Bieg 5 km, Nordic Walking 5km, Rower 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 12 JAROŃSKI KACPER M 1 MALBORK SP NR 5 MALBORK Rower 5 km 0:19:58 15.03 [km/h] 0:04:00 [min/km]
2 145 TARAS DANIEL M 2 MALBORK 22.BLT Bieg 5 km 0:20:02 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
3 109 LENKIEWICZ TOMASZ M 3 MĄTOWY WIELKIE Bieg 5 km 0:20:20 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
4 11 JAROŃSKA MAŁGORZATA K 1 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE Rower 5 km 0:20:34 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km]
5 94 SZYMKOWIAK PAWEŁ M 4 MALBORK 22 BLT / GODLEWSKI RUNNERS Bieg 5 km 0:20:42 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km]
6 29 WIŚNIEWSKI MIŁOSZ M 5 MALBORK SP NR5 MALBORK Rower 5 km 0:20:48 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
7 123 ŻÓŁTKIEWICZ WIESŁAWA K 2 MALBORK Rower 5 km 0:20:49 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km]
8 73 JELINEK JAROSŁAW M 6 MALBORK Rower 5 km 0:21:07 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
9 82 KOCZAJ MARTYNA K 3 MALBORK Rower 5 km 0:21:17 14.10 [km/h] 0:04:15 [min/km]
10 80 KOCZAJ RAFAŁ M 7 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE Rower 5 km 0:21:18 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
11 66 JÓZEFOWICZ DAWID M 8 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK/GRUPA KOLARSKA MALBORK/22BLT Bieg 5 km 0:21:33 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
12 27 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 9 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON Bieg 5 km 0:22:09 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
13 13 JAROŃSKI ROBERT M 10 MALBORK 22.BLT Bieg 5 km 0:23:14 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
14 88 KURKUS MARCIN M 11 MALBORK KS SPORT Bieg 5 km 0:23:17 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km]
15 86 JESIONKWSKI GRZEGORZ M 12 MALBORK Bieg 5 km 0:23:19 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
16 153 DZIWOSZ PAWEŁ M 13 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK/GRUPA KOLARSKA MALBORK Bieg 5 km 0:23:20 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
17 116 JARZĄBEK MARCIN M 14 MALBORK Bieg 5 km 0:23:33 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
18 55 GONTARZ TOMASZ M 15 WEJHEROWO Bieg 5 km 0:24:07 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
19 59 JANIK ROMAN M 16 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Bieg 5 km 0:24:17 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km]
20 26 BAKALARZ ŁUKASZ M 17 MALBORK Bieg 5 km 0:24:21 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
21 143 RAŻEWSKI JAN M 18 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg 5 km 0:24:24 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
22 127 SKOREK ARKADIUSZ M 19 KOŃCZEWICE MIŁORUN Bieg 5 km 0:24:27 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
23 39 WIERZBICKI JAKUB M 20 MALBORK Bieg 5 km 0:24:29 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
24 10 JANCZYNSKI KAROL M 21 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 Bieg 5 km 0:24:56 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
25 5 ROGOWSKA JULIA K 4 MALBORK SP NR 3 MALBORK Bieg 5 km 0:25:27 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
26 4 ROGOWSKI MARIUSZ M 22 MALBORK 22.BLT Bieg 5 km 0:25:27 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
27 144 RAŻEWSKI TOMASZ M 23 NOWA WIEŚ MALBORSKA GODLEWSKI RUNNERS Bieg 5 km 0:26:10 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
28 23 BINISZKIEWICZ MARCIN M 24 TCZEW Bieg 5 km 0:26:13 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
29 31 BŁASZCZYK KACPER M 25 MARKUSY Bieg 5 km 0:26:18 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km]
30 43 OSTROWSKI PIOTR M 26 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Bieg 5 km 0:26:19 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
31 24 BACZEWSKI ROBERT M 27 TCZEW Bieg 5 km 0:26:21 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
32 98 WYCICHOWSKI WOJCIECH M 28 OSTASZEWO MADY OSTASZEWO Bieg 5 km 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
33 122 KOLODYNSKI TOMASZ M 29 GOŚCISZEWO Bieg 5 km 0:26:38 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
34 78 STOLARÓW AGNIESZKA K 5 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA Bieg 5 km 0:26:47 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
35 108 JASKOT PIOTR M 30 GOŚCISZEWO Bieg 5 km 0:26:48 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
36 38 KARGÓL ŁUKASZ M 31 TCZEW LATIF TEAM Bieg 5 km 0:27:11 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
37 147 GÓRSKA WERONIKA K 6 MALBORK Bieg 5 km 0:27:17 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
38 95 DORSZEWSKI RAFAŁ M 32 MALBORK RUN FOR FUN Bieg 5 km 0:27:34 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
39 146 GONTARZ ZUZANNA K 7 WEJHEROWO Bieg 5 km 0:27:35 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
40 89 DĘGA LIDIA K 8 TRALEWO Bieg 5 km 0:27:47 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
41 120 SAWICKA URSZULA K 9 DĘBINA NOWY STAW BIEGA Bieg 5 km 0:27:47 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
42 96 SUCHOMSKI MARCIN M 33 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM Bieg 5 km 0:27:47 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
43 140 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 10 MALBORK KIJOWY FOLK Bieg 5 km 0:27:48 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
44 121 OSTROWSKA KAMILA K 11 DĘBINA NOWY STAW BIEGA Bieg 5 km 0:27:48 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
45 150 KORNER EWA K 12 SZTUM Bieg 5 km 0:27:48 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
46 107 NOWAK ANDRZEJ M 34 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 5 km 0:27:54 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
47 99 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 35 MALBORK Bieg 5 km 0:27:54 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
48 34 STOŻYŃSKI PIOTR M 36 GDAŃSK Bieg 5 km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
49 79 PODLASINSKA DOROTA K 13 MALBORK Bieg 5 km 0:27:59 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
50 19 KUREK ALEKSANDRA K 14 STARE POLE JASTRZĄB MALBORK Bieg 5 km 0:28:04 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
51 128 MRÓWKA RADOSŁAW M 37 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE Bieg 5 km 0:28:26 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
52 64 RYKAŁA RAFAŁ M 38 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE Bieg 5 km 0:28:41 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
53 22 DAMPS MICHAŁ M 39 BRANIEWO Bieg 5 km 0:28:51 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
54 25 GRYGLEWSKI KACPER M 40 MIŁORADZ Bieg 5 km 0:28:53 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
55 56 RUCHLEWICZ URSZULA K 15 SZTUM Bieg 5 km 0:29:11 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
56 132 CERAN KATARZYNA K 16 NOWY STAW Bieg 5 km 0:29:15 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
57 119 NADOLNA ALICJA K 17 MALBORK Bieg 5 km 0:29:19 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
58 18 KARLAK MARLENA K 18 STARE POLE Bieg 5 km 0:29:23 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
59 93 KIRZENIEWSKI ADRIAN M 41 KURZĘTNIK TEAM SALCESON Bieg 5 km 0:29:31 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
60 91 BABALSKI KRYSTIAN M 42 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA Bieg 5 km 0:29:31 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
61 60 MARKOWICZ PAULINA K 19 MALBORK Bieg 5 km 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
62 1 BIEŃKOWSKI DAWID M 43 MALBORK FIRST MALBORK TEAM Bieg 5 km 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
63 61 BOCHON AGATA K 20 MALBORK Bieg 5 km 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
64 62 SZEWCZYK ADAM M 44 MALBORK BBKTS Bieg 5 km 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
65 84 NAUMCZYK TOMASZ M 45 MALBORK Bieg 5 km 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
66 115 KOMASARA PIOTR M 46 MALBORK JRG MALBORK Bieg 5 km 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
67 47 GROSZKOWSKI MARCIN M 47 MALBORK 22.BLT Bieg 5 km 0:29:43 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
68 106 NOWAK EMILIA K 21 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 5 km 0:29:52 10.04 [km/h] 0:05:58 [min/km]
69 139 STOJ NATALIA K 22 MALBORK Bieg 5 km 0:30:04 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
70 83 RUMKOWSKI PIOTR M 48 GDYNIA Bieg 5 km 0:30:06 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
71 42 JANKOWSKI PIOTR M 49 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg 5 km 0:30:19 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
72 33 STOŻYŃSKA ZOFIA K 23 GDAŃSK Bieg 5 km 0:30:19 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
73 6 CZAPIEWSKA MAŁGORZATA K 24 BRODNICA BRODNICA BIEGA Bieg 5 km 0:30:38 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
74 7 CZAPIEWSKI MACIEJ M 50 BRODNICA BRODNICA BIEGA Bieg 5 km 0:30:38 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
75 101 ULATOWSKA WERONIKA K 25 MALBORK Bieg 5 km 0:30:45 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
76 46 RUMINSKI DANIEL M 51 GROBELNO Bieg 5 km 0:31:12 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
77 9 JANCZYNSKA MARIA K 26 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 Bieg 5 km 0:31:43 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
78 138 WARMIŃSKA AGNIESZKA K 27 MALBORK Bieg 5 km 0:32:16 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km]
79 131 KILIMAN BEATA K 28 DĘBINA NOWY STAW BIEGA Bieg 5 km 0:32:52 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
80 75 PROKOP MARIUSZ M 52 ELBLĄG PROKOPKI Bieg 5 km 0:32:53 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
81 77 ZYCH DAWID M 53 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM Bieg 5 km 0:32:55 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
82 2 ZALEWSKA KAROLINA K 29 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 5 km 0:33:05 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
83 51 CHODUKIEWICZ MONIKA K 30 KWIDZYN Bieg 5 km 0:33:55 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
84 92 LULIŃSKI TOMASZ M 54 KURZĘTNIK TEAM SALCESON Bieg 5 km 0:33:59 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
85 151 RADTKE ANTONI M 55 MALBORK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 MALBORK Bieg 5 km 0:34:13 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
86 152 KOZICKI MICHAŁ M 56 MALBORK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 MALBORK Bieg 5 km 0:34:14 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
87 16 BAUER JULIA K 31 RUMIA 1LO RUMIA Bieg 5 km 0:34:26 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
88 15 BAUER FILIP M 57 RUMIA Bieg 5 km 0:34:26 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
89 17 BAUER SYLWIA K 32 RUMIA Bieg 5 km 0:34:36 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
90 141 DOMINIECKA ADRIANA K 33 CISY KIJOWY FOLK Bieg 5 km 0:34:41 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
91 142 DOMINIECKI KRZYSZTOF M 58 CISY KIJOWY FOLK Bieg 5 km 0:34:41 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
92 21 DAMPS MONIKA K 34 BRANIEWO Bieg 5 km 0:34:52 8.60 [km/h] 0:06:58 [min/km]
93 111 ROJEWSKA ANGELIKA K 35 MALBORK KS SPORT Bieg 5 km 0:35:18 8.50 [km/h] 0:07:04 [min/km]
94 87 SADOWSKA MONIKA K 36 MALBORK KS SPORT Bieg 5 km 0:35:18 8.50 [km/h] 0:07:04 [min/km]
95 112 ROJEWSKA IWONA K 37 MALBORK KS SPORT Bieg 5 km 0:35:18 8.50 [km/h] 0:07:04 [min/km]
96 114 RUTKOWSKA AGATA K 38 MALBORK KS SPORT Bieg 5 km 0:35:19 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
97 113 DYMIDOWSKA WERONIKA K 39 MALBORK KS SPORT Bieg 5 km 0:35:20 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
98 136 KRAWCZYK TOMASZ M 59 MALBORK KS SPORT Bieg 5 km 0:35:22 8.48 [km/h] 0:07:04 [min/km]
99 49 STEFANOWICZ DOROTA K 40 GDYNIA Bieg 5 km 0:35:33 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km]
100 150 - - - 60 - - 0:36:05 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
101 48 GONTARZ EWA K 41 WEJHEROWO Bieg 5 km 0:36:31 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
102 63 CHARZEWSKI MAREK M 61 MALBORK Bieg 5 km 0:36:34 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
103 74 MAJEWSKA AGNIESZKA K 42 ELBLĄG Bieg 5 km 0:36:34 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
104 37 KARGÓL LUCJAN M 62 TCZEW Bieg 5 km 0:36:35 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
105 14 SKROBISZ JACEK M 63 MALBORK Bieg 5 km 0:36:35 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
106 145 TARAS DANIEL M 64 MALBORK 22.BLT Bieg 5 km 0:36:36 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
107 97 UZDOWSKA ANNA K 43 MALBORK Bieg 5 km 0:36:40 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
108 85 KONDYSIAK IWONA K 44 MATOWY WIELKIE Bieg 5 km 0:37:05 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km]
109 45 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 65 ELBLĄG Bieg 5 km 0:37:16 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
110 44 URBANOWICZ AGNIESZKA K 45 GROBELNO Bieg 5 km 0:37:17 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
111 65 JÓZEFOWICZ BARBARA K 46 MALBORK Bieg 5 km 0:37:32 7.99 [km/h] 0:07:30 [min/km]
112 130 SKIERKOWSKI BARTEK M 66 KOŃCZEWICE GRUPA BRICOMARCHE Bieg 5 km 0:38:18 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
113 129 OSTROWSKI MATEUSZ M 67 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE Bieg 5 km 0:38:18 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
114 3 BRZUSTEWICZ TOMASZ M 68 MALBORK Bieg 5 km 0:38:19 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
115 135 BŁĄDEK RAFAŁ M 69 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY Nordic Walking 5 km 0:38:21 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
116 118 SOWA SYLWESTER M 70 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Bieg 5 km 0:38:35 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
117 76 PROKOP ANNA K 47 ELBLĄG PROKOPKI Bieg 5 km 0:38:35 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
118 117 SOWA RENATA K 48 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Bieg 5 km 0:38:36 7.77 [km/h] 0:07:43 [min/km]
119 155 MIESZKUNIEC WOJCIECH M 71 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:39:05 7.68 [km/h] 0:07:49 [min/km]
120 32 BŁASZCZYK MAŁGORZATA K 49 MARKUSY Bieg 5 km 0:39:31 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
121 36 KARGÓL SANDRA K 50 TCZEW Bieg 5 km 0:39:48 7.54 [km/h] 0:07:58 [min/km]
122 35 KARGÓL DOROTA K 51 TCZEW Bieg 5 km 0:39:50 7.53 [km/h] 0:07:58 [min/km]
123 137 WYPYCH PAULINA K 52 MALBORK Bieg 5 km 0:40:46 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
124 57 MROCZKOWSKA JOANNA K 53 KWIDZYN Bieg 5 km 0:41:00 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
125 58 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 54 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU Bieg 5 km 0:41:00 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
126 81 KOCZAJ JOANNA K 55 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE Bieg 5 km 0:41:47 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
127 100 ZAJĄC LUCYNA K 56 MALBORK GRUPA BRICOMARCHE Bieg 5 km 0:41:47 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
128 20 CHACHULSKA TERESA K 57 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:42:34 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km]
129 105 KACA JAN M 72 MALBORK Bieg 5 km 0:44:19 6.77 [km/h] 0:08:52 [min/km]
130 103 ŚPICA TOMASZ M 73 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:44:52 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
131 102 TOMKOWICZ-SPICA MONIKA K 58 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:44:52 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
132 104 SZUCIAK MARTA K 59 MALBORK Bieg 5 km 0:44:52 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
133 68 GOŁĄBIEWSKA ANNA K 60 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:45:26 6.60 [km/h] 0:09:05 [min/km]
134 125 RADZIEWICZ AGATA K 61 MALBORK Bieg 5 km 0:45:41 6.57 [km/h] 0:09:08 [min/km]
135 126 SZULC POLA K 62 MALBORK Bieg 5 km 0:45:41 6.57 [km/h] 0:09:08 [min/km]
136 67 CZECHOWSKI PIOTR M 74 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:45:54 6.54 [km/h] 0:09:11 [min/km]
137 41 KOPYCIŃSKA KATARZYNA K 63 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:46:15 6.49 [km/h] 0:09:15 [min/km]
138 70 DĘBSKI MATEUSZ M 75 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:46:34 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
139 69 WIĘCŁAW DAMIAN M 76 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:46:40 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
140 72 SIELEZIN ANNA K 64 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:46:41 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
141 71 KOSIŃSKA ANNA K 65 MALBORK Nordic Walking 5 km 0:46:41 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
142 54 HEBDA JOLA K 66 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" Nordic Walking 5 km 0:48:36 6.17 [km/h] 0:09:43 [min/km]
143 40 STASZYŃSKA ANNA K 67 STARYNIA II LO MALBORK,GOKIS LICHNOWY Nordic Walking 5 km 0:48:49 6.15 [km/h] 0:09:46 [min/km]
144 52 PAWĘSKA AGATA K 68 NOWY STAW Nordic Walking 5 km 0:49:06 6.11 [km/h] 0:09:49 [min/km]
145 90 DĘGA JADWIGA K 69 TRALEWO Nordic Walking 5 km 0:49:07 6.11 [km/h] 0:09:49 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ