Bieg Patriotyczny z Okazji Narodowego Święta Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wojdalski Dominik Kornelówka 19 Dystans podstawowy 1918m FC Mundialito L
2 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże Dystans podstawowy 1918m M
3 Łyczak Renata Załęże Duże Dystans podstawowy 1918m M
4 Dynowski Piotr Michrów Dystans podstawowy 1918m XL
5 Dynowska Urszula Warszawa Dystans podstawowy 1918m XL
6 Wicinska Kinga Pniewy Dystans podstawowy 1918m M
7 Korczak Norbert Kruszew Dystans podstawowy 1918m L
8 Krasowska Barbara Ginetówka Dystans podstawowy 1918m S
9 Krasowska Paulina Ginetówka Dystans podstawowy 1918m M
10 Sotek Tomasz Drwalew Dystans podstawowy 1918m XL
11 Dłużyńska Natalia Pniewy Dystans podstawowy 1918m L
12 Dominiak Paweł Michrów Dystans podstawowy 1918m XL
13 Albinowski Marcin Tarczyn Dystans podstawowy 1918m L
14 Rożej Darek Broniszew Dystans podstawowy 1918m L
15 Winnicki Kamil Sochaczew Dystans podstawowy 1918m UKS Filipides Teresin L
16 Sander Julitta Wilczoruda-Parcela 3 48 6686049 Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora L
17 Sander Paweł Wilczoruda-Parcela 3 48 6686049 Dystans podstawowy 1918m Przyjaciele L
18 Krukowska Hanna Jeziora Dystans podstawowy 1918m M
19 Kubiczek Jagoda Częstochowa Dystans podstawowy 1918m L
20 Stępniewska Monika Stępniewska Pniewy Dystans podstawowy 1918m S
21 Zielony Tomasz Konie Dystans podstawowy 1918m Ejjooo :) XL
22 Gwara Rafał Dobiesz Dystans podstawowy 1918m FC Mundialito L
23 Stępień Anita Warszawa Dystans podstawowy 1918m M
24 Koch Katarzyna Jeziora Dystans podstawowy 1918m M
25 Czajkowska Magdalena Jeziora Dystans podstawowy 1918m M
26 Kołacz Aneta Ciechlin Dystans podstawowy 1918m L
27 Szybowska-Szymczak Joanna Kocerany Dystans podstawowy 1918m KGW "Dziarskie babki" Kocerany L
28 Szymczak Jacek Kocerany Dystans podstawowy 1918m Sympatycy KGW "Dziarskie babki" Kocerany L
29 Sobocińska Anna Grójec Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew M
30 SOBOCIŃSKI PIOTR Grójec Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew L
31 Wójcik Agnieszka Michrów Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew M
32 Aderek Elżbieta Kruszew Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew L
33 Żuchowska Barbara Grójec Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew M
34 Wieczorek Anna Witalówka Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew L
35 Polak Justyna Grójec Dystans podstawowy 1918m PSP Kruszew M
36 Horst Aneta Kocerany Dystans podstawowy 1918m KGW Dziarskie Babki Kocerany M
37 Horst Marcin Kocerany Dystans podstawowy 1918m KKS L
38 Sochacka Martyna Konie Dystans podstawowy 1918m PSP Karolew S
39 Szymczak Małgorzata Tarczyn Dystans podstawowy 1918m M
40 Górniak Luiza Kocerany Dystans podstawowy 1918m KGW Dziarskie Babki Kocerany M
41 Sitarek Mariusz Konie Dystans podstawowy 1918m Osp Konie XL
42 Stawicka Agnieszka Pniewy Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora M
43 Markiewicz Ilona Pniewy Dystans podstawowy 1918m M
44 Wicińska Aneta Pniewy Dystans podstawowy 1918m M
45 Krasowska Katarzyna Ginetówka Dystans podstawowy 1918m S
46 Bernacka Małgorzata Dąbrówka Dystans podstawowy 1918m M
47 Chyła Marlena Cychry Dystans podstawowy 1918m S
48 Chyła Igor Cychry Dystans podstawowy 1918m S
49 Farjaszewska Beata Pniewy Dystans podstawowy 1918m PSP Karolew M
50 Farjaszewska Maja Pniewy Dystans podstawowy 1918m PSP Karolew S
51 Farjaszewski Jakub Pniewy Dystans podstawowy 1918m PSP Karolew S
52 Stawicki Bartek Konie Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora S
53 Deska Patrycja Grójec Dystans podstawowy 1918m CKZiU Nowa Wieś S
54 Hadowska Ala Pniewy Dystans podstawowy 1918m S
55 Hadowska Emilia Pniewy Dystans podstawowy 1918m M
56 Roszak Beata Dąbrówka Dystans podstawowy 1918m S
57 Kusiak Mieczysla Wilczoruda-Parcela Dystans podstawowy 1918m L
58 Stykowska Zuzanna Jeziora Dystans podstawowy 1918m S
59 Kołacz Anna Dąbrówka Dystans podstawowy 1918m Klub Seniora w Wilczorudzie XL
60 Kołacz Andrzej Dabrówka Dystans podstawowy 1918m Klub Seniora w Wilczorudzie XL
61 Kiełczewski Łukasz Dabrowka Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora S
62 Kiełczewska Lidia Dabrówka Dystans podstawowy 1918m PSP Jeziora S
63 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn Dystans podstawowy 1918m S
64 Dynowski Szymon Michrów Dystans podstawowy 1918m S
65 Dynowska Marianna Michrów Dystans podstawowy 1918m S
66 Przybysz Małgorzata Pniewy Dystans podstawowy 1918m XL
67 Stykowska Izabela Tomaszówka Dystans podstawowy 1918m XL
68 Mielczarek Katarzyna Tomaszówka Dystans podstawowy 1918m L
69 Martyniak Sławomir Falęcin Dystans podstawowy 1918m Sołtys Falęcina XL
70 Rudnicka Natalia Ciechlin Dystans podstawowy 1918m Miód malina z ciechlina M
71 Jarzębska Karina Bielany Dystans podstawowy 1918m L
72 Guciewska Milena Grójec Dystans podstawowy 1918m M
73 Chądzyńska Martyna Wola Grabska Dystans podstawowy 1918m Miód malina z ciechlina M
74 Rokosz Zofia Michrówek Dystans podstawowy 1918m L
75 Płodzik Łukasz Jurki Dystans podstawowy 1918m XL
76 Rosołowska Marzena Rosołów Dystans podstawowy 1918m M
77 Urbanek Joanna Urbanek Tarczyn Dystans podstawowy 1918m L
78 Smykiewicz Joanna Tarczyn Dystans podstawowy 1918m L
79 Kaleta Jerzy Radom Dystans podstawowy 1918m L
80 Byliniak Michał Jeziora Dystans podstawowy 1918m M
81 Wojtczak Renata Michrówek Dystans podstawowy 1918m M
82 Orlik Kinga Grójec Dystans rozszerzony 5000m L
83 ŚWIDERSKI Jarosław Grójec Dystans rozszerzony 5000m 1. ORel L
84 Malczewski Hubert Czyżówka Dystans rozszerzony 5000m MOCZYMORDKI L
85 Wilski Grzegorz Warszawa Dystans rozszerzony 5000m Małe Kotki Running Team L
86 Wilska Aleksandra Warszawa Dystans rozszerzony 5000m Małe Kotki Running Team M
87 Boroń Krzysztof Teodorówka Dystans rozszerzony 5000m M
88 Herbut Michał Przęsławice Dystans rozszerzony 5000m M
89 Herbut Mateusz Przęsławice Dystans rozszerzony 5000m M
90 Komorowski Cezary Goszczyn Dystans rozszerzony 5000m UKS Goszczyn M
91 Mieńkowska Sylwia Goszczyn Dystans rozszerzony 5000m M
92 Sobańska Anna Bądków Dystans rozszerzony 5000m S
93 Kulawiak Angelika Goszczyn Dystans rozszerzony 5000m M
94 Kulawiak Ryszard Sielec Dystans rozszerzony 5000m M
95 Wyleżyński Paweł Goszczyn Dystans rozszerzony 5000m L
96 Dąbrowska Justyna Goszczyn Dystans rozszerzony 5000m M
97 Krzemińska Agnieszka Teodorówka Dystans rozszerzony 5000m KGW Wilczoruda S
98 Dębska Renata Pniewy Dystans rozszerzony 5000m Tarczyński Klub Biegowy XL
99 Dynowski Grzegorz Michrów Dystans rozszerzony 5000m L
100 Dynowski Łukasz Michrów Dystans rozszerzony 5000m L


Wyświetleń: 5033

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ