6. Grodziski Bieg Par.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Active Ruuners Płock
1 Degner Damian PŁOCK 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Active Ruuners Płock
DDRUNNINGTEAM
2 Marzoch Zofia Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DDRUNNINGTEAM
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
3 Antosik Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
4 Antosik Bartosz Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
5 Niedziński Marcin Makówka 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
6 Stankiewicz Anna Czarny Las 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
DobrzeNamIdzie
7 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DobrzeNamIdzie opłacono
8 Barczuk Magda Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DobrzeNamIdzie
Dogoń Grodzisk Mazowiecki
9 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
Indywidualistka
10 Wiśniewska Katarzyna Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Indywidualistka
Jaktorów
11 Tracz Maria Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów opłacono
12 Tracz Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów opłacono
Jasielskie pioruny
13 Szot Maria Ujazd 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jasielskie pioruny
LIDER Grodzisk Mazowiecki
14 Lewandowska Joanna Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
15 Lewandowski Robert Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
LIDER Grodzisk Mazowiecki
16 Sękowska Katarzyna Kanie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
Mamy Ruszamy
17 Wawrzyniak Katarzyna Wawrzyniak Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
18 Brusiło Ilona Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
19 Brusiło Bartosz Brusiło Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy opłacono
Maratonka Grajewo
20 Jerulank Wiesław Grajewo 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Maratonka Grajewo opłacono
PIANKA KUFLEW
21 Brodzik Arkadiusz Kuflew 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" PIANKA KUFLEW
Robinson z wyboru
22 Patroński Robert Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Robinson z wyboru
Runegades Brwinów
23 Płażewski Paweł Brwinów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Runegades Brwinów opłacono
Tarczyński Klub Biegowy
24 Kudlak MONIKA Ruda 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Tarczyński Klub Biegowy
Zabiegany Wołomin
25 Łozak-Sereda Barbara Wołomin 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Zabiegany Wołomin
26 Sereda Grzegorz Wołomin 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Zabiegany Wołomin
_BRAK NAZWY_
27 Oleksa Przemek Mińsk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli"
28 Michałowska Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
29 Stankiewicz Dominik Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
30 Zych Beata Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
31 Modzelewski Piotr Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
32 Dąbrowska Monika Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
33 Modzelewska Paula Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
34 Cegliński Paweł Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
35 Karczewski Karol Otrębusy 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
36 Smoczyńska Ewa Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
37 Cegliński Szymon Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
38 Cegliński Sebastian Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
39 Szaflarska Katarzyna Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
40 Matuszewski Bartosz Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
41 Boczar Paweł Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
42 Boczar Ewelina Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
43 Flak Robert Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
44 Ramm Agnieszka Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
45 Czapnik Mariusz Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
46 Czapnik Małgorzata Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
47 Mróz Sebastian Komorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" opłacono
48 Oleszczuk Marek Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli"
49 Olewniczak-Oleszczuk Edyta Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli"
pump!T
50 Petrycki Marcin Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T opłacono
51 Szafran Beata Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T opłacono


Wyświetleń: 10463

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ