 Aderek Elżbieta Kruszew Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew L
64 Wójcik Agnieszka Michrów Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew M
65 SOBOCIŃSKI PIOTR Grójec Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew L
66 Sobocińska Anna Grójec Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew M
67 Centkowski Łukasz Lutkowka Dystans rozszerzony 5000m LKS Osuchów M
68 Szymczak Jacek Kocerany Dystans podstawowy 1918m Sympatycy KGW "Dziarskie babki" Kocerany L
69 Szybowska-Szymczak Joanna Kocerany Dystans podstawowy 1918m KGW "Dziarskie babki" Kocerany L
70 Kowalska Kinga Wilczoruda Dystans rozszerzony 5000m PSP Karolew M
71 Kołacz Aneta Ciechlin Dystans podstawowy 1918m L
72 Czajkowska Magdalena Jeziora Dystans podstawowy 1918m M
73 Koch Katarzyna Jeziora Dystans podstawowy 1918m M
74 Stykowska Małgorzata Jeziora Dystans rozszerzony 5000m M
75 Stępień Anita Warszawa Dystans podstawowy 1918m M
76 Kotański Mariusz Grójec Dystans rozszerzony 5000m FC Mundialito M
77 Gwara Rafał Dobiesz Dystans podstawowy 1918m FC Mundialito L
78 Sadowski Daniel Konie Dystans rozszerzony 5000m L
79 Skoneczny Patryk Zimna Woda Dystans rozszerzony 5000m OSP ZBIROŻA L
80 Borowski Robert Lasek Dystans rozszerzony 5000m OSP ZBIROŻA L
81 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice Dystans rozszerzony 5000m M
82 Kuszpit Marcin Komorniki Dystans rozszerzony 5000m M
83 Wyciszkiewicz Grzegorz Komorniki Dystans rozszerzony 5000m L
84 Wiechowska Dorota Główczyn Dystans rozszerzony 5000m L
85 Ratyński Paweł MOGIELNICA Dystans rozszerzony 5000m L
86 Stępniewska Beata Lesznowola Dystans rozszerzony 5000m PSP Karolew M
87 Zielony Tomasz Konie Dystans podstawowy 1918m Ejjooo :) XL
88 Wit Błażej Pniewy Dystans rozszerzony 5000m L
89 Oziemski Sebastian Błędów Dystans rozszerzony 5000m XL
90 Stępniewska Monika Stępniewska Pniewy Dystans podstawowy 1918m S
91 Szymczak Ireneusz Michrów Dystans rozszerzony 5000m LKS Pniewy L
92 Kubiczek Jagoda Częstochowa Dystans podstawowy 1918m L
93 Narloch Jakub Tomaszówka Dystans rozszerzony 5000m Albo grubo albo wcale L
94 narloch antoni tomaszówka Dystans rozszerzony 5000m Albo grubo albo wcale M
95 Górniak Karol Kolonia Jurki 9 Dystans rozszerzony 5000m Albo grubo albo wcale L
96 Wiciński Patryk Pniewy Dystans rozszerzony 5000m Albo grubo albo wcale M
97 Krukowska Hanna Jeziora Dystans podstawowy 1918m M
98 Sander Paweł Wilczoruda-Parcela 3 48 6686049 Dystans podstawowy 1918m Przyjaciele L
99 Sander Julitta Wilczoruda-Parcela 3 48 6686049 Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora L
100 Piotrkowicz Michalina Tarczyn Dystans rozszerzony 5000m S


Wyświetleń: 3488

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ