Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
402 | Wisowski Dominik | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
403 | Dybala Alicja | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Ekipa Na Kijach | opłacono |
404 | Lichnowska Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
405 | Lichnowski Karol | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
406 | Marek Bartosz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 14 w Rudzie Śląskie | opłacono |
407 | Studnik Hanna | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Huragan Ligota | opłacono |
408 | Studnik Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Huragan Ligota | opłacono |
409 | Reckwald Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
410 | Reckwald Hubert | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
411 | Reckwald Igor | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
412 | Mrozek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
413 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ||
414 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
415 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
416 | Urbanowicz Kinga | Ruda Śląska | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | ADS Masna | opłacono |
417 | Urbanowicz Wiktoria | Ruda Śląska | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ADS Masna | opłacono |
418 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
419 | Smaga Gabriel | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
420 | Gabryś Ania | Ruda Śląska | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
421 | Gabryś Paulina | Ruda Śląska | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | limit osiągnięty | |
422 | Adamczyk Lena | Ruda Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Zaczarowane przedszkole | opłacono |
423 | Anioł Dominik | Rudziniec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
424 | Tomanek Filip | Siemianowice | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
425 | Tomanek Wojciech | Siemianowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
426 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
427 | Mucha Adam | Siemianowice | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
428 | Karaś Tomasz | Siemianowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
429 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp nr 6 Siemianowice Śląskie | opłacono |
430 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
431 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | sp 13 siemianowice | opłacono |
432 | Legutki Ignacy | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
433 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
434 | Suszczyk Kacper | Siemianowice śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
435 | Matonia Filip | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | SP 16 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
436 | Siejda Olaf | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
437 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | JagodowyTeam | opłacono |
438 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
439 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono |
440 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice | opłacono |
441 | Kądziołka Paulina | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
442 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
443 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
444 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
445 | Grzelak Pola | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
446 | Dyląg Wiktor | Siemianowice śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
447 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
448 | Kozioł Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
449 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | limit osiągnięty | |
450 | Legutki Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
451 | Sodowski Dawid | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | Siemianowice i przyjaciele biegają | limit osiągnięty |
452 | Kucharski Wojtek | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
453 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
454 | Gabor Zuzanna | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
455 | Gabor Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
456 | Grab Laura | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | MK Team | opłacono |
457 | Suszczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
458 | Kozioł Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
459 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono |
460 | Grabowska Dorota | Siemianowice Śląskie | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
461 | Grabowski Piotr | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Sp 20 Siemianowice Śląskie | limit osiągnięty |
462 | Kurbiel Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | ||
463 | Balicka Zosia | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
464 | Wierzbicka Emilia | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
465 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | TelegilixTeam | opłacono |
466 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | TelegilixTeam | opłacono |
467 | Witor Judyta | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | MK Team | opłacono |
468 | Nabrdalik Mateusz | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
469 | Mietelski Igor | Sosnowiec | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
470 | Mietelski Maksymilian | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
471 | Wola Jagoda | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 27 Sosnowiec | opłacono |
472 | Markocki MIchał | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
473 | Ziebro Karina | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | BIKEHEAD | opłacono |
474 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
475 | Chmielewska Zuzia | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | ||
476 | Gębski Kacper | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
477 | Górnikiewicz Mikołaj | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
478 | Socha Marcin | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
479 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
480 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | Szkoła podstawowa nr 9 | opłacono |
481 | Wojda Nikodem | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Sosnowiec PM 38 | opłacono |
482 | Stanik Łucja | Sosnowiec | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
483 | Przybył Urszula | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | szkoła Płomień Katowice | opłacono |
484 | Witor Antonina | Sosnowiec | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | MK team | opłacono |
485 | Chłąd Filip | Sosnowiec | Polska | 500m - dzieci 7 i 8 lat | opłacono | |
486 | Kowacka-Molenda Maja | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
487 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | SP nr 9 | opłacono |
488 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono |
489 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
490 | Mazurek Adam | Szczawnica | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | opłacono | |
491 | Mazurek Maja | Szczawnica | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
492 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
493 | Prończuk Tymon | Świdnica | Polska | 250m - bez ograniczeń wiekowych | opłacono | |
494 | Haida Radosław | Świętochłowice | Polska | 800m - dzieci od 11 do 14 lat | opłacono | |
495 | Ciukaj Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | #redlips | opłacono |
496 | Seemann Selena | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono |
497 | Ucherek Martyna | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | SEA STAR PREMIUM | opłacono |
498 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | 500m - dzieci 9 i 10 lat | opłacono | |
499 | Maślak Emilia | Świętochłowice | Polska | 250m - dzieci do lat 6 | Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach | |
500 | Maślak Jakub | Świętochłowice | Polska | 50m - bez ograniczeń wiekowych | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 28744