2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych i NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mróz Sebastian Komorów 5 km opłacono
2 Szumilas Kuba Podkowa leśna 200 m opłacono
3 Degner Damian PŁOCK 5 km Active Ruuners Płock 40.00 PLN
4 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
5 Brodzik Arkadiusz Kuflew 5 km 40.00 PLN
6 Błuś Helena Warszawa 400 m SP382 Warszawa Ursus 20.00 PLN
7 Błuś Hanna Warszawa 1 km SP382 Warszawa Ursus 20.00 PLN
8 Gdański Huber Kowal 1 km 20.00 PLN
9 Gdańska Aneta Kowal 5 km NW Parakulos Kowal 40.00 PLN
10 Szlaga Julita Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 opłacono
11 Głowicka Aneta Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 opłacono
12 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW 40.00 PLN
13 Budzyński Daniel Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 opłacono
14 Krawczyk Konrad Krawczyk Warszawa 5 km CSGroup Runners Team 40.00 PLN
15 Plejznerowski Marcin Otwock 5 km Otwock Biega opłacono
16 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m opłacono
17 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci z Otwocka opłacono
18 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci z Otwocka opłacono
19 Pietras Katarzyna Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 4 opłacono
20 Ciuchcińska Monika Sochaczew 5 km 40.00 PLN
21 Troniarz Stanisław Raszyn 5 km NW 40.00 PLN
22 Ratyński Paweł MOGIELNICA 5 km 40.00 PLN
23 Wojnach Julita Pruszków 5 km NW Żbiki Nordic Walking 3 opłacono
24 Małkiewicz Julia Warszawa 400 m 20.00 PLN
25 Górski Krzysztof Jaktorów 5 km DAWID TEAM opłacono
26 Sobczak Matylda Czarny Las 200 m MILFY i FILFY opłacono
27 Ręczkowski Borys Brwinów 200 m MILFY i FILFY opłacono
28 Bartołowicz Dawid Hilarów 5 km DAWID TEAM opłacono
29 Klimas Natalia Warszawa 400 m PSP62 opłacono
30 Fedyna Maja Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
31 Jakim Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km NW 40.00 PLN
32 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW RundeGirard 40.00 PLN
33 Szpadzik Jarosław Grodzisk Maz./Marki 5 km Biegacze MF opłacono
34 Reisch Janusz Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 opłacono
35 Reisch Bozena Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 3 opłacono
36 Gnatowicz Jakub Grodzisk mazowiecki 200 m opłacono
37 Gnatowicz Szymon Grodzisk mazowiecki 200 m opłacono
38 Kompanowski Maciej Grodzisk mazowiecki 200 m opłacono
39 Kompanowski Krzysztof Grodzisk Mazowiecki 200 m LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
40 Żochowski Błażej Lisewo 5 km 40.00 PLN
41 szyprowska joanna Sochaczew 5 km DAWID TEAM opłacono
42 Dziwińska Judyta Wołomin 5 km 40.00 PLN
43 Peluch Katarzyna Warszawa (Wola) 5 km NW Pokątną team opłacono
44 Łukaszenko Agnieszka Warszawa 5 km NW Pokątną team opłacono
45 Kosiarek Edyta Zyrardów 1 km DAWID Team 20.00 PLN
46 Pietras Jolanta Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 opłacono
47 Pietras Piotr Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 3 opłacono
48 Dudkiewicz Piotr Koprki 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 4 opłacono
49 Kabala Katarzyna Pęcice 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 opłacono
50 Czarnecka-Chomicz Joanna Warszawa 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 opłacono
51 Zbojna Mariusz Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 opłacono
52 Podgórski Grzegorz PRUSZKÓW 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 opłacono
53 Szyszka Maciej Warszawa 5 km NW MS SPORT-CARE opłacono
54 Świderski Janusz Białystok 5 km NW opłacono
55 Kubiak Grzegorz Sochaczew 5 km DAWID TEAM opłacono
56 Kosiarek Sebastian Zyrardów 400 m DAWID TEAM opłacono
57 Kosiarek Edyta Zyrardów 5 km DAWID TEAM opłacono
58 Brodzik Arkadiusz Kuflew 5 km 40.00 PLN
59 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO NIEBORÓW opłacono
60 Wróblewska Iwona Wyszków 5 km NW opłacono
61 Szrejder Dorota Nadarzyn 5 km Smocze Łapy 40.00 PLN
62 Hipp Robert Nadarzyn 5 km NW Smocze Łapy 40.00 PLN
63 Skruczaj Magdalena Grójec 5 km NW GRA-PA opłacono
64 Prudziłko Paulina Warszawa 5 km GRA-PA opłacono
65 Skruczaj Piotr Grójec 5 km GRA-PA opłacono
66 Cwen Bartosz Kampinos 5 km Przystanek Zdrowy Kampinos 40.00 PLN
67 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking 40.00 PLN
68 TOBOROWICZ PIOTR Warszawa 5 km NW EX CWKS LEGIA WARSZAWA 40.00 PLN
69 Murzyn Tomasz Warszawa 5 km NW JUNIK opłacono
70 Skruczaj Paweł Grójec 5 km NW GRA-PA opłacono
71 Skruczaj Grażyna Grójec 5 km NW GRA-PA opłacono
72 Marzoch Zofia Warszawa 5 km DDRUNNINGTEAM opłacono
73 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze 40.00 PLN
74 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 5 km NW grupa wilki 40.00 PLN
75 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW GRUPA WILKI opłacono


Wyświetleń: 3843

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ