1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boryczko Kacper Warszawa 400 m 20.00 PLN
2 Boryczko Ignacy Warszawa 200 m 20.00 PLN
3 Zagorski Wojtek Zabki 5 km Lipiec Running Team 40.00 PLN
4 Zych Beata Grodzisk Mazowiecki 5 km 40.00 PLN
5 Umowski Rafał Żyrardów 5 km Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 40.00 PLN
6 DZIEŁAK ROBERT GRODZISK MAZ. 5 km LIDER Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
7 Zaborowski Marcin Płońsk 5 km Płońsk 40.00 PLN
8 Domarecki Franciszek Warszawa 200 m Przedszkole 228 20.00 PLN
9 Lewandowski Wojciech Warszawa 200 m Przedszkole nr 395 20.00 PLN
10 Lewandowska Zofia Warszawa 400 m SP 100 20.00 PLN
11 Woźniczka Karolina Warszawa 200 m Karolinka Team 20.00 PLN
12 Woźniczka Jolanta Warszawa 5 km Adam Draczyński Team 40.00 PLN
13 Pawłowicz Aleksander Warszawa 5 km Beer Station PUB Warszawa 40.00 PLN
14 Młynarczyk Magdalena Legionowo 5 km 40.00 PLN
15 Krysztofiak Jakub Bronisławów 400 m SP Boża Wola 20.00 PLN
16 Krysztofiak Aleksander Bronisławów 400 m SP Boża Wola 20.00 PLN
17 Klicka Łucja WYGLEDY 5 km NW Rysie Razem 40.00 PLN
18 Michalak Helena Szczęsne 200 m LIDER Grodzisk Mazowiecki 20.00 PLN
19 Michalak Amelia Szczęsne 1 km Społeczna Szkoła Podstawowa nr23 20.00 PLN
20 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne 5 km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
21 szymkowiak tomasz września 5 km opłacono
22 Lipiec Tomasz Warszawa 5 km Lipiec Running Team 40.00 PLN
23 Sadownik Robert Pruszków 5 km 40.00 PLN
24 Muszał Maja Osowiec 400 m opłacono
25 Brzezina Ewa SOCHACZEW 5 km NW Hulaj-Noga 40.00 PLN
26 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW 5 km NW Hulaj-Noga 40.00 PLN
27 Sękowska Katarzyna Warszawa 5 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
28 Żaczkiewicz Michał Boża Wola 1 km Znicz Pruszków / SP Boża Wola opłacono
29 Kostrzewska Agnieszka Kostrzewska Pruszków 5 km NW Żbiki Nordic Walking D opłacono
30 Gołębiowski Krzysztof Łódź 5 km NW ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono
31 Ceret Bożena Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING B 40.00 PLN
32 Niewczas Magdalena Pruszków 5 km ŻBIKI NORDIC WALKING A opłacono
33 Czarnowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km BVB Team 40.00 PLN
34 Kępa Mikołaj Grodzisk Mazowiecki 200 m 20.00 PLN
35 Budniak Zuzanna Władysławowo 400 m Mazovia ProActiv Ciechanów 20.00 PLN
36 Budniak Maja Władysławowo 400 m Mazovia ProActiv Ciechanów 20.00 PLN
37 Budniak Aleksandra Władysławowo 5 km NW 40.00 PLN
38 BUDNIAK TOMASZ Władysławowo 5 km KB TKKF Promyk Ciechanów 40.00 PLN
39 Ołowski Kamil Dzierzgoń 5 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team opłacono
40 Piasecki Paweł Stare Babice 5 km Stare Babice Biegają opłacono
41 Piasecka Monika Stare Babice 5 km Stare Babice Biegają opłacono
42 Gałązka Tomasz Błonie 5 km opłacono
43 reda alicja warszawa 5 km NW opłacono
44 Łobos Wacław Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING B opłacono
45 Chyży Jakub Grodzisk Mazowiecki 5 km WITKOWSKI RUNNING TEAM 40.00 PLN
46 Stanicka Agnieszka Koczargi Stare 5 km NW Rysie Razem 40.00 PLN
47 Borkowski Tomek Grodzisk Maz 5 km opłacono
48 Slowik Monika Pruszkow 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING B opłacono
49 Marzoch Zofia Warszawa 5 km DD RUNNING TEAM opłacono
50 stanecki marcin skierniewice 5 km NW 40.00 PLN
51 Rachwalska Zosia Warszawa 1 km KS ATAK AGRYKOLA opłacono
52 Knychas Darek Warszawa 5 km PZU Sport Team opłacono
53 Grabińska Gizela Warszawa-Wesoła 5 km NW AZS UW 40.00 PLN
54 Marciniak Patrycja Ożarów Mazowiecki 5 km NW 40.00 PLN
55 Kozikowska Ola Mińsk Mazowiecki 5 km KS Zielono- Czarni 40.00 PLN
56 Trepanowski Szymon Mińsk Mazowiecki 200 m KS Zielono- Czarni 20.00 PLN
57 Trepanowski Kacper Mińsk Mazowiecki 1 km KS Zielono- Czarni 20.00 PLN
58 Trepanowski Łukasz Mińsk Mazowiecki 1 km KS Zielono- Czarni 20.00 PLN
59 Lewandowski Robert Błonie 5 km NW LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
60 Bany Monika Kamionka 400 m opłacono
61 Filochowska Marta Szczytno 5 km 40.00 PLN
62 BUŚKIEWICZ MARCIN Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
63 Buśkiewicz Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
64 Stupnowicz Przemek Łódź 5 km NW KS Ultra Team Łódź 40.00 PLN
65 Nowak Przemysław Nowy Dwór Mazowiecki 5 km NW opłacono
66 Kocbuch Radosław Adamowizna 5 km One Man Show opłacono
67 Gaj Bogna Warszawa 5 km NW StarsTroopers 40.00 PLN
68 Gałczyński Wojciech Kręczki 5 km NW StarsTroopers 40.00 PLN
69 Karasek Monika Radziejowice 5 km NW 40.00 PLN
70 Świstek Dariusz Wieliszew 5 km NW Wieliszew Heron Team opłacono
71 Ziędalska Agnieszka Jabłonna 5 km Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo opłacono
72 Lachawiec Bogusław LEGIONOWO 5 km Wieliszew Heron Team opłacono
73 Wrześniak Barbara Kowal 5 km NW Parakulos Kowal opłacono
74 Ołdak Joanna Legionowo 5 km Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo opłacono
75 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie opłacono
76 Pożarowszczyk Adam Legionowo 5 km Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo opłacono
77 Kościelski Patryk Legionowo 5 km Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo opłacono
78 Adamczyk Adam Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking 40.00 PLN
79 stanecki maciej skierniewice 5 km NW 40.00 PLN
80 Wroński Vlodi Warszawa 5 km NW PASJA Nordic Walking 40.00 PLN
81 Zaremba Maria Wycinki Osowskie 200 m opłacono
82 Zaremba Andrzej Wycinki Osowskie 5 km opłacono
83 Wasilewski Sławomir Warszawa 5 km NW PASJA Nordic Walking 40.00 PLN
84 Antosik Piotr Jaktorów 5 km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
85 Kulik Jarosław Legionowo 5 km Bestie OCR Legionowo opłacono
86 Gwarek Anita Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking 40.00 PLN
87 Netkowski Wojciech Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking opłacono
88 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki 200 m Akademia Piłkarska Champions opłacono
89 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki 1 km KS Zielono- Czarni opłacono
90 Jarek Katarzyna Mińsk Mazowiecki 5 km opłacono
91 Zajączkowska Bożena Łęczyca 5 km NW opłacono
92 Żytkowski Andrzej Biała Podlaska 5 km NW 40.00 PLN
93 Wetoszka Piotr Wetoszka Biala Podlaska 5 km NW TKKF Krzna Biała Podlaska 40.00 PLN
94 Wijas Anna Łódź 5 km NW KS Ultra Team Łódź opłacono
95 Czerski Krzysztof Łódź 5 km NW KS Ultra Team Łódź opłacono
96 Mróz Sebastian Komorów 5 km opłacono
97 Szumilas Kuba Podkowa leśna 200 m opłacono
98 Degner Damian PŁOCK 5 km Active Ruuners Płock 40.00 PLN
99 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
100 Brodzik Arkadiusz Kuflew 5 km 40.00 PLN


Wyświetleń: 9608

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ