Bieg Mikołajkowy dla dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozioł Antonina Boguszyce 250m - dzieci do lat 6 opłacono
2 Wieczorek Wojciech Chorzów 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
3 Siwińska Ola Tychy 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
4 Smołuch Hanna Łaziska Górne 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
5 Lorenc Lena Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
6 Tramer Agata Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
7 Kurzik Aleksandra Ornontowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
8 Siwiec Oliwia Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
9 Siwinska Julia Tyvhy 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
10 Dybowski Dominik Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
11 Morawa Rafał Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
12 Pinocy Jan Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
13 Kot Wojciech Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
14 Tomanek Filip Siemianowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
15 Kot Hanna Dąbrowa Górnicza 250m - dzieci do lat 6 opłacono
16 Drosińska Filip Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
17 Bitner Elenka Piasek 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
18 Owsiany Szymon Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
19 Szczurek Oliwier Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
20 Drosińska Igor Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
21 Tomanek Wojciech Siemianowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
22 Borowiak Bruno Łaziska Górne 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
23 Kolodziej Julia Bytom 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
24 Rojczyk Magda Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
25 Lorenc Filip Czeladź 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
26 Borowiak Nela Łaziska Górne 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
27 Głodniok Szymon Mysłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
28 Pawelec Franciszek Szczekociny 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
29 Dołęga Mikołaj Gliwice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
30 Żmuda Aleksandra Zawiercie 250m - dzieci do lat 6 opłacono
31 Dołęga Adam Gliwice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
32 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
33 Kolodziej Filip Bytom 250m - dzieci do lat 6 opłacono
34 Pardela Hania Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
35 Kłoda Alelsander Katowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
36 Żmuda Patryk Zawiercie 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
37 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
38 Rosiński Krzysztof Mikołów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
39 Jurek Zuzanna Radzionków 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
40 Sołtysiak Rafał Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
41 Sołtysiak Natalia Katowic 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
42 Macha Igor Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
43 Muszyński Tymoteusz Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
44 Mastej Damian Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
45 Jurek Paulina Radzionków 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
46 Kapler Martyna Mysłowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
47 Kobylański Marek Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
48 Szafarczyk Aleksandra Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
49 Pawełczyk Lena Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
50 Macha Grzegorz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
51 Kowol Jakub Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
52 Pawełczyk Aleksandra Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
53 Iwachów Borys Zabrze 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
54 Kral Szymon Ruda Śląska 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
55 Giereś Natan Mysłowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
56 Borgiel Maciej katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
57 Bryś Michał Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
58 Chłąd Filip Sosnowiec 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
59 Marcol Leon Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
60 Tabor Hania Tychy 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
61 Napora Adam Knurów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
62 Borgiel Maksymilian katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
63 Maciejczyk Jagoda Brzeszcze 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
64 Pogrzeba Maja Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
65 Nawojski Miłosz Chorzów 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
66 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
67 Lemańska Michalina Gliwice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
68 Opiłka Maciej Ruda Śląska 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
69 Gajda Oliwier Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
70 Zygmunt Kornelia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
71 Polasińska Julia Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
72 Zalewska Lena Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
73 Cupiał Dominik Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
74 Woźniak Adam Chorzów 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
75 Kamińska Milena Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
76 Woźniak Mariusz Chorzów 250m - dzieci do lat 6 opłacono
77 Krasoń Anita Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
78 Sojka Igor Katowice 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
79 Kądziołka Paulina Siemianowice Śląskie 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
80 Dudek Konrad Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
81 Grzelak Pola Siemianowice Śląskie 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
82 Kmita Hanna Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
83 Kościsz Aleksandra Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
84 Kmita Maria Świętochłowice 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
85 Majchrzak Olga Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
86 Karlik Alicja Kobiór 250m - dzieci do lat 6 opłacono
87 Karlik Iga Kobiór 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
88 Majchrzak Hanna Katowice 800m - dzieci od 11 do 14 lat opłacono
89 Hajduk Hanka Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
90 Brzozowski Radosław Dąbrowa Gornicza 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
91 Wójcik Maciej Katowice 250m - dzieci do lat 6 opłacono
92 Kurbiel Aleksander Siemianowice Śląskie 500m - dzieci 7 i 8 lat
93 Socha Maja Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
94 Kępka Alexander Dąbrowa Gornicza 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
95 Grzybowski Jeremiasz Katowice 500m - dzieci 9 i 10 lat opłacono
96 Borsuk Mateusz Chorzów 500m - dzieci 9 i 10 lat limit osiągnięty
97 Grzybowski Adam Katowice 500m - dzieci 7 i 8 lat opłacono
98 Gęsikowski Szymon Ruda Śląska 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
99 Kowacka-Molenda Maja Sosnowiec 250m - bez ograniczeń wiekowych opłacono
100 Górnikiewicz Mikołaj Sosnowiec 50m - bez ograniczeń wiekowych opłacono


Wyświetleń: 19387

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ